Rhaegar Targaryen karakter incelemesi

İsyan için zaten gerekli ittifaklar nişanlanma vasıtasıyla yapılmıştı.Stark,Tully,Arryn ve Lannisterlar Targaryenlardan kurtulmak için uygun ortam kolluyorlardı.Lyannanın kaçırılması ve Aerys’in katliamları fitili ateşleyen tetik oldu.

Bir ihtimal Aerys Varys sayesinde bu gizli ittifaklardan haberdardı.Rickard ve Brandon’ı öldürmesi bunlara bir tür göz dağıydı.Ned ve Robert’ın kellesini istemesi de kendince gaspçı hainleri ortadan kalırmak istemesidir.Jon Arryn kazan kaldırınca her şeyin sonu başladı.

Onu sildim arkadaşlar, yani cidden çirkin bir yazı olmasının yanı sıra konuyla ilgisiz alakasız trol bir paylaşım. Böyle şeyler için seriyle ilgili komik vs. resim paylaşımları başlıkları var.

Biliyorum. Ben fitilleme meselesini açıkladım.

Ne demek ilgisiz alakasız. Bence tam olarak derinlerine inerek incelenmesi gereken bir eser o. Böyle şeylere saygı duymalısın. Ben o gönderiden çıkarılması gereken ders ne ? İnsanlar bunun hakkında ne düşünüyor diye attım ve gözlemlemek için bekledim. Gülünç bulduğuna göre senin o gönderide ne gördüğünü herkes anladı diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

1 Like

Kitapları uzun zaman önce okudum o yüzden haklısın [quote=“Muratkocak, post:177, topic:2879”]
Biraz bilgi eksikliğin var gibi
[/quote]