Ruh Savaşçıları - [Tanıtım Bölümü Eklendi]


#1

Öncelikle şunu belirteyim bu hikayemi başka bir forumda paylaşmaya başlamıştım fakat pek ilgi olmadı ve tanıtım bölümü ekleyebildim sadece. Yani o forumda ki konuma denk gelirseniz eğer herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermek istemediğim için bu açıklamayı yapmayı gerekli gördüm. Hepinize iyi okumalar dilerim.


Başlangıç - Tarihten Sayfalar

  Yaklaşık 2500 yıl önce eski dünyanın ortalarında başlayan bu savaş günümüze kadar süregeldi. Bu süre zarfında yüzlerce savaş, soykırım gibi olaylar oldu. Eski dünya alevler içinde kaldı. Bir tarafta kötülüğün acımasız gücü, diğer tarafta iyiliğe sığınan koca bir halk. Olayın kaynağı ise bir başka soru işareti. Yıl 1045. Uhela Aiôn(Ateş Krallığı) eski dünyaya acımasızca hükmediyor, eski dünyanın halklarını zorla emri altına alıyordu. Bu olaya isyan eden bir kavim vardı. Acımasızlığa, esarete, haksızlığa karşı tek yumruk olmuş bir kavim. Urswale önderliğinde, Kral II.Ster’e karşı mücadele edilirken bu kavim birçok canı da bu yolda feda etti. Ta ki Eleanor’a kadar. İşte şimdi destansı savaş artık başlıyordu…

#2

devam bölümleri yayınlarsın umarım güzel birşeye benziyor…


#3

İlgiye göre şekillenecektir. Yorumunuz için teşekkürler.


#4

Bence bu kadar paylaşıma ilgi beklersen hata etmiş olursun.


#5

Sizde hak verirsiniz ki insanların hikayeye ilgi gösterip göstermediklerini anlamamın da başka bir yolu yok.


#6

Nasıl ilgi gösterilmez?
Yazmamaya mı karar verdin yoksa hazır yazılmış var mı elinde?


#7

@“Ahenkdâr” ilgimi çekti. takipteyim


#8

@“Lady Di”, belli bir yere kadar yazmıştım fakat yarım kaldı. Epey bir zaman geçti üzerinden ve tozlu raflardaki kaderine mahkum oldu.