Özel anlık sohbet alanı

Bende size bir hoşgeldiniz diyeyim ayça ablamız :slight_smile:

Ejderyaların sürmenin öyle bir özelliği yok deh deyince gider brüüüş diyince durur dracarys deyince ateşler bu kadar

Uzun soluklu bir video serisi ve genetik menetik tıbbi terimler beni biraz aşar çeviride, açıkçası gözüm yemedi çevirmeye. :smiley:

Lakin konuya yorum yaparım. Güzel konu.

@StarWolf teşekkürler kardeşim.

Genetik deyince herkes bir korkuyor ama o kadar da değil ya adam ortaokuldaki basit genetik mantığını kullanmış.

Ha bu arada teoriye göre yamulmuyorsam Çon Çinov Ejder süremiyor. Ama galiba Warglık özelliğinin de benzer bir yetenek olduğunu söylüyordu o kısmı tam anlamadım.

Ejder süremiyorsa ne anladım 3 ejderha ve ejederhanın 3 başı olayını la :smiley:

Galiba son anda Warglıktan dolayı sürebilire getiriyordu.

Zaten adam çok değişik Tower of Joy’u incelediği bir video serisinde betler R+L=J çok klişe olur diye başlayıp bu teoriye gömüp sonunda R+L=D ve B+A=J’ye bağlıyordu.

İyi saçmalamış o adam… Yazar, ana olayları ve ölümleri vs. en başta planladığı gibi devam ettirdiğinden bahsediyor. Yani Jon’un soyu sopu da en başta planlandığı gibi gidiyor.

:joy: :joy: :joy:
Ne tokatlamasi be? Hem teori sana ait degil ki, tokatladiysam da teori sahibini tokatlamisimdir :smile:

@YeniAy_Ottoman Ayçaaa! Hosgeldin :kissing_heart:

Orada şahıs eki belirtmedim.

Belirtmen gerekirdi. Biz senin kafanin içinde degiliz, yazdiklarin nasil yansiyorsa, o sekilde anliyor ve onu göre yorum yapiyoruz Symmachus bey :smiley:

Ya adam gibi kavga edin, girişin birbirinize ya da oyalamayın bizi. Çoluk çocuk bekliyor işimiz gücümüz varrrr :@@@@ @Starkgaryen @Symmachus

Benden mi kavga bekliyorsun Kraliçem? Ben ve kavga etmek? :smile:

Hoş bulduk canım benim. :kissing_heart:

Banıldım ama yine de geri döndüm. Forumun tüm ergenlerine ve orta yaş bunalımına girmiş üyelerine benden kucak dolusu selamlar. Kralın dönüşü şerefine bugünü forumda bayram ilan ediyorum. Her kes yesin, içsin ve kralın iyiliği için kendi tanrısına dua etsin.

Hoş geldin… Yalnız ne ergenim ne de orta yaş bunalımına girecek yaştayım… baya sınırlı bir selamlama olmuş. :smiley:

Bak sen. Şimdiye kadar bu forumda tanıdığım şu iki katagoriden birine ve ya ikisine birden girmeyen ilk kişisin.

Bir yere çentik at. :slight_smile:

Milli eğitim bakanlığı biyoloji sorularını Andan Oktar’a hazırlatıyor herhalde.

Sansa Stark haterları, kadın düşmanları, Lannisterist teröristler, ağlak raporcular, replika mizahşörler, kalitesiz yorumcular ve niceleri… Korkulu rüyanız geri geldi… Saygı duruşuna geçin, forumun en ofansif charı yeniden 10line…

Rahmetli eşim @Stromtrooper ne yazık ki 3018’e kadar banlı. Bol bol nefret suçu işleyip ben de kendimi banlatacağım. Aranızdan birkaç şanslı kişiye ana bacı yaparak forumdaki jübilemi yapacağım. Üstat - saldırgan - ofansif - agresif svurgun, kalp kırmaya hazırlanıyor, saklanın.