Rodrik Cassel'in Mantıksızlığı (2. sezon spoiler)

Arkadaşlar şimdi Rodrick Cassel Winterfalle gelirken Theon Greyjoyun adamları bu elemanı yakaladı ya Koca Winterfallde hiç mi askeri yok bu adamın yada Red kit gibi tek başınamı seyahat ediyor bu adam Kocaman Bir Kılıç Ustası böyle harcanmaz ya Kitabı okumadım mkitapta daha mı farklı anlatıldı ?

Kitapta Bolton’ın piçi arkadan saldırıyor Rodrik’e sayıca az olmalarına rağmen Rodrik’in askerleri böyle bir saldırıyı beklemediği için öldürülüyor.

2.kitap spoilerKitapta Dagmer Cleftjaw Torrhen kalesini kuşatıyor. Ser Rodrik asker toplayıp kaleyi geri almak için gidiyor. Theon Greyjoy da kale boşken kaleyi ele geçiriyor. Ser Rodrik bu sefer de kuzeyli lordlarla birlikte Kışyarı’nı almak için saldırıyor. Tam saldıracaklarken dost sandıkları Ramsay Bolton komutasındaki Dehşet Kalesi askerleri geliyor ve beklenmedik bir şekilde saldırıyorlar. Ser Rodrik, Cley Cerwyn ve Leobard Tallhart’ı öldürüp kaleyi ele geçiriyorlar. Ser Rodrik’i ise bizzat Ramsay öldürüyor. Adam dostça eliniz uzattığında kolunu kesiyor ve sonra da öldürüyor.

Arkadan saldırmıyor, aralarından geçerken birden içlerinden saldırıyorlar. Arkada da okçuları vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Ya dizide çok basit olmuş bence Bolton felan demiyorlar hiç sanki rodric atıyla gelirken theonun adamları çup avla getir olmuş teşekkürler aydınlattığınız için

Kitapta soyle oluyor. Rodrik Theondan Winterfelli almaya geliyor. Ceviriyorlar kalenin etrafini. Ramsay Bolton geliyor Rodrikin yanina vay kardesim yardim etmeye geldik sana falan diye kandiriyor bunu. Ordusunu da yaninda getiriyor tabi. Sonra bir anda saldiriyorlar kuzeyin ordusuna. Saskinlik sayesinde dagitiyorlar tabi. Oyle oluyor Rodrikin olumu

Şu piç ölse ne güzel olur. Onursuzluktan uzak bir cani katil.