Robert Arryn - Petyr Baelish

Arrynler sari saclilar Tullyler turuncu cocuk ise siyah sacli bunun yani sira Lysa Peatry aski ve Jon Arryn in cocuklarinin hep dusukle sonuclanmasi bana Peatry nin Robertin babasi olabilecegini dusundurdu. Siz ne dusunyorsunuz?

Olabilir ilk defa boyle birşey duydum.:thinking::thinking::thinking::thinking:

1 Like

Bu olasılığı daha önce GRRM’e sorduklarında, bilemem Batıdiyar’da DNA testi bulunmuyor, diyerek politik bir cevap vermişti. Olasılık var, bunun olabileceğini bende düşünüyorum. Littlefinger’ın bilmeden kendi oğlunu zehirliyor olması da bunu daha trajik bir hikaye yapacaktır. Ama çocuğun saçlar siyah değil bildiğim kadarı ile kahverengi ve dedesi Hoster Tully’nin de kahverengi saçları var ona çekmiş olabileceğini de göz önünde bulundurmamız gerek.

Robin’in LF’ye tek benzer yanı minik oluşu, kalan kısım pek benzemiyor. Yaşlı tiplerin hastalıklı çocuk sahibi olması olasıdır herhalde diye düşünüyorum, LF minik yapısına rağmen genç bir adam ve sanmam ki böyle hastalıklı bir tip çıksın iki genç kişiden.

Olamaz mı? Olabilir elbet.

Lysa öldüğüne göre kim bilgi verebilir ki ama?

Cersei ve Jaime’nin ensestini fark etti. Böyle bir şey olsa bunu da fark ederdi diye düşünüyorum. Ama imkansız değil tabiki.

Ensesti Stannis fark etti. Ben de hep Lysa ve Petyr’ın çocuğu olduğunu düşünmüşümdür.

3 Likes

Mümkün değil.Çocukta zeka sıfır.Petyr’ın çocuğu olamaz.Tabii anneye çekmemişse o başka.