S8E1 Favori Buluşma / Kavuşma Sahneleri (Spoiler içerir!)

8-sezon

Eddison Tollett & Tormund

Arya & Jon

Jon & Brandon

Sansa & Jon

Tyrion & Sansa

Theon & Yara

Jon & Sam

Arya & Gendri

Arya & Sandor

Jaime & Brandon

1- Arya & Jon
2- Jaime & Brandon
3- Sandor & Arya
4- Ed & Tormund

Benimkiler bunlar.seçin,beğenin,alın ?

1 Like

Jaime-Brandon zaten tüm sezondan tek beklentim bu sahne idi.

2 Likes

Jaime Bradon kesinlikle.

Bir de benim ilk başta aklımdan çıkmıştı, Jaime Bran’ı öldü biliyor sdfasd

2 Likes

Ed & Tormund buluşması efsane, Sandor & Arya buluşması gerçekçi, Jaime ve Brandon buluşması çok çarpıcıydı bana göre.

3 Likes

Jamie&Brandon Jamie çocuğu itti ama Bran Jamie’nin intikamını aldı acaba bunun mevzusu geçer mi?
İkinciside Jon&Arya cidden çok güzel sahneydi Arya genel olarak kitapda da dizide de sert ve kalpsiz görünsede ailesi ve özellikle Jon aklına geldiği zaman küçük kız kardeş moduna bağlıyor. Zaten ileride bir ikilemde kalırsa her daim Jon’un yanında olacaktır.

3 Likes

Tormund muradına ermiş :grin:

3 Likes

Jaime Bran bölümde tek beğendiğim ne olacak acaba lan dediğim sahne idi ne yazık ki göremedik
Arya Gendry bence tam ayarında olmuş
Jon Arya ise hiç beğenmedim bu kadar mı kötü yazılabilir bir sahne arkadaşım

3 Likes

Sansa Tyrion

Karı koca buluştular sonunda :smiley:

1 Like

Jaime- Bran bakışması bitirdi beni. Harika idi. :grin:

3 Likes

Kitapta dediğin gibi ama dizide öyle olmayacak gibi

0 Likes

En güzel buluşma bana göre Sansa Jon 'du 6. sezonda hiç biri ona yetişemedi :slight_smile: İlk buluşma olduğundan mı acaba :thinking::sunglasses:
Bu bölümde de açık ara farklı Bran Jaime en güzeliydi

2 Likes

Bence Sansa ve Jon’unkinin en duygusal olmasındaki sebep ikisi de hayatlarının en kötü, en dip dönemindeydi. Devam etmek için bir sebep bulmakta zorlanıyorlardı. Bu nedenle ve de ilk kavuşma olduğu için duygusaldı.
Ama bence Arya ve Jon da duygusaldı. Bran ve Jaime ise efsaneydi.

3 Likes

Normalde Jaime ve Bran durumundaki bakışmaları “cheesy” bulurum ve hoşlanmam pek, ama ne yalan söyleyeyim oldukça etkiledi beni kısa da sürse. Bunun dışında diğer buluşmalarda eksik olan bir şey var bence adını koyamadım. Biraz hızlı geçilmemiş mi sizce ? (Tamam biliyorum vakit az ama bu bölümde de 2 sahne dışında hemen hemen tüm bölüm konuşmalara ayrılmıştı yine de.)

0 Likes

Neredeyse her yerde Jaime & Brandon sahnesini → Diğer 50 dakika şeklinde yorumlar görüyorum.Kalifiye oyunculuk dediğim şey tam olarak bu.Sahnede replik yok,İsaac her zaman ki haliyle takılıyor ama Nikolaj duygu değişimini mimikler ile o kadar güzel yaptı ki herkesin aklında bu sahne kaldı.Son sahne olmasa bile konuşulacaktı.Oysa baktığımız zaman Jon’un gerçek kimliğini öğrenmesi gibi bir düzúne önemli sahne daha vardı.1.bölüm gerçektende diğer sezonlara nazaran dolu doluydu.ama hiç bir sahnede o duygu geçişini alamadık.Oyunculuklar gerçektende vasattı.Digerlerine nazaran Kit biraz daha iyi olsada durumu kurtaramadı.Aslında bende Jaime & Brandon sahnesini 1’e yazacaktım ama bu sahnenin hatrına Arya & Jon yazdım.

1 Like

Brandon-Jon gerçekten çok duygusaldı özellikle bran nasıl duygusal olduğu 50 km öteden bile bakınca anlaşılıyor

1 Like

1)Arya Jon
2) Brandon Jaime
3) Arya Gendry
4)Jon Bran

0 Likes