Roswell

Roswell, New Mexico’da yaşayan lise öğrencileri Liz, Maria ve Alex’in arkadaşlığı bir gün, ailesinin restorantında garsonluk yaparken, iki müşteri arasında çıkan tartışmada ateşlenen silahla vurulan Liz’in, Max Evans tarafından gizemli biçimde kurtarılmasıyla değişir. Liz’in karnındaki yara gitmiş, yerine gümüş bir el izi bırakmıştır. El izini araştıran Liz sonradan Max, onun kızkardeşi Isabel ve arkadaşları Michael’ın 1947’de, uzay gemileri Roswell’e düşen uzaylılar olduklarını öğrenir. Maria ve Alex’in de olaya dahil olmasıyla bu sıradışı grup, sırlarını meraklı Roswell halkından ve hükümet güçlerinden saklama mücadelesine girişirler.


Max Evans


Liz Parker


Michael Guerin


Maria DeLuca


Isabel Evans


Kyle Valenti


Tess Harding

Not:İzlediğim en güzel dizlerden biri.

Kyle xy gibi bir dizi sanki

Evet Kyle xy bir dizi var ilk bölümünü izledim pek sarmadı tavsiye etmem :smiley:
Bu arada Kyle xy nereden çıktı :stuck_out_tongue:

Benziyorlar aslinda kirlilik olmasin diye paylasayim burda

Kyle XY, ABC Family’de yayınlanan ABD yapımı dizi.
Dizi ormanda uyanan Kyle isimli kahramanımızla başlar, Kyle’ın normal bir genç olmadığın farkedilmesi uzun sürmez. Trager’larla yaşamaya başlayan Kyle geçmişinin peşine düşünce olaylar gelişir ve karmaşık bir hal alır. Perdeler aralandıkça yeni sorular ortaya çıkar ve dizi sürekli merak uyandıran akışını sürdürür.
Olaylar daha çok lise yaşlarındaki gençler arasında yaşandığından bilim kurgunun yanında güzel bir gençlik dizisi olarakta takip edilebilir.

Bilemiyorum bence bu dizi ile bir tutma Kyle xy’yi.Roswell süper bir dizi :smiley: