Robert I Baratheon

My king…

Winterfell’a giriş sahnesi çok iyiydi dizide. 1. sezon süperliydi ya mahvettiler :confused:

İşgalci bizim kralımız değil!

My=Benim
senin mi diyorum ??

arkadaş ben resme tepki verdim sana değil My=benim afferim ingilizce öğreniyorsun çekirge :smiley:

Yav he he :))

Özledik seni koca göbekli adam…

Robert’ın gerçekçi çizimlerinden biri

-ecek, - acak :smiley: ahahahahaahhaha ihtimaller ihtimaller, Daenerys’la yatıp Daenerys’la kalkıyorsun galiba, bu ne kadar çok korku böyle. Yazdıkların ihtimal, ama Robert’ınki ortada bariz belli bir suç. Robert bebek katilidir, bebek katillerinin koruyucusu kollayıcısıdır. Robert’ın meclisine girebilmenin yolu bebek öldürmekten geçer. Robert dolayısıyla bebek katilidir.

Bir adamın suçlarını itiraf etmesi ve başarısızlıklarını kabul etmesi onu iyi bir adam haline getirmez. Malumun ilamı olmuş işte. Evet aciz ve kötü bir kraldı ve işini iyi yapmayan, yapamadığını bildiği halde de o koltuğu doldurmaya devam eden bir adam iyi bir adam değildir. Madem aciz ve kötü olduğunu biliyordu neden orada kalmakta ısrar etti. Çünkü iyi olanları öldürmüştü, sırf bilek gücü var diye. Ama akıl ile bilek gücü doğru orantılı çalışmıyor her zaman.

he zaten sana kalsa tahttan kalkıp dany’i westeros’a çağırmalıydı sonrada affet beni abla aileni tahttan ettim ama seni kraliçe yapıp tekrar targaryenleri yükselticem demeliydi

Dany en büyük en kraliçe khalessi <3<3

Adamın Dibidir En Sevdiğim Karakter Ukala Tavırlarına Ve Eski Savaşçı Ruhuna Hayranım

Ah be Robert! :frowning: Ne olurdu biraz umursamazlığını bir kenara atıp gerçekleri görseydin. Cersei gibi bir karım olsa ben de hayattan soğurdum gerçi o ayrı mesele.

Farklı açılardan Robert-Rheagar

Önceki deli manyak ve sonraki ergen canavarların arasında güneş gibi parlayan şahane bir kral.Robert gibi kralı daha beğenmeyenler var.Sanırsın Westerosun bütün kralları peygamber veya ulu kral.

Beğenmek zorundamıyım?

Beğeneceksin başka çıkar yolu yok.

Sen nasıl Greyjoy’sunla hemen o haneyi terket. Roberti seven bizden değildir :slight_smile:

Ben de çözemedim o işi sevmemem lazım harbiden :smiley:

Kardes Aegon Blackfyre ise ne yapacaz peki :slight_smile:

Greyjoyları ancak başlarına Vic geçerse severim, onun dışında hepsi boğulmuş tanrılarına kavuşsun, hiç umurumda değiller. :smiley: