Şafak 3 ! Ne hissediyorsunuz ?

8-sezon

Dizi üzerine konuşulması kitap çıkmadığı için normal
7. Sezonu çok ciddiye almamak lazım 7. Sezon geçiş sezonuydu birçok şeyi hızlı hızlı gerçekleştirdiler ve elimizde ana konu kaldı. 7. Sezonda Fragmanlara ne olacaksa koydular 8. Sezona az kaldı ama neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz fragmanlar da ipucu çok az bu da bana iyi bir iş çıkardıklarını düşündürüyor. 8. Sezondan beklentilerim büyük sadece ana konu kalmışken bunu iyi işlerlerse 7. Sezon’u affettirebilirler.

2 Likes

Sıkılmadım, aksine dizi konuşmayı özledim. Yeni sezon başlayacak, dizi hariç her şeyi konuşuyoruz. @Symmachus’a da söyledim Discordda, keşke bazı şeyler farklı olsa diye. Redditte millet önceki sezonlarda olanlar üzerinden gidip yeni sezon için tahminlerde bulunuyorlar, çok güzel muhabbetler dönüyor, bizde de olsa keşke dedim. Ama yapılmıyor ne yazık ki. Diziyi kitapla kıyaslayıp eleştirmekten diziyi yorumlayamıyoruz, konuşamıyoruz biz. Ben konusunu açmaya bile çekinir hale geldim.

1 Like

Ne nötrüm ne de çoook heyecanlıyım ama bitince çok üzüleceğime eminim. Efsane bir dizinin sonunu bu şekilde izlemek heyecan verici sonuçta Game of Thrones’un ölüsü diğer dizilerden bin kat daha çok iş yapar.

1 Like

Bak bu da bir gerçek işte :smiley: Lakin 7.sezon hariç.hihihiihh

2 Likes

Dizi bitiyor az kaldı bakalım kitaplar çıkacak Mı hı paragöz Martin

0 Likes

Ben diziyi de seviyorum da dizi hakkında konuşacak pek fazla şey yok. Romantik ergen kızlar gibi konu yokluğundan şipleme olayına da sarmadığımdan vakit geçiriyorum konuları okuyarak. Bazen cidden sıkılabiliyorum ısrarla mantıksız konuların uzatılmasından, ama duygu ve ayça sağolsunlar müdahil oluyorlar artık foruma.

7 Likes

Vallahi bilemiyorum. Hayatımın 6 senesini kapsayan bu dizi benim için önemli bir yere sahip. Değişik bir his var içimde, bir yandan heyecan, diğer yandan bir burukluk, diğer yandan geçen sezonun verdiği hayal kırıklığı…
Dürüst olacağım. Ara sıra sıkılmıyor değilim ama @ladyforlorn’un da dediği gibi sevmediklerimi uzaktan izliyor, sevdiklerime cevap yazıyorum. Genel olarak iyiler ama. Burası o Facebook grupları gibi değil. Hele bir Facebook grubu var bilen bilir :). Ayda yılda bir paylaşım oluyor onlarda sırf fetiş. Bu günü de Dany ile kapatalım işte Mel ile kapatalım, Sansa ile kapatalım :slight_smile:
Gözüm çıksın ki o grubun bir üyesiyim. Daha şartları doldurmadan grup isteğimi kabul etmeleri de cabası :).

0 Likes

kapatıldı #29
0 Likes