Ramsay ve Theon Spoiler İçerir

Ramsay Bolton ve Theon Greyjoy arasındaki efsane replik
-Ah , eski dostum Leş. Gerçekten seni prensleri olarak mı görüyorlar ? Bu demiradamlar çok aptal. Tanrılar gülüyor.
+Tek istedikleri , eve gitmek Lordum.
-Ve sen ne istiyorsun , benim tatlı Leş’im ? Bu kadar iyi bir hizmet ödüllendirilmeli. Sana parmaklarını ve dişlerini geri veremem. Ama seni serbest bırakabilirim. Onlarla gitmek istersen , adana geri dönebilir ve tekrar bir prens olabilirsin. Veya bana sadık hizmetkarım olarak hizmet etmeye devam edersin.
+Lordum , ben sizin Leş’inizim , hizmetkarınızım. Tek istediğim biraz şarap… kırmızı şarap , sahip olduklarınızın en serti.Her adamın şaraba ihtiyacı vardır.
-Sen adam değilsin , Leş. Yalnızca benim yaratığımsın.

Ramsay-Theon

theon :frowning:

+Ağzında kan var.Yine mi parmaklarını çiğnedin, Leş?
-Hayır, hayır Lordum.Yemin ederim.Ben… bir fare yedim.
+Bir fare?Dehşet Kalesindeki bütün fareler babama aittir.Onlardan birini benim iznim olmadan yemeye nasıl cüret edebilirsin?

Ramsay-Theon

ya bu ramsay de tahtalar eksik D;

Ramsay ya reis

La acıdım Theon’a yazık be…Ramsay’da psikopatın önde gidenlerinden

Theon’a ne tür işkenceler yaptı?

el derisini yüzdü ve dişlerini kırdı diye biliyorum

Ürperti geldi…s
İhaneti affedilemez olsa da böyle bir işkence görmesi…

Boltonların eline düşenin vay haline…Ben bile bu işkenceleri ilk duyduğumda Theon’dan nefret etmeme rağmen acımıştım.

:slight_smile: Theona üzüldüm Ramsayin bigün kendine yapcaklar o işkenceyi :slight_smile:

Mükemmel bir şey paylaşmışsın. Tüylerim diken diken oldu. :S

Her şeyi hakediyor bu Theon fakat bu kadarı fazla :smiley:

Boltonları hic sevmezdim arkadas ama bi sempati uyanmaya basladı bende :smiley:

Ne yalan söyleyeyim,Ramsayden korkuyorum :smiley:

ya en tuhafı böyle hasta bir karakterin(remzi bolton) hayranları var:(

Aynen bence fıs bi karakter altı üstü derisini yüzüyo insanların

ramsay’a nasıl sempati duyulabilir ya…şu adamdan donella hornwood’a yaptıklarını okuduğumdan beri nefret ediyorum…tam bir psikopat.

Belkide sempati duymuyorlardır da farklı bir mesaj vermek istiyorlardır. Ne de olsa daha acımız hanelerimiz var. Lannister Clegane, ama onlar renkli değil mi? Seversiniz bayılırsınız falan =)

Bence yakarak öldürmek daha güzel görsel şölen oluyo :slight_smile: