Robb Stark

çook ağlamıştım annem çok kızmıştı ama bu oğlan öldüğünde çoooooooook ağladım ama biliyomusunuz bu çocuk çok iyi biriydi starklar nie hep üzülüyo evet bu iyi bi soru cvp bekliyorum yardım

özledik

Stark hanesini çok severim. Bu yüzden Robb başa geldiğinde Kral’ın Şehri’ni ele geçireceğine neredeyse adım gibi emindim. Ama yolun ortasında aşkı yüzünden antlaşmasını bozması Stark’lara yakışmayacak bir hareketti. O andan itibaren bundan bir cacık olamayacağını düşündüm. Zaten yakın zamandada olan oldu. Stark hanesi ; Sözüne bağlı,dürüst,asil ve güçlü olmalı ve böyle görünmeli bazen Snow soyadını Jon’un değil Robb’un alması gerektiğini düşünüyorum.

Hayat bazen, yemini bozduğu için robb stark ı sevmeyenlerin, jaime lannister hayranı olması kadar anlamsız…

Jaime olayi aciklamisti dizide eger dogru soylediyse tebrik dahi ederim. Kral katili gerektigi icin oldurdu. Hayrani degilim ama Robb ile ayni sey degil

Zamanında Robb’a da az saydırmadım. Gerçi Robb’a olan kırgınlığım biraz da üzerine yüklenen sorumluluğu genç yaşında kaldırmayıp olması gerektiği gibi bir adama dönüşemesinden di yoksa özünde iyi çocuktu. En azından Daenerys ve Tyrellleri falan gördükten sonra aydınlık bir ışık gibi kaldı.

harbiden zamanında az saydırmadıydık rahmetliye… :smiley: ama cidden özlüyorum kendisini…benim için öldükten sonra kıymete binenlerden… krallığı bölmeseydi cidden favori karakterlerimden biri bile olabilirdi… kafası fazla çalışmıyodu ama çok iyi bi yüreği vardı… #özleniyorsungençkurt

Robb’cularla tartışmakta ayrı bir zevk veriyordu. İki tarafta sağlam argümanlarla gelip tartışmadan zevk alıyordu. Forumda kaliteli tartışmayı bile özler hale geldik

Lannister hanesine karşı savaş alanında zaferler kazansada onları yenmek için yeteri kadar tecrübesi ve bilgisi yoktu.Hata üstüne hata yapınca acımasız zalim düşmanları bunu affetmeyip yok ettiler.

Kitapta babasını kurtarmaya karar verdiği zamanları okurken içimden bir stark daha mazi olacak diyordum. Yalnız gerçekten kendisinden hiç beklemediğim başarılara imza attı ama mazi oldu. HAKLI ÇIKMAK ZORUNDA MIYDIM??? #özleniyorsunteenwolf

Robb’un kral ilan edilişini derste okumuştum, dersin ortasında king in the north diye bağırmıştım. Hey gidi günler.

Ölmüş adamın arkasından konuşmayın yahu. Zevk veriyormuş pehhh!! yahu sövmediğiniz kaldı bir, gerçi size zevk verebilir mazluma sövmek de, bari dalga geçmeyin, en azından dürüst olun, içinizdekini yazın da öyle zevk versin size… Neyse…

@‘Myles Kennedy’ hiç aynı fikirde olmadık seninle Robb konusunda ama önünden kaçmışlar, sen de uymuşsun, yazmışsın iki kelam, ben sana yakıştıramadım açıkçası :tongue:.

Kuzey mührünü basacak Westeros’a, kimse yalandan da olsa bile merak etmesin…

The North Remembers… :cool:

@“heroson” krallığı bölmeseydi iyi çocuktu aslında… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: mallığı da kronik zaten, stark+tully olunca böyle oluyo… :smiley: :smiley: :smiley: valla şakayı bi kenara bırakırsak cidden hakkını yemişiz diye düşünmüyo değilim…

he ya şöyle özüne dön işte :D. Zaten Robb konusuna anlaşamıyoruz, o cepte ama en azından sen söyleme yahu katledildikten sonra; çalıyordu ama çalışıyordu diye ;).

harbiden o hesaba döndü benimki… :smiley: ama daha ziyade Robb ve Daenerys’i karşılaştırdığımda içimi bi keder kaplıyo… “adaletin bu muydu GRRM?” diyorum… haa özüme dönüp Stannis ikisini de döver diyorum sonra tabi… :smiley: :smiley: :smiley:

Laf arasında giydirdin yine !!! Dany’i kimle kıyaslasan karşısındaki kişi öldüğünde bile Papa teamülleri çiğner Danny karşısında olanın iki mucize gerçekleştirmesini beklemeden aziz ilan eder hatta melek mertebesine yükseltir. Bakma sen Martin’e en sonda gösterecek bize… adaleti… :D.

Şimdilik Stannis’e lafım yok ayrıca. Şu malum yer geçsin bakarız :DDD.

The North Remembers…

güneye indiğiniz de başınıza neler geldiğini unutmayın tabi, hayrınıza olur… :smiley: :smiley: :smiley:

Martin’in adaletini görücez artık ama bu yavaşlıkla kitap değil dizi göstercek gibi… :frowning: daha doğrusu gösterebilecek mi???

Müdür işte Güneylilerin sorunu bu; bizim güneyle işimiz yok. Güneyliler bize egemenlik kurmaya tasma takmaya çalışıyor. Yerleşim yerinden dolayı güya Kuzeyli olan Boltonlar ile Kuzeye egemen olmaya çalışıyor ‘‘Güneyliler’’. Bizim (kendimi kuzeyli yaptım ama geçekte de Kuzeyliyim ya neyse) gözümüz yok demir tahtta ama unutmayın bize her yer Kuzey :).

Dizi bir parmak bal çaldı ağzımıza. Yer yer kitabın önüne geçer dizi ama finalde izin vermez Martin. Ya film yapılır hikayenin sonu ya da yine kitaptan öğreniriz :).

güneyle işiniz yok??? hmm… Casterly kayasına girmeyi planlayan babamdı zaten… :DDDDDDDDDDDDDD
Robb, Lannisterlara karşı savaşında haklıydı ama ona bi şey diyemem…
demir tahtı ben de sevmiyorum, Stannis king’s landing’i alırsa boynuzlu bi taht yaptırır artık… :DDDDDDDDDDDDDDD

Hakkını yedik evet. Yiğit gidince anlaşılıyor. :confused: