Ortak Hikaye

Yarın ilk bölüm geliyor :smiley: Peki buraya mı yazılacak yoksa açtığın diğer konuyamı ateşin dansımı ne :smiley:

POV olarak yazılacak. Karakterini kafanda yaratıp güzelce yazarsın böylece diğer yazarlar pek etkilenmez… Diğer yazarlarla konuşup alkrabalık bağları ve senaryolar üretebilirsin… Belli bir sınır yok ama çok kısa olmasın… Şöyle en az bi 25-30 satır olsun word üzerinden yazınca :smiley: Neyse başka sorun varsa sorabilirsin :slight_smile:
http://forum.gameofthronestr.com/konu-at#pid298629 Bu arada hikayenin başlığı… Adını ben belirlemek istedim :slight_smile:

Herkse tek tek mesaj atıyordum çok zor geldi başka bir sorunuz olursa sorarsınız buyrun :slight_smile:

hiperaktif kaola işin kolay değil

Olduğu kadar abi olmazsa olmaz olacak ama en azından ölü doğan bir proje olmayacak bence…

Bugün en geç yarın yeni bölümün gelmesi gerekiyor eğer gelmezse pazar günü sıra 2. yazara geçer.

Hikaye hangi zamanda geçecek ortaçağda mı şimdi mi

Zaman aralığı çok, bence birinci yazar başlayınca 2 günde bir diğer yazarlara gelsin sıra, yoksa 12. kişi yazana kadar ooo :smiley:

bu yazma işi çok uzayacak gibi…

Herkes aklına geleni yqzsın yada

Valkyrie

Sansa olsun :DSad

Ulan niye sirami one aldım ki gönüllü bir arkadaş varsa söylesin tanımam lazım olayı böyle olmuyor

Ben gönüllüyüm :smiley:

al senin olsun @Hiperaktif Koala halledersin.

Rolf cragen ne abi.mehmet huseyin murat gibi isimler varken

ortaçağ bu kararlaştırıldı zaten…

nabıyonuz siz ya hani nerden okucaz çok dağınık takılıyonuz valla benden söylemesi

önce bi kibarca sor be! Konu var yazılacak yer belli…

pardon kardeş ışid marşı dinliyodum da yorumu yazarken…

ilk bölüm gelmiş…

koala, yazacağımız hikayenin konusunu sen mi bize yazacaksın yoksa kendimizmi kurguliycaz?