Ramsay Bolton Özlendin

Ölümünün üzerinden 1 sezon geçti. Acım hala ilk günkü kadar taze…
O bu serinin Euron’dan sonra en vizyonlu kötüsüydü. Uzun uzun anlatmaya gerek yok, zaten biliyorsunuz olayları. Nerd tayfa olarak asla kaçırmazsınız detayları. Sevdiğim bir iki kesit sunacağım şimdi sizlere…

Bakınız burada köylü Greyjoylar’ı çok feci ağlatmıştı. Hepsi zırhlara savaşırken o six (6) (altı) packleriyle (baklava) savaşmıştı. Herkesin değersiz gördüğü Theon için epey büyük zahmete girmişti. Çok seviyordu arkadaşını çünkü :frowning: özlüyoruz seni başbuğ, çok özlüyoruz…

images%20(38)

Burada da babasına saplıyor. (bıçak) Red Wedding’in öcü tam bu sırada alındı işte. Starkist teröristler, Arya Stark Robb’un intikamını aldı, hede hödö dese de gerçekler kabak gibi (sebze) ortada. Adaletsiz, acımasız imajı çizildi hep onun için. Oysa serinin en adaletlisiydi o. Çok yaşa büyük lider, çok yaşa…

Evet, Red Wedding’in intikamını almaya devam ediyor. Yarı Frey yarı Bolton bir katil bebeyi anasıyla birlikte (mommy) köpeklere yem ediyor. Robb’a ihanet edip Kışyarı’nı çalan Theon’a neler etti zaten malumunuz. Starklar’ın en yakın dostuydu o. Ruhun şad, mekanın cennet olsun ulu önder…

game-of-thrones-battle-of-bastards

Burada da savaşı kaybettiğini görünce ordusunu satıp kaçıyor. Bundan daha kral bir hareket görmedim, keriz gibi durup ölmeyi mi bekleseydi :d Aşkınla, coşkunla sen çok yaşa be büyük komutan…

Yazacaklarım bu kadardı. Okuyan herkesten aro. Ramsay Bolton seni özlemeye ve sevmeye her zaman devam edeceğim. Sevgilin ölünce cesedini köpeklere yedirmen de çok klas ve romantik bir hareketti. Yazsak roman olur elbet ama yazamam o kadar işim gücüm var. Bu arada Şenol Güneş geçmiş olsun, kafana ak47 ile vurmuşlar. (Sıkmamışlar, dipçikle vurmuşlar) sevenlerine sabır diliyorum allah rahmet eylesin.

Jon dan yediği dayağın resmi nerde :smile:

Jon kim??? D*enerys’a diz çöken, Kuzey’in hain oğlunu mu diyorsun? Ben tanımıyorum öyle birini Seher (starseh) Hanım…

bak bu resminden bahsediyordum için yağları erimişti bu sahnede :joy:

Şiddet yanlısı bir tutum sergiliyorsunuz ve bu çok ayıp. Şiddet, cinsellik gibi dürtülerimizi bastırmazsak toplumun fişi kayar çok affedersiniz. Daha ılımlı bakmanızı öneririm, iyi forumlar sn fecr.

Boltongillerden Remzi, adam gibi adamdı, Allah rahmet eylesin.

Güzel konu olmuş @svurgun kraliçem :kissing_heart:

kraliçe yancısı jon anca gitsin küçük zavallı lodları dövsün. Ki o da Serçeparmak sayesinde oldu.

BU DİYARDAN BİR STANNIS GEÇTİ. STANNIS KRAL İSE jon NEDİR?

images%20(37)

Allahı var yakışıklı adamdı. Teşekkür ederim kıymetli Starkgaryen Hanım, beğenmeniz çok mutlu etti beni, iyi forumlar <3

şiddeti kime gösterdiğin önemli şimdi :smiley:

bilmem nedir :smiley:

1. sınıf popüler bir karakter. Halasının yavrusu…

sürekli kötü biriymiş gibi gösterildi, halka hep şerefsiz biri gibi tanıtıldı. kendisi zaten bu kahpe dünyaya ait olmadığının en başından beri farkındaydı.
jon snow gibi kendisini yetiştiren babasına asilik edip kış tepesine gitmemiş, en yakın silah arkadaşlarını düşmanı olan barbarlara satmamış, hocasına yalakalık yaparak lord olmamış, sevgilisini yüz üstü bırakmamış iyi yürekli ademdi.
iyilik dolu bu adam, malesef meme ve intikam meraklısı game of thrones izleyicileri tarafından hep kötülendi.
oysa kendisi hain greyjoy’un psikopatolojik sorunları ile yakından ilgilenerek onu eğitmiş, o terbiyesiz, sapık, çocuk katilinden iyilik dolu efendi bir adam yaratmak için günlerini heba etmişti… herkesin ölmesini istediği anda da greyjoy’u kişisel asistanı yaparak kol kanat gerecek kadar yüreklilik göstermiş hatta babasına karşı bile savunmuştu.

sadece yardımsever bir adam değildi ramsay.
hayatta kalmak uğruna babasını satan ve little finger ın fahişesi olmak üzere olan salak sansa stark ile evlenerek ona itibar kazandırmış, istese fahişe gibi kullanabileceğini bilmesine rağmen telli duvaklı düğün yapmıştı.

sadece hümanist değildi ramsay, aynı zamanda yürekten sevdiği ve gözü gibi baktığı eşine " sana kaybettiğin toprakları winterfell’i geri vericem " diyecek kadar gözü kara ve duygulu bir aşıktı.
hak ettiği pozisyona gelmek için yalakalık yapmadı, kimseyi kullanmadı, kimseye ihanet etmedi… adam gibi adamdı.
içindeki insan sevgisi o kadar büyüktü ki insanların köylü bir fahişe diye küçümsediği myranda 'yı bile korur kollar, ona özel ilgi gösterirdi…

ama malesef game of thrones lobisi ve iftiralarına yenik düştü…
içinde bulunduğu kan ve irin dolu yığınların gölgesinde çocukluğunun masum düşlerini yaşatan yardımsever bir yiğitti…
o kötülükten somurtan habis insanlara inat, çocuksu mavi gözlerini tebessüm ederek açar ve gülümseyerek konuşurdu.
ama karşısındakiler hep çıkar peşindeydi.
defalarca kalbi kırıldı, defalarca gizli gizli içine ağladı. kan tükürüp kızılcık şerbeti içtim dedi…
ona bir tatlı tebessümü çok gördüler… bir gün bile olsun kıyafet değiştirmeyen, dünya malına itibar etmeyen fakir dostu, düşkünlere el uzatan bu adamı itlere yedirdiler…
ne de olsa game of thrones’du… iyilere yer yoktu…
allah mekanını cennet etsin yiğit adam… değerini çok sonra laik olduğu için sevilmeyen joffrey gibi anlayacaklar…

jon snow ölür dirilir gafı olmaz
jamie bacısıyla yatar lafı olmaz
king’s land’de dürüstlerin safı olmaz
yiğidim ramsay’imi itlere yedirdiler
ned stark memleketi sattı dünyadaydı gözü,
robb stark dönekti tutmazdı sözü,
jon snow düşmanla eğleşir güvenilmez özü,
yiğidim ramsay’imi itlere yedirdiler.
irfangerekli der ki kılıçlar çelik çağ bronz,
bu alemde vermeyeceksin koz,
bir sosyopat eseri bu game of thrones,
yiğidim ramsay’imi itlere yedirdiler…

Alıntıdır…

tamam sustum Ramsey adamdır :smiley:

Kral olması gereken adamdı reyiz.

Ama ne yazık ki yine populizm yanlısı senaristlerin kurbanı oldu. Arthur Dayne’den daha güçlü, Petyr Baelish’den daha zeki, Ned Stark’dan daha onurluydu. Aklı biraz olsun başında olan her insan bilir ki, kitapta bu karakter başa geçecek ve toplu işkence yapacaktır. 7 rahmet eylesin.

Bir karakterin yaptıkları ancak bu kadar çarptırılarak parlatılabilirdi, tebrik ederim. Yazı güzel olmuş. :smiley: Yalnız cidden ha Baba Bolton ve Yavru Bolton ve Anası (haydi bu kısmı saymayabiliriz) ve de Theon meselesinde resmen Stark lehine işler olmuş. :smiley:

Sizi kınıyorum Witcher oynamadan böyle bir nicki kendine koyan kişi insanların dinini neden çarpıtıyorsunuz ki hoş birşey mi bu 7 imiş ne 7 si adam eski tanrılara tapıyor eğer inanmiyorsaniz bile saygı duyun

Tövbe de kafir. Hak din olan Yedi’yi nasıl inkar edersin.

Kendisini son sansa bükücü olduğu için ayrı bir severim. Çok özledik be

Yedi’ye laf edeni yediye bölerim Hayırdır Karşim?

Saçma sapan troll girmeyin. Ben çok ciddiyim. Harbiden aşırı seviyorum Ramsay’i. Gidin Jaime başlığında troll falan yapın. Becerebilseniz lafım olmaz ama komik değilsiniz abi, onu da işin ehline bırakın. Bu forumda en komik insan benim. Gidin ekmeğinizi başka yerden çıkarın.