Rhaego (Spoiler)

Dizide Rhaego

Rhaego, Daenerys Targaryen ve Khal Drogo’nun ölü doğmuş erkek çocuğur.

Mirri Maz duur’un yaptığı büyü yüzünden ölü doğmuştur.

http://http://www.youtube.com/watch?v=AacImm1SHTg&feature=related[/video]
Dothraki geleneklerine göre Daenerys çocuğunun erkek ve güçlü bir khal olması için at kalbi yiyor.

Çok şirin keşke ölmeseydi :frowning:
Ve söylemeden geçemeyeceğim Daenerys’ın büyücüyü yaktığı sahnede mutluluktan dans etmeye başladım :smiley:

Aynen çok iyi oldu, hep onun yüzünden oldu olan:).

Büyücü kadın kadar Deanersy’ninde suçu var olanlarda.

Güçlü olduğuna şüphe yok zaten o yaşta saça bakarmısın babasının oğlu örgülük kadar olmuş,sakal eksik bi .d
Çocukken şirin görünüyor ama büyüdüğünde dünyaya binen aygır olduğunda pek şirin durmaz:D

3 ejderha için 3 can.Oldukça iyi bir pazarlık.

Acaba bu bebekte gerçek Targaryenler gibi ateşten etkilenmezmiydi ?

of çok güzel bişey bu ya yanaklara bak :DD

Yalnız bu bebek beyaz saçlı olmayacak mıydı?
Hatta dany ejderler doğmadan önce baygınken sületini görüyordu bebeğin; bronz tenli beyaz saçlıydı

Büyücü kadın yani Mirri Maz Duur seride kötü zannedilen karekterlerden birisidir. Çocuğu öldürmekle iyi yaptı Dünyanın Üzerine Binen Aygır olucaktı ve daha fazla can alıp şehir yakıcaktı ve ben kadının geleceği gördüğü zannetmiyorum ASOIAF evrenini DÜBA’dan kurtardı ama ejderhaları göremedi :confused:

Suç, Jorah Mormont’ta !!! Kadın burda ölüm dans edicek dedi Jorah içeri soktu Dany’i mantık olarak öldü bebek.

Mirri Maz Duur olmasaydı önce babası westorası yıkacaktı.Westerosa gitmek için bebeğin doğmasını bekliyordu ama Mirri Maz Duur ikisinide öldürdü.

İyi ki öldüler !!
Halkı düşünün azcık şehirleri yakıp yıkıcaktı MMD öldürmekle en iyisini yaptı ama bilmeden ejderhaların dünyaya geri dönmesine yardım etti :confused:

RIP MIRRI MAZ DUUR

bebek çok şirinmiş ama büyüyünce olacağı şeyi düşününce ölmesi iyi oldu. sonuçta hitler de bir zamanlar bebekti

Yazık oldu…Daenerys’in aptallığı yüzünden Büyük Aygır öldü…

Büyücü kadın olmasa çok iyi olacaktı ama bu sayede 3 Ejderha doğdu.Bu da olayın iyi yönü.

bence o kadar da iyi değil 3 ejderhanın olması her yeri ve insanları yakacaklar.Ama küçük halleri sevimli büyüyünce öyle olacağını düşünmüyorum ama neyse :slight_smile:

Daenerys masum insanların ölmesini istemez diye düşünüyorum.Ejderhalar bir tek savaşta düşman askerleri öldürür.Askerler de zaten her zaman ölüme hazırlar.

En başta Dothrakileri destekliyordum, şu çocuk doğsa da başlasa savaş diyordum ama öyle olmadı ne yazık ki :confused: En üzüldüğüm sahnelerden birisi Drogo’nun ölümüyle suya düşen hayallerdi.

Daha spoiler yememişsin :smiley:

1. sezon başlasın Dany’yi tanıyacak :cool: