Özel anlık sohbet alanı

Tombiş Efes’in ağır ve baskın tadı yok. Hafif tam yaz birası

Biraz Turkolara para kazandıralım. Az içtiğim için biraya para vermek koymuyor ama Türk mali yurdun malı

Lol birane yav… ne kadar ağuzsız varmış. İnanılmaz

O bira yemeğin yanında güzel oluyor :smiley:

abi Carlsbergleri Türk Tuborg yapıyor. Ben de severim ama eh işte. Favorim weihenstephaner ve heinenken

Memlekette hortlak turizimi başladı.
Çorumdaki meşhur hadisenin geçtiği yerde dün gece 100-200 kişi toplanmış. Polis dağıtmış. Şu anda da mezarlığın etrafında kestaneci, çekirdekçi, mısırcı arabaları birikmiş. Show TV de ekip göndermiş, nöbet tutuyormuş.

hashdahfshafhsahsha yok çaresi

Millet deliye hasret, biz akıllıya lafını hakeden bir yer burası. Yanılmıyorsam başka bir memlekette bu deyiş yok zaten.

Profil gösterimim 566 olmuş ancak mesaj kutuma doğru düzgün mesaj düşmüyor. Stalkerlık devri kapandı, artık herkesin tuttuğu kendine dönemindeyiz. Uzaktan izlemeyin kızlar, mesaj atın. Zengin, arabası olan, kültürlü ve süper yakışıklı biriyim. Hiç çekinmeyin.

Ben senin ve bazı çok aktif üyelerin mesajlarına bakıyorum ki, kavga araması daha kolay. Her başlığa yazmıyorsun ve senin yazdığın başlıkta kavga çıkarma ihtimalim daha fazla olur diye. Bir sen bir de witcherer denen şahıs

Forumun akıbeti hakkında konuşmuştuk hatırlarsan. Süzme insan çok. Eski kaliteli kavgalardan kalmadı. Ama yine de bana bu vasfı yüklediğin için teşekkür ederim. Aşırı gururdan ağlıyorum şu an. Evet ağlıyorum şerefsizim.

Ağlama melis, bırak nehirler ağlasın, bulutlar ağlasın, ama değmesin o tanrıça büstü bedenine tuzlu yaşlar.

Döndüm, çok şükür. Özelimde bazı sıkıntılar var da bu yüzden bir süre uzak kaldım.

Selamlar herkese. Nasılsınız görüşmeyeli?

banlanmadık evelallah osman abla

Hoşgeldin abla. Umarım çok sıkıntı bir durum yoktur. Geçmiş olsun.

İyi ki banlanmamışsınız. :smiley:

Şöyle bir baktım neler paylaşılmış vs. ağırlık konu dışı sohbet, lay lay lom. Lütfen buna bir dur diyelim, el atalım bir. :smiley:

Teşekkürler @Symmachus atlatmaya çalışıyoruz işte sıkıntıyı ama çok daha iyiyim hamdolsun.

valla çok kontent kalmadı hocam ne yapalım facebook’a çevirdik buraları

Bir sürü kuram dolanıyor etrafta, bence o kadar da içerik yok denmez. Bir yerden başlayınca arkası geliyor zaten :smiley:

Şu benim açtığım Ejder DNA’sı teorisine bir bakmanı tavsiye ederim. Çok ayrıntılı ama İngilizcem iyi olmadığı için güme gitti biraz dkdkd. @Starkgaryen epey tokatladı. Bir el atsan da çevirsen ilginç bulursan hoş olabilir .d

Gözüme ilişmedi, gönder bakayım. Ağır değilse İngilizce, çevirebilirim inşallah.