Robert'ın İsyanı

Öncelikle , sizlerden özür diliyorum . İlk yazdıklarımı acemiliğime verin ve de gençliğime :slight_smile: . Esra ablamla (buradaki adı buzluolsun) birlikte çalışarak güzel bölümler ortaya koymaya çalışıyoruz . Eğer beğenirseniz ( lütfen bunu beğenin :confused: ) dahası gelecek :slight_smile: . Beğenmeniz umuduyla …

RHAEGAR

Lyanna yanında , birkaç asker ve birkaç hizmetçiyle birlikte yük arabaları arkalarından geliyordu . Lyanna’ya baktı . Ona güzellik ve aşk kraliçesi tacını verdiği gün hissettiklerini hatırladı. Çok güzeldi.O zaman da, şimdi de . Muhtemelen ortalık ayaklanmıştı ve savaş da olabilirdi . Lyanna’ya tekrar baktı ve buna değer diye düşündü .Lyanna bakışlarını yakalamıştı.”Ne var?’’dedi gülümseyerek . Bir eliyle Rhaegar’ın elini tuttu diğer elini de karnına götürdü . Kurt kız o kadar iyi at sürüyordu ki eyeri tutmadan bir süre bu şekilde gidebilirdi . Arkalarından toynak sesleri geldi . Muhafızların elleri hemen kılıçlarına gitti ama Rhaegar rahat olmaları şeklinde işaret verdi çünkü gelen beyaz bayrak taşıyordu . Gelen atlı ," Prensim ! Prens Rhaegar ! " diye bağırdı . Rhaegar ciddi bir ifadeyle " Evet ? " dedi .
Atlı biraz nefes aldıktan sonra " Size Kral Şehri’nden haber getirdim . Çok önemli haberler… " son cümleyi söylerken göz ucuyla Lyanna’ya baktı . " Ne oldu ? ". Haberci biraz tereddüt etse de söylemesi gerektiğinin farkına vardı ve soruya cevap verdi " Brandon Stark … " Lyanna 'nın korkuyla derin bir nefes aldığını fark etti . " Yanında yoldaşıyla Kral’ın Şehri’ne geldi ve sizi tehdit etti . Babanız onları tutuklattı ve babalarının, oğullarının yargılanmasında yanlarında olmasını istedi . Lord Rickard Stark size terbiye verilmesini ve kızının geri getirilmesini istedi . Bunun üzerine babanız bunu hakaret olarak kabul etti ve … ve… Rickard Stark ile Brandon Stark’ı öldürdü . "
Lyanna tıpkı taştan oyulmuş bir heykele benziyordu.İnsan olduğunu ele veren tek şey kusursuz yüzünden dökülen göz yaşlarıydı. " Babanız sonra Jon Arryn komutasındaki Robert Baratheon ile Eddard Stark’ın başını istedi ama Arryn , Stark , Baratheon ve Tully haneleri isyan sancaklarını çektiler ‘’.Lyanna hala ağlıyordu .Haberciden ayırdığı gözlerini Rhaegar’a dikmiş,ona " Bu işe hiç kalkışmamalıydık " dercesine bakıyordu.Savaşı ayaklarına getirmişlerdi.Babası ve o.Lyanna’ya o tacı vererek yaptığı hata düzeltilebilirdi ama Lyanna hamileydi. Starklar sinirleneceklerdi.Hem de çok.Lyanna’yla onu bir şekilde cezalandıracaklardı ama babasının iki büyük Stark’ı katletmesi olayı daha kanlı bir boyuta taşımıştı.Eddard Stark’ın sessiz biri olduğunu duymuştu ama o her şeyden önce bir askerdi ve kuzeyliydi.Ama Rhaegar savaşacaktı.Lyanna için.Doğacak çocuğu için.Onları kaybetmemek için savaşacaktı.Lyanna’dan gözlerini ayırdı ve kafileye döndü. ‘’Devam edin , Leydi Lyanna’yı güvenli bir yere bıraktıktan sonra savaşa gideceğim.’’

                 Teşekkürler

@Starkçıyız! yazmayı sakın bırakma olur mu öncekinden kat be kat daha güzel böyle devam :slight_smile:

Teşekkürler … :slight_smile:

Şimdi ilk defa forum hikayesi okuyorum değerini bil kanka xD
Neyse bence biraz betimleme yap, etrafı tanıt, iki gün önce olan bir şeyi flashback yap, eğer aklında varsa geleceğe dair ufak imalarda bulun falan işte. Ben beğendim şahsen :smiley:

Geleceğe dair imada bulun diyorum sonunu zaten biliyoruz :smiley:

onları şimdi yazmadık ama Catelyn ve diğerlerinde bolca yaptık :slight_smile: Teşekkürler .

Diyalogları biraz daha fazla yer ver.Baratheon’u da ekleseydin bolume.Mesela isyan bayraklarını cektiler,Ned vs. daha sonra ve Robert’ın Gazabı bizim pesimizi bırakmaz felan dese cok iyi olurdu.Rhaegar’a Baratheonların sozlerini biliyorsun degil mi? Ours Is The Fury.Robert’ın Gazabı bizim pesimizi bırakmaz.Ne yapar eder beni geri alır onu illa ki oldurmelisin gibi gaz verse guzel olurdu.Robert diyaloguna ‘‘Lyanna ya benim olur yada kara topragın’’ ı da ekledin mi mukemmel bi eser ortaya cıkar :wink:

ÖYle diyorsun ama bu Rhaegar’ın Robert’tan korktuğunu gösterir ve sence Rhaegar Robert’tan korkuyor muydu ? ve sonraki bölümlerde senin istediklerinde olacak . Onları yazdık eğer yazmadıysakta mükemmel eser olabilmesi için yazarız :slight_smile: . Teşekkürler . :slight_smile: