Palu Ailesi

Teorisyenler hepinizi bu başlık altına davet ediyorum. Benim diyen senaristlerin bile yazamayacağı, gerçek yaşanmış bir olay. Belkide cumhuriyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir psikopatlık, vahşet ve kan donduran paranormal olaylar serisi. Konu gündemdeyken üyelerin görüşlerini merak ediyorum. Siz ne diyorsunuz bu işe ?

Konuyu bilmeyenler için spoylır vermeyeceğim. Bir adet özet video bir tanede 3 saatlik film tadında videoyu sizlerle paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyorum.

Özet

Uzun olan

dün her yerde görünce biraz bakayım dedim. sözlükte filan özetine baktım. korku filmi olsa gişe rekoru kırar heralde. tabi daha sonra işe arkadaşımı da dahil edince sabaha kadar müge anlı izleyip,sonrada korkudan uyuyamadık. :smile: ki bugün finallerim başladı, düşünün :smile:
hikaye zaten,kan vahşet,istismar-maalesef 4 çocuğa istismar dahil,hatta ikisi failin kendi çocukları,küçücük bebeler-,büyü,cin min herşeyi içeren iğrenç bir hikaye. faillerde zaten her biri ayrı numunelik. programı on dk izleyip biraz konuya hakim olunca,stüdyoya gidip hepsini diri diri ateşe veresiniz geliyor. bu 10 dk insanın zihin yapısını mahvediyor zaten. sadece olayların iğrençliğinden değil stüdyoda ki ailenin tavırları da sizi ayrı delirtiyor.
merak edenler için olayın özetini ekşi den bir kaç arkadaş paylaşmış ama inanın daha fazlası da var:
https://eksisozluk.com/palu-ailesi-olayinin-ozeti--5898937
Türkiye’de bu kadarı olmaz diyordum,oluyormuş :no_mouth:

Evet ben de dün gördüm, hatta gece gece forumdan birkaç kişiye özelden çemkirmiştim.

Gerçekten korku filmi gibi. Ben küçüklüğümden beri internetle haşır neşirim. Dolayısıyla pek çok mide bulandırıcı olay gördüm. Ama abartmıyorum kurgu ya da gerçek bu derece pisliğini, bu derece dehşete düşürünenini görmedim. 22 yaşında adamım, gece gece uyuyamadım bu yüzden rüyama girdi falan. En son 12 yaşındayken okuduğum manyak şeylerden sonra girmiştim benzeri bir psikolojiye.

Hakikaten dün birkaç arkadaşa da söylediğim gibi Ramsay ve Boltonlar melek kalıyor bunların yanında. Martin’e psikopat deyip duruyorduk, ne iğrenç hayal gücü falan. Ama dünyada daha beterleri de çıkıyormuş

Olayın bu derece dehşete düşürme sebebi ise yapılan işkencelerin ağır olmasından çok yapılış tarzı. Hani dünyada düşmanlar birbirine sistematik olarak böyle şetler yaparlar. Daha beterleri de vardır. Ama sıkıntı olan şey tüm bunların kendi ailenin içinden gelmesi, en güvendiğin, ya da güvenmem gerekenlerden gelmesi. Enişte denen adam ailedeki tüm çocuklara kendi çocukları da dahil olmak üzere tecavüz ediyor, erkek kadın fark etmiyor, işkence ediyor, akli dengelerini yitirmesini sağlıyor, aynı şeyi baldızına hatta muhtemelen kaynananasına falan da yapıyor ama ailenin sesi çıkmıyor hatta belki onlar da ortak oluyorlar.

Ayrıca bu Tuncel denen sosyopat aileye verdiği fiziksel zararın yanında hepsine uyuşturucu enjekte ederek akıl sağlıklarını da yitirmelerine sebebiyet veriyor, tüm aileyi resmen kölesi haline getiriyor. Hani bir insanı zincire vurursun, işkence edersin, tecsvüz edersin. Ama gene de o insan, insandır. Çok acı çeker belki ama benliğini yitirmez. Bu herif verdiği uyuşturucularla tüm aileyi kölesi haline getiriyor. Benliklerini de yitirmelerini sağlıyor. İnsanlıklarını alıyor onların ellerinden. Kötülüğün kendisinden daha kötü bir şey varsa o da bunun normalleştirilmesi, kimsenin ses çıkarmaması. Düşünün, normal bir gün kalkıyorsun bir çocuk olarak. Sonra enişten sana sanki gayet normal bir şey yapıyprmış gibi tecavüz ediyor, işkence ediyor. Kimseye söyleyemiyorsun da kimi kime şikayet edeceksin? Hatta bu akıl sağlığına, insanlıüa ters muameleye karşı çıktığın için suçlu hale geliyprsun belki aile üyeleri tarafından topluca lince uğruyorsun…

Benim anlamadığım şey ; Bunlar neden Televizyon’a çıkarılıyor ? Neden dışarıdalar ? Neden emniyete götürülmuyorlar da Müge anlı’ya reyting sağlıyorlar ? Bu kadın kimlerden torpilli ? Evet palu ailesinin yaptıklarından çok bunlar kafama takıldı.Çünkü bu bir değil 2 değil Emniyet ve Mit sanki Müge anlı’ya çalışıyor.ortada tuhaf bir durum var.

