Robb Stark

Onuncu bölümde o.

Robb Stark. Ey gidi.
Eskiden buralarda az mı tartışma olmazdı. Sen gittin şimdi kimseler yok.

Böyle ‘lan’, ‘oğlum’ gibi kelimeler kullanman hoş karşılanmaz ben sana söyleyeyim.

Sakin. Ben sizin gibi eski degilim bana oyle kelimeler kullanma diyende olmadi. Sen yeni oldugun biryerde herseyi kusursuz mu yapiyordun ? Ogrene ogrene iste. Giciginiz tutmasa bide bana…

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kimse kimseye durduk yere ‘gıcık tutmaz’. Ben ilk geldiğimde ne hangi üslupla yazılır, nereye yazılır diye diye 2 ay geçirdim. Zart diye konulara dalıp ‘sadece Renly iyi, renly bir numara’ dersen ve üstüne üstlük hoş karşılanmayacak şekilde hitap edersen kimse sana olumlu yaklaşmaz. Olumlu tepki istiyorsan objektif ve saygı çerçevesi içinde olacaksın.

Peki.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@“Renly” bunun yeni olman ya da alışık olmaman ile ne alakası var? Kime sorsan böyle konuşulmayacağını bilir.

@“Ours”, @“Rhuarc” üzerine gitmeyin a dostlar, belli ki samimi bir arkadaş, ben foruma üye olduğumda tanışma mesajında göbeğimden bile bahsettim ^^

seni mi kıracam sustum:D

Hey gidi günler hey… hey gidi Genç Kurt. Rest in peace Robb Stark… THE NORTH REMEMBERS

Ne muhabbetler dönerdi yahu… @“Myles Kennedy” @“RobbSnow” @“Genç Kurt” @“Sinister”…

O Martin Kuzeye gelecek!!!..

Harbi :smiley: Hatta Uaerys bize partizan demişti :smiley: hiçbir konu hakkında (Greyjoy’lar hariç) anlaşamadığımız @“Myles Kennedy”'le tartışmalarımızın ayrı bir tadı vardı hele ki

Yaftalardan yılmadık, ejderhacı ve r’hllorcu işgalcilerin karşısında buz gibi durduk :pppppppp + @heroson

@“heroson” @“Genç Kurt” @“Sinister” Daha hiçbir şey bitmedi, yeni başlıyor dostlar. İntikam günü de gelecek elbet. Yine yılmayacağız :smiley: :smiley: :smiley:

Ayrıca cidden ne günlerdi ya. Ama tartışmayı en sevdiğim kişinin de @“Myles Kennedy” olduğu doğrudur :slight_smile: Güzel zamanlardı…

Direne, direne kazanacağız …

THE NORTH REMEMBERS…

Userper Robb Stark

Just a man and his will to survive

İyi hoş çocuktu da saftı politikadan zerre anlamıyordu

BÜYÜK BÜYÜK TORUNUN TONY EDDARD STARK SENİ KURTARACAK BÜYÜK USTA!!!

15 yaşında kuzey ordusunun başında zaferler kazandı ancak entrika ve komplolara kurban gitti.Sırtına aldığı ağır yüke tecrübesizlikle yaptığı hatalar eklenince çok genç yaşta göçüp gitti.

Yeni sezonda sensiz çok üşüyeceğiz Robb…