Ortaya karışık tabu sorular (+18 !)

1. Hangi şehirde oturuyorsunuz ve kaç yaşındasınız ?

2. Küçüklüğünüze dair unutamadığınız anılar var mı?

3. Annenizden hiç terlik yediniz mi ?

4. Babanızdan korkar mıydınız ?

5. Öğrenim hayatınızda hiç öğretmeninize aşık oldunuz mu ?

6. Sizi leyleklerin getirmediğini kaç yaşında anladınız ?

7. Ilk flörtünüzü kaç yaşında yaşadınız ?

8. Çıkma teklifinize hiç red yanıtı aldınız mı ? aldıysanız ne hissetiz ?

9. Hobileriniz var mı ? Varsa nelerdir ?

10. Hangi ortamda büyüdünüz (Köy,mahalle,şehir vb.) ?

11. “Aşk” kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor ? Sizce boyle bir sey var mı yoksa safsata mı ?

12. Hangi tür müziklerden hoşlanıyorsunuz ?

13. Arkadaş ortamınızı seçerken hangi kriterlere önem veriyorsunuz ?

14. Hayatınızın gidişatından memnun musunuz ?

15. Fobileriniz var mı ?

16. Salçalı ekmek mi ? Fesfut ürünleri mi ?

Hiçbiri :(( ev yemeği seviyorum ben

1 Beğeni

Ankara’da öğrenciyim ama İstanbulda yaşıyor ailem. 23 yaşındayım.
Herkesin vardır
Eet

Yep
Hayır. Asla :joy:
10 11 gibi öğrendim sanırım(bu işlerin nasıl olduğunu yani, hayatımın hiçvir döneminde leyleklere inanmadım)

Nasıl cevap vereceğimden çok emin değilim. 18 sanırım
Almadım çünkü kimseye teklif etmedim xd. Bir iki flörtüm olsa da genelde ton tutmadı pek ciddiye gitmedi.
Kitap okumak,(tarih, edebiyat, sosyoloji, fantastik edebiyat), pc oyunları(rpg ve strateji :heart:), klasik dizi film.
Genelde askeri Lojmanlarda oturduk şehirde.
11. “Aşk” kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor ? Sizce boyle bir sey var mı yoksa safsata mı ?
Aşk var. Ama biraz abartılmış bir kavram.

Genelde melodi daha fazla ilgimi çeker. Sözsüz müzik dinlerim. Epik müzikleri de severim
Benim kafadan insanlar olması. Ama hepsijden önemlisi bence samimiyet. İnsanlar samimi olmazsa gülebilirsiniz belki ama GoT’a dönmüş ortam acı tat bırakır

Pek sayılmaz
15. Fobileriniz var mı ?

Böcekleri sevmem
Fesfut

1 Beğeni

1 Beğeni

@svurgun (sana 1 kilo çilek borcum var,ahtapotlu ! )
@Symmachus
@The_Sworn_Sword

Samimi cevaplarınız için teşekkür ederim.Yalnız soruları sordum iyi güzelde kendim cevap vermediğimi fark ettim.Kendi sordugum sorulara boyle ayri cevap yazmak absurt olacak ama yapcak bir sey yok.idare edin.

Normalde Izmir de ikamet ediyorum.ama virüs sebebiyle 1.5 aydır Antalya da tıkılı kaldım. @YeniAy_Ottoman dan 2 yaş, @Starkgaryen dan 3 yaş büyüğüm. @The_Sworn_Sword 8 yaş küçüğüm.

Var.Eşekten düşmüştüm.Alnıma 4 dikiş atıldı.izi halen durur.

Çok yedim.Sniper gibiydi mubarek.

Çok.

Ask degilde hoslanma,sevme diyelim…Ilk okul 3 du galiba Ayşe öğretmenim vardı.ona karsi derin bir sevgi besliyordum.

13 yasimda.Cine5 deki gece belgeselleri ve genel kultur dergileri sayesinde leyleklerin akrabam olmadigini ogrendim.

16 idi galiba.

Almakla kalmadim,kızın babasından feci dayak yedim.1 hafta kendime gelemedim.

Hobim yok.Gitar caliyorum ama onu hobiden saymiyorum.Film izlemek,kitap okumak gibi seylerde yazmak istemiyorum (derken, yazdim)

ilcede,mahalle ortaminda buyudum.

ifade etmiyor.Aşk yoktur.hoslanma vardir.o da zaman icerisinde geciyor.

Turk halk muzigi.Rock muzigin her turlusu.

Insanlari farkliliklari uzerinden degerlendirenleri degilde,kisilikleri uzerinden degerlendirenlere oncelik veriyorum.

pek degilim ama keyif almaya bakiyorum.

Yukseklik korkum var.

salcali ekmek.en sevdegim…

1 Beğeni

1- 18 İstanbul
2- Var. Genelde saçma şeyler ama 6 yaşında belgesel de evrenin sonsuz olduğunu duymuştum. Gece yatarken bunu düşünüp kendimi küçük hissetmiştim. Korku-üşüme tarzı bir his yaşayan bilir.
3-Hayir anahtarlık yedim bı kere kaşım kanamisti.
4- Yok. Konuşarak kavga eder. İyi huylu şiddet eğilimi 0.
5- Olmadım. Ama güzel bulduğum oldu.
6- Leyleklerin getirdiği hiç söylenmedi. Açıklama yapılmadı. Belgesel kanalları sayesinde kendimi bildim bileli teorik olarak biliyordum. Ama spermlerin buharlaşarak hareket ettiğini zannediyordum 2.sinifa kadar. Sonra başka belgeselelrde buharlaşarak olmadığını öğrendim.
7- 8.sinifta ciddi olmayan birşey.
8- almadım. Ama istemeden kalp kırarak reddettim vicdan azabi olmuştu.
9- basket,kara mizah, yemek yemek,asoiaf,kare karalamaca
10- şehir
11- Aşk var. Biyolojik bir olay. Eninde sonunda bitiyor bu nedenle aşk bittikten sonra devam edip edilmediğine bakıp evlenmek lazım.
12- Türkü sevmem. Onun haricinde herşeyde sevdiğim çıkabilir. Eski şarkılar biraz daha cazip.
13- Doğaçlama gelişiyor. Ama dediğim kara mizah olayına ayak uydurması lazım.
14- çok memnunum.
15- Ölmek.
16- fastfood

2 Beğeni
  1. Denizli, 26.

2. Kinci biri olduğum için o kadar çok var ki…

3. Yemedim ama diliyle döverdi ve hala dövüyor.

4. Evet.

5. Malesef hiç yakışıklı öğretmenim olmadı.

6. Kızlar teklif eder mi hiç :slight_smile:

7. Youtube’da yıllanmış komik videoları bulup izlemek. Arka planda müzik dinler gibi Avrupa Yakası dinlemek. Bu forumda takılmak.

8. Sıradan bir mahalle.

9. Ayran gönüllü olduğum için bana yabancı bir kelime; ama var olduğuna bazen inanıyorum.

10. Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim. 80’ler dönemindeki şarkıların bağımlısıyım.

11. Dedikodu, erkekler, kızlar ve fal konularıyla ilgilenmeyen kişiler. Bu yüzden hiç kız arkadaşım yok, ablamla bile anlaşamıyorum. Erkekler her ortama daha rahat uyum sağladıkları için tercihim onlardan yana.

12. Hayır.

13. Hamamböceği tarafından kovalanmak ve ayak fobim var.

14. Salçalı ekmek.

1 Beğeni

1)Adana 15
2)Cringe anılar
6)10(Travmatikti)
8)YouTube bu videoyu attım daha 2 hafta önce ve friendzone…
12)Metal/Rock/Blues/Jazz
14)Siyanür hapım olursa evet
15)Asma köprü ve merdiven(Şu kısa işçi merdivenleri)

Ordu, 16 diyebiliriz.

Genelde çok detay şeyleri hatırlama gibi garip bir özelliğim var.

Hayır.

Bazen.

Hayır.

12 falandır.

Yaşamadım.

Hayır.

Kitap falan gibi klasik şeyler dışında tarihle ilgili araştırmalar yapmayı severim bir de fazla büyütmeyecek şekilde yemek yapmak olabilir. Bir de diller ile ilgilenmek de çok hoşuma gidiyor.

Sıradan bir ilçe işte.

Bilmiyorum.

Rock’ın her çeşidi.

Kafa yapılarının uyuşması, beraber zaman geçirmek isteyeceğim, yaptığım şakaları anlayan insanlar. Aslında her lisede olan şu “badguy” tarzı dışında her insan arkadaşım olabilir.

Evet diyebilirim.

Rahatını bozacak şeyleri yapmak konusunda cesur değilimdir. Bu özelliğim yüzünden küçükken bisiklet sürmeyi öğrenemedim.:smile:

Hiç salçalı ekmek yemedim. O yüzden fesfut diyorum.

1 Beğeni
  1. Hangi şehirde oturuyorsunuz ve kaç yaşındasınız ? İstanbul ve kesin yaş vermeyeceğim 19-25 arası

2. Küçüklüğünüze dair unutamadığınız anılar var mı? 9 yaşında falanım, ayı kalıplı çocuğun biri beni bayağı yüksek bir kaydıraktan itmişti. Bende düşüp sol kolumu kırmıştım. Ama okuldan yırtmıştım ve bol bol video oyunlu günler geçirmiştim. Öyle işte

3. Annenizden hiç terlik yediniz mi ? Hayır ama sofranın başında fazla cüretkar oluyorum, o yüzden çatal/kaşık yediğim oldu.

4. Babanızdan korkar mıydınız ? Şimdi bile korkuyorum babacım ühühü…

5. Öğrenim hayatınızda hiç öğretmeninize aşık oldunuz mu ? Güzel bulduğum vardı ama kendi yaşımdan insanları tercih ederim.

6. Sizi leyleklerin getirmediğini kaç yaşında anladınız ? Beni leyleklerin getirmediğini zaten hep biliyordum. Duh!

7. İlk flörtünüzü kaç yaşında yaşadınız ? 14 yaşında, ergenliğin eşiğinde iken birisinin sinyaller verdiğini görmüştüm. Ama uzun sürmedi /:

8. Çıkma teklifinize hiç red yanıtı aldınız mı ? aldıysanız ne hissetiz ? Evet, ne düşünüyordum ki. Daha 16 yaşındayım, kız popüler biri ve şu sporcu heriflerden hoşlanan tipten birisi. Ezik gibi hissetmiştim

9. Hobileriniz var mı ? Varsa nelerdir ? Müzik, psikoloji, fotoğrafçılık, dizi/film, fantastik veya bilim kurgu kitapları okumak, anime, manga, video oyunları, çizgi romanlar, tarih ve her şeyi batırma

10. Hangi ortamda büyüdünüz (Köy, mahalle, şehir vb.) ? Şehir ortamında mutsuz olmaya programlandım. Ama mahalle ortamında sıcak anılarım da var ve her yaz ailecek köye giderdik.

11. “Aşk” kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor ? Sizce böyle bir şey var mı yoksa safsata mı ? Bana düşmez ama eli yüzü düzgün birisiyseniz hoş olabilir? Neredeyse hiç gerçek ve büyülü bir şeymiş gibi hissetirmedi.

12. Hangi tür müziklerden hoşlanıyorsunuz ? Country, klasik rock, punk, metal, trip-hop ve indie

13. Arkadaş ortamınızı seçerken hangi kriterlere önem veriyorsunuz ? Ciddi olmayacak, samimi ve eğlenceli olacak, birbirine güvenen kişiler olacak (sırlar için kıps) ve olmazsa olmaz zevklerimiz benzer olacak.

14. Hayatınızın gidişatından memnun musunuz ? Eh işte ama bu gidişle yeşil bir ot olarak gideceğim ):

15. Fobileriniz var mı ? Yükseklik, böcek, ölüm fobim var. Megalofobi de var gibi. Gezegenleri severim ama ürkütüyorlar

16. Salçalı ekmek mi ? Fesfut ürünleri mi ? Fesfut yıkar geçer ama salçalı ekmeği de az yemedim

1 Beğeni
  1. Hangi şehirde oturuyorsunuz ve kaç yaşındasınız ? Ankara/22
  2. Küçüklüğünüze dair unutamadığınız anılar var mı? Birçok
  3. Annenizden hiç terlik yediniz mi ? Direk dayak yedim
  4. Babanızdan korkar mıydınız ? Evet
  5. Öğrenim hayatınızda hiç öğretmeninize aşık oldunuz mu ? Severdim ama aşk gibi değil no
  6. Sizi leyleklerin getirmediğini kaç yaşında anladınız ? Hala anlayamadım
  7. Ilk flörtünüzü kaç yaşında yaşadınız ? Yaşamadım
  8. Çıkma teklifinize hiç red yanıtı aldınız mı ? aldıysanız ne hissetiz ? Birine çok aşık olduğumu söylediğimde nefret ediyor genelde aramız bozuluyor
  9. Hobileriniz var mı ? Varsa nelerdir ? Bilgisayar oynamak, kitap okumak bilimsel araştırmalar
  10. Hangi ortamda büyüdünüz (Köy,mahalle,şehir vb.) ? Şehir
  11. “Aşk” kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor Bana ihtiyacım olan tek insanı ifade ediyor sevmek istiyorum o kadar tutkulu sevmek istiyorum ki anlatamam anlayamam hep arkadaşsız büyüdüm sevgili desen oda olmadı etrafım kalabalık ama ne kadar yanımdalar bilmiyorum sevdiğim kadının nefreti beni çok üzüyor ? Sizce boyle bir sey var mı yoksa safsata mı ? Var
  12. Hangi tür müziklerden hoşlanıyorsunuz ? Karışık
  13. Arkadaş ortamınızı seçerken hangi kriterlere önem veriyorsunuz ? Menfaat peşinde olmasınlar
  14. Hayatınızın gidişatından memnun musunuz ? Hayır insanların nefretine maruz kalıyorum çok
  15. Fobileriniz var mı ? Evet
  16. Salçalı ekmek mi ? Fesfut ürünleri mi ? Fark etmez
1 Beğeni

Valla bizim zamanımızda (1900’ler) etmezlerdi.Şimdikiler erkekler için birbirinin saçını yoluyor.Instgram da orda burda ilani askta bulunuyor.devir degisti.eee nesilde.kizi,erkegi pek kalmadi gibi…

Kızlar son zamanlarda daha cesurlaşmış olabilir. Ama dengenin çok fazla değiştiğini düşünmüyorum.

Denge degisti emmoglu.bildigin gibi degil.Ben truzim de calisiyorum.gorduklerimi gorsen aklin sasar.bu kadarini soyleyeyim.

Denge değişse de %20’lik kesim için geçerlidir. Kalanında eski adetler geçerli :joy:. Bize gelmez öyleleri aldldldlrl

V

Valla geliyorlar…hemde oyle bir geliyorlar ki (Türk erkeginden bahsediyoruz! ) ayak yapmanin luzumu yok.zaten sana tapmiyorlar.heveslerini alip,kicina tekmeyi vuruyorlar.yedekte cok kisi tuttuklari icin onlara yer acmalari gerekiyor.ilk basta cakmiyorsun ama zamanla anliyorsun.Sende aldiginla kaliyorsun ve yarabbi sukur deyip isine bakiyorsun.

Heeee bahsettiğin şey cilve yapmak, baştan çıkartmaya çalışmaksa o kadarı olur canum. Benim bahsettiğim olay direkt işi ciddiye döken malum kelimeleri söylemekte. Genelde kızlar sinyal gönderir o kelimeleri söylemesi erkeğe kalır.

bahsettigim sey bu degil,iliskinin everesti.son noktasi !

gunumuz iliskilerinde “Ciddi” kavramı yok denecek kadar az.

kizlar sinyal gondermiyor,direkt geliyor ve sana niyetini soyluyor.Erkege tek bir sey kaliyor.onuda biliyorsun :grin:

bu arada kati suretle genelleme yapmiyorum ! iyi,duzgun insanlarda var.Benim de annem ve ablalarim var.boyle bir hadsizlik icine dusecek degilim.ben truzimde gordugum bazi deneyimleri paylasiyorum.Yerlisi de ayniydi,yabancisida…belkide bana denk gelenler oyleydi.hepsi bu kadar.sakin yanlis anlasilmasin !

Bursa, 20.

4-5 yaşında iken düz liseyi dümdüz inşa edilmiş bir yapı sanmam ve babamın kahkaha atması.

Evet.

Herkes kadar.

Hayır.

Aman efendim internet çağı çocuklarıyız yapmayın.

17

Hayır, kendiliğinden gelişmişti. Hatta biraz benim korkaklığım denilebilir.

Kitap, dizi-film, basket oynamak.

Mahalle.

Aşk hevesin bitene kadar, sevda nefesin yetene kadar.

Belli bir kalıbım yok, her türlü dinlerim.

Fazla arkadaşım yoktur, bilemiyorum.

Hayır.

15. Fobileriniz var mı ?
    Aklıma gelmedi. Vardır elbet.

Fesfut.

1 Beğeni

Bunlar ne 18 yaş üstü, ne de tabu olan sorular! Bu soruları 13 yaşındaki birisi mi yazmış?
1- Eskişehir 22
2- bir sürü
3- yemedim
4- Hayır, o benden çekiniyor
5-Hayır, hepsi60+ idi.
6- hiç inanmadım. 8 yaşında cinselliği öğrendim
7- çocuk flörtü 5, baya flört 17
8- Çıkma teklif etmedim. 2 defa reddettim.
9- Frp oynamak, yazı yazmak, dünya inşaa etmek.
10- herkesin övdüğü mahalle yaşamını 15 yaşlarıma kadar yaşadım.
11- Aşk diye bir şey var. Bunu reddeden salaktır. Önemli olan aşk kelimesinin neyi kapsadığıdır. Kinik bir salak, kimyasal tepkime bunlar dediğinde, gene aşkı tanımlamış olur. Bir duygunun açıklanabilmesi, o duyguyu sahte yapmaz, bilakis nasıl oluştuğunu bilimsel anlatıyorsan, onu kanıtlamış oluyorsun. Platon ve sokratese göre aşk, seni delirten, düzenden çıkartan ama tanrılara yaklaştırandır. Schopenheuere göre aşk, metafizik olan çocuğun fenomen dünyaya inme çağrısıdır. En güzel tanımı rahmetli william shakespear yapmıştır.
Let me not to the marriage of true minds

Admit impediments. Love is not love

Which alters when it alteration finds,

Or bends with the remover to remove.

O no! it is an ever-fixed mark

That looks on tempests and is never shaken;

It is the star to every wand’ring bark,

Whose worth’s unknown, although his height be taken.

Love’s not Time’s fool, though rosy lips and cheeks

Within his bending sickle’s compass come;

Love alters not with his brief hours and weeks,

But bears it out even to the edge of doom.

If this be error and upon me prov’d,

I never writ, nor no man ever lov’d.
12- prog rock. Genel olarak çok çeşitliyim ama istisnasız prog rock severim. Jazz, ve çoğu rock ile metal türleri de buna girer.
13- arkadaşlarımı seçerken, dürüstlüklerine ve samimiyetlerine önem veriyorum. İki insan arasındaki bağ ne akla, me huya dayanır. Samimi arkadaşlık bağı bunlardan bağımsız oluşmasa, çoğu kişinin en yakın dostları onlarla dost olmazdı.
14- yaşadığım şeylerden pişman değilim, ama içinde bulunduğum durumu anlamış gibi anlatmak ahmaklık olur.
15– fobi denemez ama küçük çocuklar tek başlarına yüksek bir yerden bakarsa rahatsız olurum. Panik derecesinde hem de.
16- salçalı ekmek

1 Beğeni