Robb Stark

“Krallığı kanatan herkes gaspçıdır” argümanı bence zayıf bir argüman. Robb’un savaşa girmesi, Kuzey’in bağımsızlığı için uğraşması çok doğru bir hareketti. Lordlarının onu kralı ilan etmesi de keza öyle.

Renly gaspçı beyler herkese isyan ediyor forumda… :smiley:

@“Renly” öyleyse Targaryenler de gaspçı. Taht hakkı bariz Stannis’indir, etme tutma allasen 2 gündür herkesleri aldın karşına. İstenen Renly olabilir, Renly artık yok, İstenen Robb olabilir, Robb artık yok. ^^

Bu kadar alenen söylemeseydin keşke. Hala acısını atamayanlar var! :smiley:

hahhahah :smiley: Young Wolf dönse tekrar, yiğidim benim :stuck_out_tongue:

@“Uchiha Itachi” Harbi öyle bi dedin ki hüzünlendim… “Mother… Grey Wind…” :((

Ne karşına alması lan. Tartıstıgım kisiler suan forumda en yakın oldugum kisiler :smiley: daha yeniyim.cunku ve tartismak kavga etmek degildir abicim.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@“Oberyn Red Viper” hahhah seni de mi üzdüm ya :smiley: ben de severim Robb’u, Stark Milliyetçisiyim ben :stuck_out_tongue:

Kırdığım biri varsa ozur dilerimde kırılacaginizi bilmiyordum lan gittigim heryerde bir tartisma cikaririm ve bu beni insanlarla yakinlastirir.

@“Uchiha Itachi”, üzüldüm gibili oldu biraz :smiley:
@“Renly”, dostum bazı şeyleri anlamıyosun, anlamak istemiyosun. Tutturmuşsun bi Renly şöyle iyi Stannis böyle kötü diye gidiyor. Emin ol bu şekilde insanlarla yakınlaşamazsın ^^

Ben Renly sevgimle sanal alemdeki GoT arkadasimlarimla yakinlastim sizi anlayamadim biraz :confused:

sen kırmıyorsun oğlum @“Uchiha Itachi” denen animeci kırıyor. üzüntüden, ilk bölümü açtım izliyorum Robb-Bran ve Jon okçuluk takılıyorlar. hüzünlene hüzünlene izliyorum.

ahahsahsa :smiley: :smiley: Robb’u özlüyorsan, (bölüm adını bilmiyorum) Kuzey Kralı ilan edildiği bölümü izle, bölümün adı neyse söyler misin ben de izleyeyim :smiley:

Hey allahım Targaryencisi gider Renlycisi gelir.

Rahatsiz oluyorsaniz soyleyin atmam mesaj felan bu kadar basit soylenmeyin…

Saçmalama. Senin ne mesaj attığına kimse karışamaz. Tabi kurallar dışına çıkmadıkça. :slight_smile:

Burası forum. Herkes istediği mesajı atmakta, düşüncesini dile getirmekte özgür ama sen biraz fazla diretiyorsun. Bak yine anlamadın dediğimizi. Ne desek yanlış anlıyosun. Olmuyo böyle :frowning:

Nasil anlayayim lan :smiley:

Neyse beyler yakşamlar.

Tamam oglum yeni ortam alismak zor deneyecegim…