Özel anlık sohbet alanı

Ya şarkıları çok iyiydi. Cidden benim için Avicii 1, Calvin Harris 2, Armin van Buuren 3’tür. Harrbi üzüldüm. Şakasız üzüldüm.

Eceliylen mi ölmüş ?

Benim tarzim degil, o yüzden ben begenmiyordum ama tabi müzik zevki meselesi bu tamamen; zaten popülaritesine bakarsak, kendi türünde oldukça basarili biriydi.
Ben de gerçekten üzüldüm, çok gençmis be, 28 yasindaymis.

Akut Pankreatit hastaligi varmis, büyük ihtimalle bu hastaligi yüzünden öldü. Sanirim net bir açiklama yapilmadi henüz.

Allah rahmet eylesin, gençmiş. Hiç duymamıştım evvelce adını.

Ğaaaaaa yani hocam uzay boşluğunun da boşluğunda mı yaşıyordun? Hiç mi Wake Me Up, Hey Brother, Silhouettes, You Make Me, Levels duymadın? Kulağın falan mı yoktu? Dinlemediysen dinle bunları 10 numaradır hepsi… Yas bile tutamıyoruz adamın şarkılar hep kopuşlu. R.I.P diyorum buradan bir kez daha. Harbi diyorum çok üzüldüm, akrabam ölse bu kadar üzülmem axxx ulan.

Tevellüt 79 değerli svurgun, yeni nesilin müziğine de yıldızlarına da aşina değilim. Hatta 7. sezonda lannsiter askeri rolünde görülen şarkıcının şarkıcı olduğunu bölüm sonrası yorumlardan öğrendim.

Google’dan ‘tevellüt’ ne demek diye baktım. Biz de size aşina değiliz, dert etmeyin…

İkimizin de hayatını pek etkileyeceğini sanmıyorum bu vaziyetin, saygılar dilerim.

Forumdaki en seviyeli konuşmamı sizinle gerçekleştirdim. Harbiden saygılar sayın sworn sword.

Saçma sapan bir 23 Nisan videosu zannediyordum, Barış Özcan yaptığı için bir baktım. Gerçekten çok anlamlı çok etkileyici bir video olmuş. Sonuna kadar izleyin.

Biri benle anlık olmayan sohbet edebilir mi? Çok merak ediyorum nası bişey acaba?

İnsanlara ısrarla laf atmaya devam edecek kadar ergen olan sensin, ben değilim… Ki Johnny Sins’in bu videoyu yaptığını bildiğine göre siteler de epey bir vakit geçiriyorsundur, değil mi?

Kardeşim sen kendin ben ergenim bunu saklamıyorum falan dedin ya başka bir başlıkta. Kızdığını bilmiyordum sorry bro :frowning:

Yok canım, alıngan bir insanım sadece takma beni kafana :). Zaten ergenlik çağının tam ortasındayım. 18 yaşındayım yani.

Ben bunların yarısını bilmiyorum hashahdsah gözüm biskremle ekşi sakızı aradı :frowning:

Girdiği yazıyı bir bitiremeyen üye. Dur yanlış konu başlığı.

1-)Sen annenden yetişkin olarak mı doğdun.
2-)Sen ergenliğin abazanlıktan mı oluştuğunu zannediyorsun.Heralde sen böyle büyüdün
3-)Ayrıca Ezandanda rahatsız olmuyorum.
( @TheWitcherer 'ı bilmem kendisi ateist çünkü)
4-)hadi sana Reisinle iyi maceralar

Sinirlenme dostum.
Ben nofap hareketinin destekçilerindenim. Sizi denemek için yaptım. Aferim gurur duydum. ( Yerseniz )

İkimiz de ne triggerlandık he dsjsjsjsjsj

Kanka arada BİM ve A-101 haricinde yerlereden de gıda temin etmelisin :grin:
Yanlız dikkat ettiysen ülkerin bazı ürünleri Romanya’da üretilmiş. Büyük ihtimal Yurdışındaki bir mağzadan alınıp gönderilmiş. Üzerinde ingilizce yazıyor çoğunun.