Oyuncular Setten Komik Hikayeler Anlattı

oyuncular

Dizinin oyuncuları Lena Headey (Cersei), Kit Harrington (Jon Snow), Emilia Clarke (Daenerys), Michelle Fairley (Catelyn) ve Richard Madden (Robb) sette olan komik hikayelerden bazılarını gazetecilerle paylaştı.

Lena Headey: Cersei’nin elbiseleri gerçekten çok uzun ve ben de sakar bir insan olduğumdan sık sık düşüyorum. Anlatılacak pek bir şey yok, ama beni düşerken izlemek diğerleri için oldukça eğlenceli oluyor. Peter Dinklage (Tyrion) sık sık benimle dalga geçiyor.

Kit Harrington: Kanlar içerisindeki sahneyi çekerken her şeye takılıyordum ve yapışıyordum, dizlerim birbirine yapışmıştı, az kalsın tüm vücudum oturduğum sandalyeye yapışıyordu. Ayrıca buz gibi havada çekim yaparken John Bradley’nin (Sam) yüzünün git gide donmasını izlemek çok komikti. Yüzü buz kesmek üzereydi, kaşları ve sakalları tamamen donup bembeyaz olmuştu.

Richard Madden: Sanırım çamurların içerisine düştüğümüz zamanlardan bir komedi dizisi çıkabilir.

Michelle Fairley: Katılıyorum. Elbisem uzun olduğu için sürekli çamurun içerisine batıyordum ve bir yandan da elbise zarar görmesin diye uğraşıyordum ama düştüğümüzde çok komik oluyordu.

Emilia Clarke: Atın kalbini yediğim sahnede aslında yumuşak şekerden yapılmış bir şey yiyordum ve tadı aslında hiç şeker gibi de değildi. Aynısından sanırım 50 tane filan yedim, ki bu rakam daha fazla olabilir. Bir süre sonra kusma sahnesini taklit etmeme gerek kalmayacağını düşündük çünkü gerçekten kötü hissediyordum. Jason (Khal Drogo) beni kucağına aldığında “Hiç yoktan saçıma kusma.” diye fısıldamıştı.

İyiymiş,güzel eline sağlık

Rica ederim iyi forumlar

Dany’nin olayı güzelmiş.

Lena Headey,Jaime’ye(adını bilmiyorum) sulanıyor sanırım- nasıl bakış atmış öyle :D-

Jon’un pantolonundan giyen arkadaşlar bizim buralarda çok fazla :smiley:

Diziyle ilgili kafama takılan birşey var Cersei ilk çocugunu Robertden yaptı ve çocuk öldü ağlayarak Roberti ilk gördüğünde nasıl etkilendiğini anlatıyordu ona eskiden aşık olduğunu söylemişti diye hatırlıyorum ama bir sahnedede biz Jaimeyle beraber doğduk birbirmiz için yaratıldık gibi şeyler söyledi ???

Cersei şey diyordu.Roberti başka yollarla idare ediyorum diye

Robert’i bir süre için sevmiş,ama gerçek aşkı olan Jaime’yi asla unutmamış.Bir bakıma Robert’i kullanmış.

Bizim sarhoş Robertte önünde olan hiçbirşeyi anlamamış.

Robert Cersei’yi umursamıyordu ki.Onun umrunda olan yemek içmek savaşmak.

Robert konuşurken diyordu.Tywin dünyayı ele geçirmek istiyor,ned kışyerine dönmek,cersei soruyordu peki ya sen?
Robert şarap bardagını kaldırarak bu diyip gülüyorlardı

Sonunda olan oldu ama gitti tahtalı köy e.İstese bunlar olmazdı.

Ama ne güzel,Robert hayatını yaşıyordu.

İşte biraz daha dikkatli olsa yaşamaya da devam edecekti.Sarhoş un teki :smiley:

Lyanna yaşasaydı Robert çok daha farklı olabilirdi. :s

''Yokluğunu yedi krallık bile dolduramadı ‘’ diyordu.

Lyannanın özlemini 7 krallık doldurmadı robert için

Benden hızlı davrandın jon :smiley:

Senden uzun yaşayıcam ozaman :smiley:

Lyanna,Ned’in kardeşi değil mi?

Evet Ned’in kardeşi