en acısı da istismara uğradığı tespit edilen çocukların aileye geri verilmesi. bir çocuk 3 kere kaçıyor ikisinde polis geri veriyor. sonra bu çocuğu sosyal hizmetler alıp, istismar edildiği bilinmesine rağmen kızkardeşi ya da ailenin kaçamamış diğer çocukları görmezden geliniyor.

hukuğu sayın @Symmachus daha iyi bilir elbette ama sanırım kanıtlanamadığı için şu ana kadar kimseyi tutuklamamışlar. 2011 den beri süren bir dava var ama bir türlü kanıtlanamamış.

annem müge anlı ve esra erolun takipçisi o izliyor ben çok bilmiyordum bilmiyorum da bugun yalnız yarım saat kadar bende baktım
işim gücüm var kalkıp yapacağım kalkamıyorum öyle bir şekilde izliyordum fena bağımlılık yapmış. Konu çok anlamıyorum da ama adamın herşeye cevabı, kadının vurdumduymazlığı sinir etti yinede kalkamadım

@Miro abi bu adamı kollayan birileri var bence. Müge Anlı ile ilgili bir durum değil. Şöyle ki bu adam daha palu ailesi ile tanışmadan önce bekarken ablasıyla beraber kalıyormuş. Ablasının çocuklarına da tecavüz etmiş. ÖZ ABLASININ. Kendi evladına tecavüz etriğini öğrenince zaten hafif kalıyor değil mi. Yediği haltlar bir değil iki değil. Aile hekimi ailedeki çocukların işkence ve tecavüze uğradığını anlayınca emniyete bildirmiş. Çocukları bu adamın elinden yine alamamışlar. Bu adam 4 cinayet işlemiş alenen ortada. Gasp darp tecavüz her halttan dosyası var savcılıkta. Nasıl yırtar aklım almıyor.
Bir cinayet işlendiği zaman emniyet 2 saatte buluyor. Ulan cem garipoğlunu bile içeri tıktılar. Bu götü b*klu cinci hoca kim ?
İki ihtimal var

1. Adam dahi derecesinde zeki, hukuktaki tüm bug ları bulmuş ve hep bir şekilde yırtmış. ( tüm ailesini yaşancı şahit olarak kullanmış)
  2. Bu manyağı kollayan birileri var.

o arkadaş daha ogrenci,bildiğini sanmıyorum biliyorsada bizi aydınlatsın. Bana emniyetle anlaşmalı gibiler geldi.Kanıtlanmamış suç diyorsun adamlar neden pisliklerini açığa çıkarsın ? ustelikte Tv da !! Gördüğüm kadarıyla aile zır cahil,sosyopat ve de psikopat.Ensest’ten tut her halt var.Bilmiyorum bana tuhaf geldi.Daha evvel de konuşuldu.Müge anlı emniyetle ortak çalışıyor denildi.Çalıştığı kanala bakınca bu ihtimal epey güçlü.Bu tür adlı vakaların reyting malzemesi yapılması beni rahatsız etti.

Youtube’daki uzun videolardan bir saat izledim sadece finaller bitsin izlemeye devam edicem böyle bir vaka yok. Netflix üyeliğimi iptal edebilirim.

valla ekşi de okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla dava dolayısıyla aileyi bayağı sıkıştırıyorlar programdan önce. hatta tuncer’in çocukları elinden alınıyor filan. bir avukatta bunlara eğer televizyona çıkarsanız şüpheleri biraz yokedersiniz diye akıl veriyor. ya da kendi küçük beyinlerinden çıkan bir plan bu.bilemiyorum. böylece de tv ye katılıyorlar.zaten ilk başta katılma amaçları öldürdükleri neredeyse kesin olan meryem ve kızı melike’yi kayıp gösterip güya onları arıyorlar.

Seni anladım zeki.Netice de her yol emniyete çıkıyor.Bu Müge anlı’nın ilk sansayonel olayı değil.daha evvel de oldu.Emniyet dosyaları onunla paylaşıyor dendi.tabii kanıtlanamadı.Ben işin bu kısmına takıldım.

Bu durum aslında biraz da devlet kurumlarının hantallığıyla ilgili.

Yani neden içeri almıyorlar sorusunun cevabı o polislerin 2 kere Recep Tayyip’i ailenin ellerine teslim etmesi ve üçüncüde Melikeyi almama sebebiyle aynı. Çünkü devlet hantal, yapısı itibariyle tüm suçlara yetişemiyor. Şimdi sen diyorsun belli işte adamın tecavüzcü sapık olduğu falan ama her şey kabak gibi ortada olsa da delil toplama, kovuşturma soruşturma süreçleri falan süre alıyor. Dolayısıyla basitçe “ilgilenmiyorlar”. Tabi hangi olayla ilgilenecekleri meselesi de biraz şansa, o anki duruma, yetkililerin insafuna bakıyor. Mesela Tunçer’in çocuklarının alınması bir pedagog müdahelesi sayesinde olmuş.

