Oyun Anıları

Amy Hennig ablamızın oyununa vasat diyen kişilerin oyun geliştirme alanında profesör olup, yapmış olduğu 100 oyunun puan ortalamasının 9.9 ve de oyun başı aldığı ödül sayısının, yarattığı oyun sayısının 9 katı olması lazım ki kaale alınsın.
Tes oyunları da çöp olacak. dünyanın en kötü gminin elinde, o seri kurtulmaz. enfes gibi eski oyunlar var iken, tes 6 haypı yapan skyrimi beğenmiştir bu sezon dikkatimi çeken sadece 3 oyun oldu.
bu arada tabii ki skyrimi az ucundan beğendiğim için tes 6 hypeı var. 50 beğendiğim 49 beğenmediğim, 1 de nötr olduğum oyun skyrim.
-dahi anlamında kullanılan d lere dikkat.

Hocam Ben oyuna kötü demiyorum sadece sevmiyorum diyorum. Bunun nedenide zombi teması olması, zombi oyunlarını pek sevmem ama amy hennig’in unchearted serisini ne kadar da secdiğimi yukarıda söyledim

@StarWolf bana söylemiş :))

Vasatın doğru kelime olmadığı konusunda hemfikirim. Ama bir oyun olarak bakıldığında cidden çok kötü. 8 saat boyunca yaptığımız tek şey berbat yapay zeka eşliğinde zombileri gizlenerek etkisiz hale getirmeye ÇALIŞMAK. Mekanikleri aşırı hantal, yapmak istediklerini gerçekleştiremiyorsun. Telltale benzeri bir oyun olsa okeyimde, bu tarz bir oyunda insan hikayeden olabildiğince kopuyor inanılmaz kötü gameplay yüzünden. Grafikleri sağlam. Karakterleri fena değil. Hepimizin bildiği gibi oyunun asıl olayı karakter gelişimi. Ve bunu bile becerememiş. Karakterlerin arasındaki ilişki çok aniden olmuş gibi hissettirdi ve bana tam da bu yüzden inandıramadılar. Hikaye oldukça tahmin edilebilir. Gibi gibi onlarca sebep var.

Lol hocam, kendi üstüne alınacağına cümlemi yorumlasan akdkdkfkfkfkfjf

Rüyamda foruma The Lord of the Rings fanart’ı attığımı ve 3 like aldığımı gördüm. Beni lanetledin mi?