Rickon Ne İşe Yarıyacak

Viki’de kaynak olarak orayı göstermiş. Baktığım zaman öyle yazmıyor evet ama belki çeviriyle ilgili bir durum vardır :confused:

İngilizcesinde de öyle yazıyor, ilk aktarımda hata var demek ki.

Bir röportajda GRRM öyle demek istedim demiş de olabilir belki.

Rickon neden ölsün ? Ben de ileride ki soyun Rickon’dan devam edeceğini düşünüyorum. Belki Robb’un eşi hamile ise (Jeyne Teorisi), Jon aslında hepimizin umduğu gibi Targaryen değil de gerçekten Ned’in piçi ise (Ters Jon Teorisi), Brandon Stark yani Ned’in ağabeyinin bir piçi yoksa (Ashara-Brandon teorisi), Bran’ın çocuk sahibi olabilme ihtimali varsa (Bran-Meara teorisi), Sansa’nın çocuğu olursa işler değişir tabii

Harry turnuvaya Arryn sancağıyla geldi açıkça ben Arryn’im diyor.

Harry ana tarafını üstün tutuyor zaten sancağının yarısı Arryn

Rickon serideki tutsaklara zik zak çizerek koşmayı öğretecek inş

Önce kendi öğrensin sonra öğretir

Öyle miydi? Ayrıntıları hatırlamıyorum, o zaman muhtemelen öyledir, tamamdır. :slight_smile:

Anne tarafını üstün tutmak değil o Tommenda bayrağı mesela geyik ve aslan beraber
Anne tarafıda bayrağa ekleniyor ama anne değil babaanemi onun annesimi onun bayrağı Arryn bayrağı
Ben bu bayrak mevzunu hatırlamıyorum ama varis olduğunu herkesin gözüne somak için yapmıştır ben geliyorum gibi üstün tuttuğundan değil

Tommen direk ikiye bölmüştü

burada 3 bayrak var yanılmıyorsam
Tommen 2 aileye mensup olduğundan ikiye bölmüştü
Burada yarısını Arryn hanesine vermiş bayrağın az önce soy ve aile bayraklarına baktım (şimdi baktım ) babaanneden gelen hak ile Harry Vadi varisi oluyor böyle iken bayrağının yarısının Arryn olması işte benim dediğim gözdağı vadiye ben geliyorum ilerde vadi lordu ben olacağım hatırlatması

Şimdi arkadaşım ben senin yazdıklarını biraz karıştırdım bir özet geçebilir misin?

arkadaşım vadi bayrağının Harrynin flamasında diyeyim ya hiç olmaması yada daha küçük olması lazım
böyle iken yarısını kaplıyorsa bu siyasi birşeydir. Gözdağıdır kibirdir onu demek istiyorum

arrow sponge oldu çocuk lel

Ben açıkçası soyun kızlardan birinden devam edeceğini düşünüyorum. Arya hep erkek gibi davrandığı için erkek gibi vir lord/leydi olabilir. Ya da hep evlenip evden ayrılmak isteyen sansa evinde mecburen kalabilir(soy için). Çünkü zaman atlaması olmayacağını düşünürsek Rickon’un büyümesi evlenmesi filan uzun iş.

Konu başlığında berrrrbat bir typo var baktıkça burnum kanıyor

Şşşşt ! Bırak şimdi Rickon’u falan bence Baelish yine herkesi hallederdi.

Rickon zaten seriye sonradan eklenmiş bir karakter Rickon’un Stark soyunu devam etmesi için oluşturulduğunu düşünüyorum.
Kış Rüzgarları’nda, Kışyarı Lordu olur büyük ihtimalle (Tabi yaşarsa) .