Ötekiler nasıl meydana geliyor yada çoğalıyor?

Kitaplarda yer verilmeyen ama dizide olan bir olay vardı , Jon crasterin doğan oğlunu dıgerlerıne verdıgını goruyordu, bu acaba diziye fantastik bir öge katmak amaçlı olarak çekilmiş bir sahnemiydi yoksa ileride ögreneceğimiz bir durumun önden verilen ipucumuydu diye merak ettim ? ( konunun aklıma gelmesinin nedeni yapımcıların serinin sonunu biliyor olmalarıdır )

Bana '‘changeling’'leri hatırlattı :open_mouth:
Ama bilemiyorum bu olayın sırrını çözeceğiz bence 6.kitapta. Saldırmasınlar diye kurban veriyor diyecem ama çok basit olur :smiley:

The Others’ın erkekleri ve dişileri var. Hatta Night King’i dişi bir other baştan çıkartıyordu.

allahım,sen koru yarabbim

Ben hiç dişi akgezen görmedim. Bunlar erkek alıyor sadece. Bilinmeyen bir büyü ile hoooop bebek olur akgezen.
@“Willas” Kehanetçimiz. Sen ne düşünüyorsun bu kehanet hakkında. :smiley:

Olabilir. Dediğim gibi bana '‘changeling’'leri hatırlattı. Yani perilerin bebekleri alıp yerine perili bebek getirmeleri :smiley:
Ama benziyor yani, yazınca pek benzemedi.

6.kitapta öğreneceğiz bence. Bol bol öteki görcekmişiz, daim kış topraklarına da gideceğiz…

:OOO
Bran yoluyla mı?

Bilmiyoruz.

Jon olabilir. Melisandre olabilir, kendisi üşümüyor zaten ama neden gitsin. Bran olabilir ve mantıklı. Benjen, giriş POV’u olup orayı görürüz öyle ölürüz… fikir bol.

İnşallah Bran daha fazla ilerlemez o tehlikeli bölgelerde -,-
Cocene de kızıyorum yani,çocuğu ne güzel Bozsu’ya götürüp saklamak varken nerelere götürdü.Kendisi de soğuktan donup gidecek zaten.Daha hala ısrarla ilerlemek neden??
Başlarım üç gözlü kuzgununa da,ağacına da,Soğukel’ine de -,-

[spoiler]Buldular kargayı -,-
Bran çok yollar katetti… Kuşun içine girip öyle bakacak zaten cocen !

[/spoiler]

bende ötekilerin dişileri olduğunu öğrenmeden önce aldıkları bebekleri kendileri gibi yapıp öyle çoğaldıklarını düşünüyordum ama dişileri de varmış…
bebekleri yiyor olmasın bunlar?? :stuck_out_tongue:

[spoiler]
Nasılmış,hali vakti yerinde myimiş?asdafsg

Ne biliyim ben be,ilk povunun10 sayfasını falan okudum sadece onda da herkesin soğuktan götü donmuştu!!!
Tamam kuşun içinden girip bakacaksa sorun yok[/spoiler]

Ahahahahah :smiley: : D Sur’un ötesinde hayat nasıl Emilio? :smiley:

Daha 1. bölüm giriş kısmında küçük kız çocuğu vardı ak gezen

O akgezen değil, wigth diye biliyorum.

peki lotrdaki orclar nasıl çoğalıyor?dişi orc yok ama milyon tane orc var? :smiley:

craster oğullarını feda ederek whitewalkers tarafından saldıya uğramıyordu bi çeşit al gülüm ver gülüm …

dişi akgezen illaki vardır ama çocuklar eğer bir büyü ile akgezen olmuyorsa bildiğin wight olup ordularını güçlendirmeye yarıyordur…

İki Kule’de gördük ya iste, çamurdan yapıyorlar.

Büyü yolu ile diye biliyorum.

çamurdan yapılanlar uruk hai. ama evet orclar büyü yoluyla çoğalıyor.

Burada bulunan bir mektupta dişi ork olabileceği anlatılıyor. Aynı zamanda Tolkien orkların tam olarak nasıl ve nereden geldiğini yamak için tüm Arda tarihini bir kaç kez yeniden yazmış.

Edit: Ötekilerinde dişileri vardır. Veya Komodo ejderi gibidirler. Tek cins ile üreme vs.