Robert aldatıldığını biliyordu?

Robertle ilgili bir konu dikkatimi çekti ve forumda böyle bir konuşmaya denk gelmedim, düşündüm ki bu konu hakkında bilgisi olan varmı dır diye.

Şimdi Robertin ilk çocuğu öldü bildiğiniz üzere.Peki sonrasında dünyaya gelen 3 çocuk Joffrey,Myrcella,Tommen in hepsi Jamie den diyordu Ned Stark.Peki Robert ölen ilk çocuktan sonra Cersei ile bir daha ilişki yaşamamış olmuyor mu ? Bu 3 çoçuk nereden çıktı diye sormazmı ?.Hadi yaşadı diyelim neden Cerseiden siyah saçlı bir Baratheon daha çıkmadı.? Bence bu işte bir şeyler var Robert biliyordu bence.Robertin çocukları oldu ama hepsi dışarıda yaşayan kadınlardandı.Gendry i falan katmaya gerek yok.

1-Kısacası Robert ilk çocuktan sonra Cersei ile ilişki yaşamamış oluyor,
2-yaşasa siyah saçlı bir Baratheon olurdu.Burada Robert çocuklarımın saçı sarışın olmuş diye geçiştirmiş olabilir.Fakat;
3- 3 çocuk da Jaime den olduğuna göre Robertin hiç çocuğu olmamış oluyor. Robert Cersei ile birşey yaşamamış oluyor Ve Robert bunlar nereden çıktı diye sormuyor.

Robert sarhoş olduğu için Cersei onu başka şekilde tatmin ediyorum demişti hatırlarsan.

O şekilde tatmin oldu diyelim insan hiç mi hatırlamaz eşi ile yaşadığı şeyleri.Buda bir muamma.Yani biz senle bunu yaptık ama 3 tane sarışın velet çıktı ortaya demezmi :smiley:

Yaşıyorlar hatta Cersei bebekleri öldürdüğünü söylüyordu.

Adam ayık gezmiyor :slight_smile: konu iyice +18’e gidiyor :slight_smile:

Bence en azından insanda şüphe olur üç çocukta sarışın…

Robert kendi soyundan olanların siyah saçlı, mavi gözlü ve esmer olduğunu bilmiyor. Halbuki tüm bunlar Ned’in ölmeden önce okuduğu kitapta yazıyordu. Eğer kale üstadı sadık bir adam olsaydı bunu Robert’a söylerdi. Ayrıca eğer Robert öğrenseydi emin olun “Öfke Bizimkidir!” lafının anlamını görürdünüz. Lannisterlar’ın Reyne ve Tarrbeckler’i yok etmesine benzemezdi Robert’ın öfkesi. Tüm Batı Toprakları’na kan ağlatırdı.

O kadar sarhoş ışte. Zaten o işi fahişeler ile hallediyor. Zaten birgün dediğini yarın hatırlamıyor. Öyle böyle sarhoş yani. Neresiyle içiyorsa…

Ne Lyanna imiş arkadaş Yedi Krallığın hepsine acı çektiriyor resmen.

Kitapta ilk çocuk falan yok diye hatırlıyorum.

şu lyanna’yi bi de dizide görsekkk

Göz önünde açıkca olan şeyleri farkedemeyecek kadar kendini kaybetmiş biri Robert bence.Çünkü sonuçta eşini bilir bir insan yada çocuklarını yada ne yaşadığını,Robert tüm bunlardan uzak kalmış ki bunu geçtim neden siyah saçlı değiller diye sorma gereği bile duymamış.Farketmemiş belkide olanların hepsi kendi salaklığı.

Suç Lyanna’da bi de Stark olcak sözü bozdu kaçtı Rhaegar’a ayrıca ben Rhaegar’ı da sevmiyorum herkes hasta adama :smiley:

Rhaegar’a kaçtı mı bilmiyoruz da ama çok büyük ihtimal kaçtı gibi görünüyor :))
Rhaegar aslında havalı bir kişilik ama yaptıklarını tasvip etmiyorum :stuck_out_tongue:

tam olarak bi anlatmıyorlar ki :smiley: anlatılsa biz de tam olarak bi göreceğiz neyin nesiymiş…

Ya robert şarapçının teki diyorum size anlamıyorsunuz.

ilk gecelerinde bile cersei’ye lyanna diyecek kadar sarhoş bir adam.Her gece sarhoş geliyormuş başka yollardan tatmin ediyordum ruhu bile duymuyordu demeye getiriyor.Hem bir kralın varisi olunca mutluluktan saç rengini falan takmaz bence.Zaten saç rengi diğer genetik özellikler gibi nerdeyse yarı yarıya anne baba arasında paylaşılır.Bence Robert kendisi hakkında boynuzlanma ihtimalini düşünemeyecek kadar gururlu ve sarhoştu

Bence Robert düşünmüştür niye aralarında hiç siyah saçlı mavi gözlü yok diye. Ama ikizlerin arasında böyle bir ilişki olacağını aklından geçirmemiştir.

Baratheonlar zaten mavi gözlüdür diye biliyorum

Yarısı aneden gelir demişssiniz iyide siyah saç daha baskındır.Robert zaten lyanna ölümünden sonra artık isyana bağladı.Adamın hiç bir şey umrunda degildi.Cersei ile konuşurken;baban dünyayı ele geçirmek,ned stark kışyerine dönmek istiyor diyordu.Cersei de sen ne istiyorsun diye sorunca şarap bardagını kaldırmştı :smiley: