Palu Ailesi

Bir de birisi bunu kullanan biri asla kendini haksız görmez hep başkalarını suçlar filan yazmış.yani o tipler bence kesinlikle metamfetamin kullanıyorlar.

Biz pişiriyoruz kafasını bunlar yaşıyor.
mrwhite

Bir yerden sonra millet makaraya vuruyor. Tam güleceğim makatına iğne sokulup tecavüz edilirken anüsü zarar gören çocuk aklıma geliyor. Cin çıkaracağız diye aç bırakılan, karnına taş bağlanan 6 yaşındaki kız çocuğu ve ona ispirto içirip ölmesini izleyen ailesi geliyor. Karısının önünde baldızına tecavüz etmesi aklıma geliyor.
Gülemiyorum.

bir de utanmadan yüzü kızarmadan baldızım bana tecavüz etti uyutup diyor. İnsanlarında buna inanmasını bekliyor. o İsa ile ilişkisi olmasa kızkardeşine böyle bir şey demeye cesaret edemez gerçekten bir aile ancak bu kadar kafayı kırabilirdi topluca

Valla,Allah affetsin ben o sinir bozukluğuyla bir çok yerde gülme krizine girdim. Hatta sözlükte ki yorumlara kop zaten :smile: bir uyanıyorsun başında Tuncer hoca var filan yazmışlar. tam da o sebeple uyumaktan korkan ben için çok komik bir ayrıntı gibi geldiği için bayağı gülmüştüm. ama dediğim gibi sinirlerimin bozulmasının çok etkisi oldu.

Stüdyoyu basıp hepsini benzine bulayıp yakasım geliyor. Pişkin pişkin hala inkar ediyorlar.
Müge anlı da itiraf ettireceğim diye uğraşıyor sen polis misin savcı mısın kimsin ? Hemen tutuklanmalı bu ruh hastaları.

Aynen öyle ne kadar sıkıştırsa sıkıştırsın kadın anında inkar moduna geçiyorlar. Sözlerinde en ufak mantık kırıntısı yok ne dedikleri anlaşılmıyor. Hele o Emine denen salak karı beni zıvanadan çıkartıyor. Şuç unsurları iftira dan başka kelime kalıbı bilmiyor. Müge de garibim buna laf anlatmaya çalışıyor. Dön duvara anlat daha etkili olur.

Bu olay trajikomedi bir yerden sonra makaraya vurmazsak bizde kafayı yeriz.

Şurada yorumları okumam bile yetti bana; konuyu TV’de gördüm azıcık ama ayrıntıya bakmadım ve şahsen hiççççç olayın içine çekilmeye niyetim de yok. Herhalde sinirlerim zıplar en hafif tabir ile. Bence siz de çok içine düşmeyin, kafa yanar.

Böyle hastalıklı insanların varlığı şaşırtıcı değil, inanın bana bu pislikten daha korkunçları da vardır.

Bu benim için şimdilik tepe noktası. Daha beterini görmedim. Ki böyle en manyak 10 insam, en korkunç 20 olay tarzı listelerin müdavimiyim.

büyüye inanmaya başladım, ilk videoya bakınca yetti, başka açıklaması yok bu damat ve bu kadar olayda gözler açılmamışsa
başka açıklama getiremiyorum

Uyuşturucu yeterli oluyor böyle şeyler için.

Zaten geçmiş yüzyıllarda büyü denen şey de o zamanın cadılarının falan uyuşturucu, ıyarıcı maddeyle falan milleti kafa yapmasıyla yakından ilişkiliydi.

Bir kaç gündür ben de görüyorum bu aileyi sosyal medyada ama yaşanan olayları tam derinlemesine bilmiyorum. En azından tecavüz olaylarından haberdarım. Bana ilginç gelen nokta ise bu adamın neredeyse tüm aileyi parmağında oynatabilmesi. Sanki hepsi hipnotize olmuş gibi adamın tarafındalar kesin kanıtlara dahi hemen iftira diyorlar. Yani adam aile içerisinde kendisine engel olacak olan bireyi ailedeki bir diğer bireyi ikna ederek öldürtüyor bu olaylar neticesinde bir diğer engel olan baba da hapse giriyor. Geri kalanları da kukla gibi oynatıyor. Tam bir deli. Nasıl bu kadar uzun süre dışarıda kalmış aklım almıyor.

