Robert'ın İsyanı 3

Beğenirsiniz umarım . Esra ablama (buzluolsun) teşekkür ediyorum . O olmasa bu kadar iyi olmayacaktı .

CATELYN

Catelyn kalenin bahçesinde çiçek topluyordu.Brandon’ın ardından günlerdir ağlamıştı.Brandon kız kardeşini alabilmek umuduyla yakın geçmişte Kral’ın Şehri’ne gitmişti.Başına gelebilecekleri hatta gelenleri düşündükçe hüzünleniyordu . Evet ağlamıştı ama bugün olumlu düşünmeye karar vermişti.Neden bu kadar büyüttüm ki diyordu şimdi kendi kendine." Evet.Brandon,kardeşini alacak ve gelecek." dedi ve güldü.Kendini bu kadar hırpaladığı için de biraz sinirlendi.Çiçekleri toplamaya devam ederken " Cat " dedi birisi.Başını kaldırdı ve babasının ona doğru geldiğini gördü.Ayağa kalktı.Kırklı yaşlarında olan babası güçlü ve iri yarıydı.Beyazlamaya başlayan kızıl-kahve saçlarını geriye doğru taramıştı.Yanına geldi ve kızına sarıldı . " seni böyle mutlu gördüğüme çok sevindim tatlım" dedi."Bende.Neden böyle aptalca davrandığıma bir anlam veremiyorum Ne de olsa Brandon Kızkardeşiyle geri dönecek . Neden bu kadar büyüttüm gerçekten anlamıyorm " dedi ve babasına gülümsedi.Ama Hoster Tully bakışlarını Catelyn’in elindeki çiçeklere dikmiş ve yarı üzüntü yarı öfkeyle onları seyrediyordu.“Baba ? Ne oldu?”
“Sana bunu ben söylemezsem başka kim söyler?” dedi hüzünle .
“Baba ne oldu?” dedi dehşet içinde.
"Kral Şehri’nden bir kuzgun geldi.Brandon yanındaki birkaç arkadaşıyla birlikte prensi tehdit etmiş.Kral Aerys onları tutuklatmış ve babalarını çağırtmış.Sadece Rickard Stark ve Brandon orada Kral 'a meydan okurcasına konuşmuşlar.O adamlar gerçekten de inanılmaz.Cat sana söyleyeceğim şey karşısındabrandon artık yok . Deli Kral onu ve babasını … vahşice katletmiş . çok üzgü … Cat ! Catelyn ! Catelyn kendine gel. " Hayır ölmüş olamaz,ölmüş olamaz o geri gelecek.Hani gelecektin Brandon hani gelecektin?’’ dedi ve bayıldı .

Teşekkürler …

Ya artık teşekkür etme sadece imla hatalarını düzelttim :smiley:

ya sende şöyle yazma bir şey fark ettirmiyor ve sadece imla hataları değil yalan söyleme güzel betimlemelerde yapıyorsun :smiley:

İtiraf ediyorum Catelyn’i neredeyse okumadım bile dayanamıyorum o kadına :frowning:

hep biz mi yorum atcaz böyle :smiley:

Brandon Casanova tarzı takılan biriyken Catelyn onu gerçekten aşık edebiliyor mu acaba merak ettim. Sonuçta Littlefinger ile Cat için düello etmişse de aslında kendi gururu için de dövüşmüş olabilir.

Bence de gurur içindir.Catelyn gibi birine aşık olacak adam mı Brandon :frowning:

Yok yani düşünüyorum düşünüyorum çıkamıyorum işin içinden Catelyn gibi biri falan da değil yani hangi kadın olsa aşık olamayacak bi tip bence o öyle tasvir ediliyor yani.

Evet anlıyorum benim düşüncelerim de bu yönde.Ama Catelyn’e laf atmadan da duramıyorum işte :smiley: