Robb Stark

Yazdığın hiçbir mesajı anlayamıyorum kardeş senin …

göndermeyi anlamadın mı sikkelere gönderme yaptım kardeş
zaten benim mesajları anlayanlar bir noktaya bu seride varmış insanlar :stuck_out_tongue:

Katılın veya katılmayın Robb sadece çocuktu, yemin bozandı ayrıca büyük bir orduyu kontrol edebilmek için gerekli yeteneğe ve tecrübeye sahip değildi. Tamam ölümü çok adil değildi ama sonu belliydi. Ned Stark ise böyle bir ölümü hak etmemişti. Stark düşmanı değilim :cool:

Ölümü babasının ölümünden çok daha hazin ve üzücüdür.Ned iyi kötü bir ömür yaşamış ununu eleyip eleğini asmıştı.

Robb ise daha 15 yaşında gençliğini yaşayamadan acımasız iktidar oyunlarının kurbanı olmuştur.

[quote=“The_Lightning_Lord, post:283, topic:2800”]
Katılın veya katılmayın Robb sadece çocuktu, yemin bozandı ayrıca büyük bir orduyu kontrol edebilmek için gerekli yeteneğe ve tecrübeye sahip değildi. Tamam ölümü çok adil değildi ama sonu belliydi. Ned Stark ise böyle bir ölümü hak etmemişti. Stark düşmanı değilim :cool:
[/quote]Robb Westeros’un savaş alanında en iyi liderlerinden biriydi, gerekli yeteneğe sahip değil ne demek allah aşkına :sad: Bu arada Ned dizide öyle gözükmese bile 35 yaşında öldü, belirteyim :sad:

Westerling gibi hiç bir halta yaramayan bir hanenin kızıyla evleneceğine Margaery Tyrell ile evlenip Yüksek Bahçe ile ittifak kursaydı her şey farklı olabilirdi.

Yüksek bahçe tywin lannister ile ittifak değilmi

O da zaten onunla evlenip kendileriyle ittifak kurdursaydın demiş

E kardeş zaaten yüksekbahçe ittifak :slight_smile: düşmanla nasıl ittifak olsun Allah Allah düşmana kız mı verecekler :smiley:

İttifak kurmak için Lannisterlardan önce davransaydı demek istedi sanırım :smiley:

anladım evet ama ne zaman ittifak kurduğunu bile bilmiyoruz sanırım gizli oldu. karasuda ortaya çıktı emin değilim ama.

Tahminen tywin ile ordulari karşılaştı. Savasmaktansa (boş yere) ittifak yaptılar. Ya da Renly’i Stannis öldürttü diye, intikam için Tywine kuzgun ucurdular

Bu mesajı bu siteye Tapatalk2 ile gönderdim.

Tyrell-Lannister ittifakından bahsediyorsun sanırım. Petyr Baelish’e verilmişti bu görev kraliyet tarafından. İkinci kitapta Baelish aracılığıyla ayarlandı ittifak. Baelish de ödül olarak Harrenhal Lordu ilan edilmişti. İki ordu karşı karşıya gelmedi. Renly öldükten sonra Stannis KL’ye çıkarma yaparken iki ordu önceden kurulan ittifağa göre birleşti ve Stannis’e savaşı kaybettiren darbeyi vurdular.

Bir Askeri Dehaydı Ama Onuru Yüzünden Öldü , Ve Bir Anlamda Haindir , Stannis Bu Yüzden Robb İle İttifak Yapmamıştır.

Jaime Lannister send his regards

Frey’leri verdiği sözü tutmaması yakışmadı ama kendine yapılanları asla hak etmedi aynı şekilde kurdu da.

bence robun en büyük yanlışlarından biri,greyjoylara 'size taç vereceğim’demesi.abi adam gibi söylese.yani müttefik olalım sen westerlandı yağlamala geri kalanı bende gibi bir şey söylese.adama dedi ki,kralın şehrini bile beraber alalım,sonra sen demir adaların kralı ol.ve bunu dediği kişi demirdoğumlu ırkçısı bir amcamız resmen.bu adam zamanında sancaklarını westeros karşı kaldırmış.ve şimdi 15 yaşında bir oğlan gelip,benle beraber ol sana taç vereyim.yakışmıyor yani.onun dışında bu karakter hanesi için öldü.

Yanlış kelimeleri, yanlış adamla gönderdi…

O mesajla ilgisi yok pek, Balon her türlü kuzeye saldıracaktı hatta bunun için hazırlık bile yapıyordu. Başka birini göndermesi gerekirdi en azından gönderdiği kişi ona karşı savaşmazdı.

doğru aslında,zaten temelde theon rehine gibi(sansa gibi) robla kalsaydı,herşey daha başka olabilirdi