Robb Theon u göndermeseydi

Lord Manderly Bran a donanma inşa edebileceğini söylüyordu hatta baya da fazla olduğunu. Eğer Robb Catelyn i dinleyip Theon u yanında tutsa gemi işi Manderly den olsa neler olurdu Greyjoylar ne yapardı ?

Mesele şu ki bu durumda aslında Theon’u yanında tutması çok fark etmeyecekti. Adamlar zaten kuzeyi almayı kafalarına koymuştu. Balon da açıkça oğlum kurt oldu şeklinde düşünüyordu. Yani bir şey değişmez. Ama Winterfall bu kadar kısa sürede düşmezdi.

Bana kalırsa Winterfell düşmezdi Balon Winterfell i almayı planlamıyordu galiba ama tam hatırlamıyorum

Winterfell’e saldırmazlardı ama kuzey kıyıları yine istila edilirdi. Robb, Theon’u öldüremezdi aklına geleceğini bile sanmıyorum bu yüzden lordların saygısını daha da çok kaybederdi ve bu sefer kendi lordları tarafından öldürelebilirdi.

donanna ha deyince inşa edilmezdi ki… o gemileri inşaa edecek adam bulma inşaata başlama ve gemilerin bitişi daha doğrusu bir filo oluşumu 5 sene en az bana göre o filoyu idare edecek kaptan yada komutanlardaki deneyim daha uzun süreli işti
Robb un başka şansı yoktu bence