POV Olarak Görmek İstediğiniz Karakterler

Kitapta POV olmamasına rağmen POV olarak görmek istediğiniz karakterler kimler? Krallar, Varys ve Baelish’i hariç tutuyorum.

Kendim başlarsam yaşarken Oberyn’i POV olarak görmeyi isterdim. Oberyn’in dışında Sör Jorah’ı, Tazı’yı ve Ramsay’i.

Myranda Royce… sevdim ben o kızı…
Rodrik Harlaw… seviyeyi yükselteceği aşikar…
Justin Massey… Spoiler alert: Braavos der çekilirim… :wink:

Justin Massey’i iyi dedin bak. Hiç aklıma gelmemişti.

Kesinlikle bir Tyrell POV’u istiyorum. Onların tarafında neler olup bitiyor tam anlamıyla hiç bilemiyoruz. Yüksekbahçe’de neler döndüğünü görebilmek için Willas Tyrell tercihimdir.

Willas’ı okumak çok şükela olurdu.
Hakeza Edmure da.

Aynen Willas çok iyi olurdu. Aslında, Garlan daha iyi olur. Willas ile pek fazla yer göremeyiz sanırım ama Garlan’la görürüz bence, hem olayların da dışında değil Garlan.

Edmure ya da Brynden Tully, Jojen-Meera Reed

Edric Storm, Osha veya Rickon. Ve bir de Coldhands diycem ama olması imkansız :confused:

howland reed’in povu olsun isterdim :confused:

Olenna’nın povu olsun isterdim.

Howland Reed

brynden tully ya da olenna tyrell olabilir.( 5. kitaptan önce barristan selmy için istiyordum oldu :D)

Kesinlikle Brynden Tully

Bran sayesinde Jojen ve Meera’yı görüyoruz zaten.
Braavos’da zaten Arya var daha ne gerek var başka pova dsfs
Zaten bu üstteki adamların düşünceleri pek de önemli değil sdfasf

En çok ihtiyaç duyulan bir Tyrell povu. Willas ve Olenna olmaz, olacak bir Tyrell varsa o da Loras’dır ya da Marg. Hatta Loras Tyrell, Sandor Clegane ve Melisandre pov adayıydı. GRRM sonra Mel’i seçti.
Howland Reed, Petry Baelish, Varys; bunların zaten pov olma şansı yok.
Melisandre derdim ama o da oldu, 6.kitapta daha çok göreceğimizi düşünüyorum.

tywin’i okumak isterdim. adamın zekasının ne yönde çalıştığını, o kadar şeyi ne düşünerek yaptığını faln bilmek fena olmazdı. bir tyrell povu kesinlikle olmalı ve petyr…

Tywin kesinlikle.

Edmure Tully ve Brynden Tully.

Önceden Melisandre’yi çok merak ediyordum o 5.Kitapta POV oldu onun dışında Serçeparmak’ı merak ediyorum fakat onun,Varys ve Kral haricinde olacakmış bu yüzden Illyrio Mopatis diyorum. Bu adamdan çok şey bekliyorum kendisi Tyrion’un aksine onun ‘‘İblis’’ lakabını çok hak ediyor. Bu adam ileride çok kirli ve beklenilmeyen işler yapacak gibi duruyor,zaten çok gizemli biriside. :slight_smile:

Bence beklediğimiz insanların povu öyle dolu dolu olmazdı.

1. Kitaba kadar Mel’in pov olmadığı bir anda 5. Kitaptaki pov benim düşüncemi pek karşılamadı ve diğer insanların da kendi povları olsa muhteşem olur düşüncesi bitti.

Varys veya Petyr fakat olamayacaklarını biliyoruz.Bir Tyrell povu bence de ihtiyaç.Özellikle de Margaery.Kral’ın Şehrinde ki Cersei-Margaery çatışmasını tek yönlü izliyoruz bu da Tyrelller’in politikasını öğrenmemizi engelliyor.