Benim merak ettiğim bir mesele daha var:

Şimdi bu Tuncer denen kansız herif gerçekten onların ailelerine kan bağıyla bağlı bir insan olsa, oğul, yiğen gibi bir şey olsa bu pisliği böylesine sineye çekmeleri, biraz anlaşılır. En azından belli bir noktaya kadar

Ama bu Tuncer özünde yabancı onlara. Aileye sonradan damat olarak girmiş. Bize ne kadar yabancıysa onlara da yabancı. Öte yandan bu adam sonradan sapıtmış birisi de değil, geçmişte öz ablasının çocuklarına tacizde bulunmuş olan, yüzünden pislik ve irin akan bir tip. Soru şu, nasıl olur da böyle bir insanı ailelerine aldılar? Yani normalde kızlarını erkekle el ele tutuştuğunu görse ağızlarına edecek olan, gerekçe olara da kızımız namusumuz diyecek adamlar nasıl kızlarını böyle bir ite verdiler? O iti nasıl ailelerinin içine aldılar? Nasıl evin içinde otorite olmalarına izin verdiler? Sonraki aşamada bu Tuncer adamları uyuşturucuyla uçurdu tamam. Peki başlangıçta?

Ben böyle bir adamla karşı karşıya gelsem korkarım. Adamlar kız verip ailelerinin içine almış hayret bir şey.

Tabi Tuncer’e gelene kadar da Palu ailesi çok normal bir aile değildi. Muhtemelen bu kadar olmasa da batmışlardı pisliğe. Herkes dengi dengine

aile çok cahil. belki de hacı,hoca numaralarıyla akıllarını çeldi. ya da köprüyü geçene kadar hepsine dayı dedi. adamın kendi ailesi içinde olanlarıda adam zaten yabancı olduğu için bilemezdiler. adam aileye girince şu anki görünen tablo da ona inanmayan iki kişi var:harun ve ölen ahmet. adam ikisininde bir şekilde önünü kesmiş. ben korkuyorum programda ki mehmet dede’ye de çok pis bileniyor bu adam. dedeye sahip çıkalım :smiley:

Herif bacanağı ve kayınpederini birbirine düşürüp ortamı tamamen kendisine bırakmış anlaşılan.

Ben en çok dedeye üzülüyorum. Sen o kadar yıl çalış besle büyüt şerefsizin biri tüm aileni kölen haline getirsin.

bu saatten sonra birşey yapamaz dedeye diyorum ama çok bu saatten sonradan sıyrılmış bu adam :open_mouth:
cidden büyüye inandım cahil insanlar üstünde çok etkiliymiş!.
Herkesi bırak ben o karısının yerinde olsam çocuklarım elimden alındığı an o kocadan vazgeçerdim. Anneyi babayı kardeşi teyzeyi dayıyı anlıyorum (anlamıyorum da anlıyorum ) vazgeçersin kocanın sözüyle ama çocuklarından da vazgeçmiş kadın herhalde? hala kocasını savunuyor !!

az önce twittera denk geldim bilmeyenler için özet gerçi daha çok kafa karıştıyor ama neyse buyrun

bende dedeye çok üzülüyorum, adam öyle çaresiz gözüküyor ki bazen .

benim anlamadığımda o,bu tuncer denen yaratık daha konuşmayı bilmiyor doğru düzgün. bir de düpedüz salak. nasıl bu kadar plan kurmuş,paçayı yırtmış, dolandırıcılık yapmış tam bir muamma :thinking:

cahilliğin bir sınırı olmalı aslında. Büyü ve muska, cin bastı demekten başka bir şey bilmiyor, üstüne Allah diyebiliyorlar. Siz resmen Allah’tan başka bir varlığı yol gösterici kabul edip onun yolundan gidiyorsunuz, birde size tecavüz ediyor ses çıkarmıyorsunuz. Adli vaka adli vaka diyorlar birde. Leş kokulu ağızları ve nursuz yüzlerini tvlerde görmekten sı-kıl-dık.

Tutuklanmışlar diye biliyorum. Geç bile kalındı. Umarım çıkmazlar veya hapiste kötü muamele görürler.