Özel anlık sohbet alanı

Bim <3 kada Bime ramazan aylarında bir şerbet geliyor hem ucuz hem lezzetli onu bekliyorum :slight_smile:

resim

2008’lerin Troll Adam’ından sonra patlak vermiş kırmızı font üstüne beyaz yazı olan başka bir medya mizahı olan bu '‘caps’'i görmek ne kadar bana nostalji yaşatsa da sinirlerimi bozuyor. Şimdilerde ise ‘‘meme’’ denilen direk beyaz yazı olan baya popüler. Bundan komik şeyler çıkıyor, bunu kabul ediyorum, ama benim için en güzel mizah daima karikatürler olmuştur. Hiçbiri onu geçemeyecek.

Abi sen neden sürekli gazete köşe yazısı yazarmış gibi konuşuyorsun?:joy:

Bilmem, galiba böyle yazmayı tercih etmiş olmamdan dolayıdr. Ya da sürekli dayatılan makale ödevlerinden dolayı biçilmiş bir halde öyle olabilirim, ya da forumu fazla ciddiye alıyorum. Başka bir nedeni şu an dinlediğim şarkı olabilir. Hü knows?

Sence ne olabilir?

Valla nedenini Bilmem de bence farklı bir renk katılmış oluyor foruma böyle devam et.

Eyvallah!

Vakit buldukça yazacağım.

Mesela şu yorum. Tam okur mektuplarını cevaplayan gazete yazarı gibi dlşdşd.

Bu arada @YeniAy_Ottoman nerede yahu? Her ne kadar bazen inatçılığı ve kısır noktaya giden tartışmalarıyla insanı kanser etse de gittiği gibi forumun aktifliği dibe vurdu sksks

Hocam sen olayları bilmiyor musun?

Nope. Ban falan yok ama gördüğüm kadarıyla.

Ben de bilmiyorum olay olup olmadığını da bilmiyorum :slight_smile:

Ulan konunun olayı ile alakasız yorumların da ötesinde, bu kadar yanlış kullanılan yer görmedim.
Bursaspor fenerbahçe maçında yanlış gole sevinen taraftar gibisiniz. Ki futbol tekip etmeyen adama futbol anolojisi yaptırdınız.

merabayn melis hanım

Saçma sapan YouTube kanalları izleyenler için dev hizmet. Base 42 izleyin. Mizah kabiliyetiniz (pek sanmıyorum) gelişir belki. Ucubesiniz ucube. Sevmiyorum hiçbirinizi. Ha bu arada Revlon colorstay 10 numara fondötenmiş. Kız arkadaşım kullanıyor baya iyi. Beğenmeyen salak youtuberlar inş ölürsünüz.

modları göreve çağırıyorum

Seni kovuyorum. Bune ayol zırt tırt göreve.
Greve çağrıylrum ben onları. Greve!

arkadaşlar hiç efes özel seri içtiniz mi?

Çok iyi. Tadı güzel, içimi rahat. Kesinlikle denemelisin

Abi tombiş efesten tiksinen biriyim ama herkes bunun icin guzel seyler yazmış. En iyisi denemek