Ramin Djawadi'nin Daenerys İçin Yaptığı Hangi Tema Şarkısını Beğeniyorsunuz?

1. Blood of My Blood
    1. Dracarys
    1. Khaleesi
    1. Dance of Dragon
    1. Love in the Eyes
    1. Fire and Blood
    1. Mhysa
    1. Mereen

0 oylayanlar

Dracarys da güzel fakat Mysha bir başka :sparkling_heart:

1 Beğeni

Adını bilmiyorum ama aaaaaaaAAAAAAAAAAAA diye yükselen şarkı en iyisi

3 Beğeni

@BreakerofChains ya ben hiç birini ayırt edemiyorum o derece. Ya bir de şarkıların kökenleri Valyria yarımadasına ait olması. Essos kıtası buram buram doğu ezgileri kokuyor. Ee kraliçe Daenerys de Valyria kökenli. Dinlerken enstrümanların doğu çalgıları olması da enfes bir tat.

2 Beğeni

@Lordofthe7kingdoms büyük ihtimalle Mhysa dan bahsediyorsun :smiley:

Dur tamam sen DRACARYS ten bahsediyorsun hdbdhdndbd

1 Beğeni

Dance of dragon olabilir. Arenada ejderhayla yükselirken çalan şarkı.

Dracarys seviyorum ama Dance of Dragon hep en sevdiklerimden, sonra Myca da var yazamadım anlayın :smiley:

Yani ya Dracarys ya da Dance of Dragon olabilir :smiley:

2 Beğeni

Myca da kabul reyiz :smiley:

2 Beğeni

Budurrr !

Aksini iddaa eden,yanmak istiyordur :grin:

1 Beğeni

Allahhhhh kalbimden vurdun @Miro Kings landing i yakışı, Cersei’nin kızıl kalede tırsak bir şekilde nereye gideceğini bilememesi :smiley: sen misin Daenerys’e kafa tutan ? :smiley:

2 Beğeni

6.Sezon final sahnesinde çalan hangisi ise o

@BryndenR Winds of Winter :smiley:

1 Beğeni

The winds of winter parçanın adı ama tam Targaryen müziği denemez çünkü Greyjoy teması ile harmanlanmış.

Burada olmayanlar arasında Winds Of Winter da güzel bence. Ya da Stay A Thousand Years.

3 Beğeni

@ElissaFarman aslında bu anketi şu amaçla yaptım Essos kitasını size hatırlatan şarkılar olarak bunları dinlediğinizde doğu ezgileri hissetmenizi hissetmekti.

1 Beğeni

Evet, benim yazdıklarım operaya kaçan parçalar.

Benim en sevdiğim Dany parçası House of the Undying özellikle 2.20 sonrası öneririm, Dany’nin kayıplarını çok güzel yansıtıyor.

@sakura ben onu da dinledim ama çok fazla playlistimde yer alan favori parça olmadığı için hatırlamadım

1 Beğeni

ehehhe eyvallah :smiley:

Winds of winter de çok güzel, ivit.

Bell müziği, dizide güzel geliyor ama tek başına dinlediğimde tırt geliyor. Bazı müzikler dizideki yan etkenlerle daha güzel bence, misal Chaos is ladder müziği de böyle benim için.

1 Beğeni