Ramsay Bolton Özlendin

Saçma sapan troll girmeyin. Ben çok ciddiyim. Harbiden aşırı seviyorum Ramsay’i. Gidin Jaime başlığında troll falan yapın. Becerebilseniz lafım olmaz ama komik değilsiniz abi, onu da işin ehline bırakın. Bu forumda en komik insan benim. Gidin ekmeğinizi başka yerden çıkarın.

Reiz yavaş! Ne oldu ?

Son sansa bükücü demişken, keşke biraz nazik davransaydı :pensive: onun üstünü başını yırtarken benim içim acıdı.

Ned Stark’ın intikamını aldı işte Ramsay. Ne güzel.

Tecavüz olayını ve tecavüzcüleri meşrulaştırmayın. Sansanın bir suçu yoktu.
Bütün dizi boyunca merak ettim kime yar olacak bu kız diye. Tyrion gibi bir seksomanyak bile kıyamadı bu güzelliğe.
Bu tecavüzden doğma, veledi zinanın tecavüzüyle sona erecekmiş masumiyeti.
Sen köpek bakıcısı olan ve köpek gibi kokan o kuru kıza layıksın.

Burada harbiden benim de içim acıdı biraz yalan yok ama bu durum ramsay sevgimin önüne geçemedi :smiley:

Yazdıklarını okurken gül kokulu vazelin kokusu geldi. Ağır derecede ergenlik ve testesteron sezinliyorum. Benden bu kadar. Size iyi forumlar.

Haşa Jaime tanrıdır. Yaratılanı seviyorum jaimeden ötürü

Yediye şirk koşan vadan hayonlari

Bir şey diyeyim mi? Lütfen kimse alınmasın ama Ramsay Bolton benim umrumda değil. Ayrıca ona Ramsay değil Remzi denir… Aynı eksende; Camış Sütünden Yapılan Yoğurtta Umrumda değil, Tosun Tarafından Dolandırılan Kişilerde. Hiç Bir Baltaya Sap Olamayanlarda umrumda değil, Sataşmayı Huy Edinenlerde. Svurgun da umrumda değil Saçma Sapan Davranışlarıda. Admin bu konuyu banlar mısın ya da kilit, milit, kelepçe falan bir şeyler ayarlar mısın?

Ben hiçbir şey hissetmedim, dizi kitaptan ayrıldıktan sonra yaşanan her olayda olduğu gibi.

Tebrik ederim metin 10 (on) numara olmuş Starboy. De, da ayırsaydın daha çok beğenirdim ama olsun, canın sağ olsun. Haftaya ‘svurgun’un kedi, köpek resimleri’ diye başlık açacağım ama başlıkta tek bir resim göremeyeceksiniz. Tamamı fotoğraf albümlerinden çarpma fotolardan oluşacak. O zamana kadar hoşçakalın, cici bakın kendinize.

Sevgilerimle, svurgun.

Kavga var! yerlerinizi alın!

Biraz empati yapsaydın üzülürdün üstad.
Seni Theon’a soydurup, üstünü başını yırtıp, ön sevişmesiz direk doggy pozisyonuna soksalar hoş olur muydu ?

Dizi kitaptan ayrıldığından beri her bir karakter ruhsuz geliyor artık bana. LOTR karakterlerinden gram farkları yok artık. Bu yüzden Sansa’nın tecavüze uğramasına umursamadım, aptal senaristlerin daha çok Stark ezmek için kurguladıkları bir olaydı sadece.

Kitapta da Jayne Pool Ramsey’in tecavüze uğramıştı. Arya zannediyordu herkes onu.
Sansa o sırada Vadide Robert Arryn’in b.klu lazımlığını temizliyordu. Harry ile cilveleşiyordu falan. Sansa povları ölümüne sıkıcıydı, dizide aksiyon yaşıyor en azından.

Herkes zaten bir dizi düşmanlığı içerisinde ama bir kaç mantık hatası haricinde dizi bence hala gayet güzel gidiyor. Hala IMDB puanı 9.5 aynı zamanda

Keşke hiç kitapları okumadan diziyi izleseydim. Çok keyif alırdım herhalde diziden. Eleştirenlerin hepsi “Kitapta böyle değil efenim” diye yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorlar. İzlemeyin lan o zaman. Kitaptan ayrı gitmesi daha güzel. Alternatif son olacak işte. Kitapta daha çok şaşıracağız belki.

“izlemeyin o zaman” çok saçma bir argüman.

Bence son ufak tefek farklar hariç aynı olacak. Ayrıca dizi kötü değil bence kitap zaten olağanüstü o sebepten kitapla dizi karşılaştırmak saçma bence