Öte yandan işin çok önemli bir diğer boyutu ise mağdurların şikayeti konusunda. Üstte belirttiğim hususlardan dolayı Türkiye’de adalet maalesef kendiliğinden işlemiyor, biraz zorlamak gerekiyor. Ancak bu tür varoş ailelerde bu tarz rezillikleri cezalandırmak yoluna gitmek yerine örtbas etme yolunu tercih ediyorlar. Öz ablasının tecavüze uğrayan çocukları meselesinde eğer o abla şikayet etmiş olsa ve işin üstüne gitse Tuncer şuanda hapisteydi. Ama muhtemelen yakınları aman rezillik olmasın, aman kimse duymasın diyerek olayın üstünü örttüler.

Gene 2011’deki vaka… Şikayetçi olunuyor ama o arada muhtemelen baba uyuşturucu etkisi altına alınarak delirtiliyor ve Hava da bir şekilde şikayeti çekiyor.

Televizyona çıkma sebeplerinin arkasında illa mantıklı bir şey olmasına gerek de yok bence. Kendi çocuklarına tecavüz eden adam söz konusu burada. Seri katillerin megalomonluğa meyilli olduğunu duymuştum.

• Aile’yi sıkıştıran kim ?
  • Onlara akıl veren avukat kim ?
  • Ve neden Müge anlı ?

Bilmiyorum,bana danışıklı dövüş gibi geldi.

İşin içinde Müge Anlı varsa imdb top 200 listesindeki filmlerin toplamından daha iyidir. Bu yüzden izlemem asla ve katiyen izlemem.

Peki paranormal olaylar hakkında ne diyorsunuz. Hadi aile hipnoz altında veya Tuncer üstün psikoloji bilimini bilerek veya bilmeyerek kullanarak bilinçaltı kontrolüyle falan bir şekilde kendine köle etmiş. Onların anlattıkları deli saçması. Peki ya komşuların anlattıkları ? Resmen satanist ayinler yapıyorlar evin içinde.
Kadinin agaca baglandigini goren kiraci adam vardi. O adamin ropartajinda bir gun Isa, Tuncer in dizlerinin dibindeydi gozleri bembeyazdi, Gözlerinin rengi gözükmüyordu (sizce normal bir olay mı? ) ve Tuncerin dedigine gore namazda İsa’yi cinler bulaşmış. Bence ortada boyle bi iliski var. Artık cin mi dersiniz, spritüel ayin mi dersiniz. Isa nin bu yasta ve egitimsizlik ile bu yasa kadar neden bekar oldugunu acikliyor. İsa da tecavüze uğruyor. Ayrıca ben dikkat ettim İsa Tuncer ile göz göze gelemiyor. Korku sezdim onda. Hepsi korkuyorlar. Stockholm sendromu gibi hem korkuyor hem tapıyorlar.

Tuncerin oğlu ve evden kaçmayı başarebilen erdoğan korkuyor konuşmaya. 9 yaşında herşeyi hatırlaması gerekirken hiçbirşey hatırlamıyor. hafızası silinmiş veyahut korkudan anlatamıyor. Bu insanlar neden korkuyor ?

Bu arada sapığın oğlunun adı recep tayyip. Bu da mı tesadüf :smile:

Hocam cevabı belli bence: Uyuşturucu. Zaten o Tuncer ve karısının dişlerinin o şekilde olmasının sebebi yüksek ihtimal Crystal Meth ya da benzeri bir madde. Herif aileyi uyuşturucuyla uçuruyor. Ailenin girmiş olduğu tripleri falan da cin girdi, ayin ysptık falan diye açıklayarak yiyor milleti,

recep tayyip çocuğun adı :slight_smile: unutmak için bir çok terapi gördüm diyor.
paranormal olaylar için de sözlükte tuncer metamfetamin kullandırtıyor olabilir yazmışlar. biraz araştırdım da direk beyine etki edip,beyin hücrelerini öldürüyormuş. paranoyayı güçlendiriyor ki,bu da bir çok şeyi açıklıyor-en basitinden havva’nın babasının evine gitmek istememesi ev cinli,bunlar büyü yaptılar filan diye. tahnal ailesinin kendilerine kötülük yapmak istediklerine bu derece saplantılı olmaları filan… etki süresi diğer bütün uyuşturuculardan daha güçlü,evde yapılabiliyor ve bu tuncer böyle şeylerden anlıyor belli ki zaten.
programa bağlanan bir abla kızını hoca diye bu adama götürüyor. siyah bir şey verdi,ocakta yakın dedi.yaktık kızımla ben az daha birbirimizi öldürecektik o gece diyor. o da muhtemelen o yanan şeyin kafa yapmasından doğan bir şeydi.

Ben yineden cinli hikayeleri seviyorum.

Bütün kötülüklerin anası yine Breaking Bad anlaşılan.

Sezon finalinden sonra aslında ölmeyen ve Saul’un bahsettiği kimlik sıfırlama şeysiyle Walter White İstanbula gelir, Tuncer Ustaeli ismini alır ve olaylar gelişir…