Red Hot Chili Peppers İstanbulda!

Ve bekleyiş sona eriyor! 8 Eylül Cumartesi akşamı Santralistanbul’da müzikseverleri unutulmaz bir performans bekliyor.

Yedi Grammy ödüllü ve multi-platinum sahibi Red Hot Chili Peppers tarihteki en başarılı rock gruplarının arasında gösteriliyor. Bugüne kadar 60 milyonun üzerinde albüm satışına imza atan grup, en iyi rock albümü, en iyi rock sanatçısı, en iyi rock performansı gibi birçok dalda Grammy ödülü kazandı. Radyolarda en çok çalınan parçalar sıralamasında üst sıralarda yer alan grubun parçaları, arka arkaya toplam 81 hafta 1 numara kalmayı başardı. Son yıllarda en çok aranılan gruplar arasında da ilk sıralarda yer alması da bunun kanıtı! Rock, punk ve funk üçlemesinden oluşturdukları eşsiz sound ile kategorilerinden sıyrılmayı başaran grup, bu sound’un yanı sıra sahnede sergiledikleri sürpriz performanslar ve etkileyici sahne kostümleriyle de farklarını ortaya koymayı başarıyorlar.

1983 yılından beri Californication, Otherside, Scar Tissue, Under the Bridge gibi dünyada yankı uyandıran hitlerin sahibi olan Red Hot Chili Peppers’ın unutulmayacak İstanbul performansını kaçırmayın!

Bilet fiyatları ise ;

Platinum Ring - 600.00 TL
Golden Ring - 400.00 TL
Kategori 1 - 150.00 TL
Kategori 2 - 125.00 TL
Kategori 3 - 75.00 TL

BU KONSER KESİNLİKLE KAÇMAYACAK TÜRDEN.

Elimde 1 adet 1.kategori bileti var, ilgilenen olursa mesaj atsın.

Ek olarak :Grubun bas gitaristi Flea, dün twitter’dan bizim milli voleybolcumuz neslihan darnel’e vurulduğunu açıklamış :D. evli ve çocuklu olduğunu öğrenince de Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun yazmış :smiley:

I have a celebrity crush on neslihan darnel , evet aynen böyle. Ayrıca kızın biri Flea’ya kanka yazmış o da ne demek diye sormuş ; @flea333 “Kanka” means “buddy” in Turkish hahahah :smiley: , ve Flea retweet. ağğ

Gidemeyeceğim. :frowning: