Pox Nora(Sonynin Online Oyunu)

Sony gibi bir markanın ürettiği Pox nora Alışılmışın dışında satranç tarzı bir card-strateji oyudur kesinlikle hamleler düzgün yapılmalıdır yoksa bir yanlış hamle size oyunu kaybettirebilir.

Ayrıca 2vs2 gibi coop modu ayrıca en zevklisi single camping modu var oyun browserdi fakat gewnişlemesiyle indilip oynanan hale geldi

Kesinlikle indirip bi oynamanızı öneririm yaklaşık 5000 kart var oyunda bunları oyundaki paranızla satın alıp gücünüze güç katıyorsunuz

OYUN ÜCRETSİZDİR
Üye ol ve İndir

Oyundan görüntüler

Bu tarz bir oyun Dofus var. Oyunda 8-10 karakter var, okçu, rogue vs. stratejik bir oyun.

dofusla alakası yok bunda 5000 çeşit kart var hiçbir zaman aynı straji yapamassın

Oynanış tarzı olarak aynı gibi duruyor fakat dofusta belirli skillerin ve yeteneklerin var tabi. Oynamadım bunu pek bilgim yok.

Nikinizi falan söyleyin bari

1 yıldır oynamıyorum ama Maxcaiser, KreopsTR olarak Cra ve Sadida kasmıştım 58e, 1 tane de Iop’um vardı 52 lv.

Kafa yorup öğrensem eğlenceli gibi duruyo aslında.

Yükledim

4 saat aralıksız savaşanları biliyorum ben

Bu tarz kart oyunlarını çok severim gerçi suan başka bir online oyun oynuyorum ama denemekte fayda var :smiley:

Oyun ilginç ancak tarzım değil. Bu arada Crescent Moon hangi online oyunu oynuyorsun ?

Crystal Saga -artık diğer online oyunları bıraktım web tabanlı takılıyorum :D- zaman bulamıyorum malesef