Sansa Stark X Jon Snow Birlikteliğinin (JONSA) Öngörüleri, Paraleller, İpuçları # 1

7-sezon
kitap
buz-ve-ateşin-şarkıs
6-sezon
sansa-stark

evet o şuan öyle ama ben Jon un Ned in oğlu değil yiğeni olduğunu öğrendikten sonra çok değişmesini bekliyorum onun

2 Likes

Ah benim Jon’um diyip boynuna atlamasa bile öğrenirse yumuşama olur bence

1 Like

atlamaz taşkalp o kadarda yumuşamaz :smiley: ama onu savunacak ardına geçecek bence

1 Like

Atlamaz ama yumuşar diyorum ben de :joy:

1 Like

Merhabalar,

Hepimiz belli ki Jon üzerinden yaklaşıyoruz bütün olaylara. Eğer dizi bizi şaşırtmak istiyorsa yapması gereken tek şey Jon’u öldürmek olur herhalde ve hepimiz yıkılır ve üzülürüz. Dizinin kitapla aynı gitmediğini biliyoruz. GRRM’nin sembolizm kullanarak yazdığı kitapta Jon-Sansa ilişkinin gelişmesi ihtimaller dahilinde bulunurken dizide böyle bir ilişkinin 6 bölümlük son sezon içerisinde işlenip izleyiciye verilmesini çok zorlama bulmakla birlikte saçma olacağını düşünüyorum. 7.Sezonda gözümüze sürekli sokulan Dany’nin “çocuğum olmayacak” demeleri üzerine sezon finalini Jonla sevişerek bitirmeleri Dany’nin yüksek ihtimal hamileliğini müjdelerken bizim takıldığımız şey Jon ve Dany’nin hala-yeğen ilişkisi oluyor. Bence gözden kaçırılmayacak en önemli şey Dany’nin hamileliği olacak ki bu durumda Westeros’un en büyük savaşından sonra Jon ve Dany’nin ölümünü izleyebileceğimizi düşünüyorum.

Ben de dizi için Jon ve Sansa imkansız görüyorum

2 Likes
Leydi Ashford ve Sansa Üzerine Bir Teori

O güneyli kız Margaery olabilirdi :pensive:

Baştan sona okudum. Bu teori ancak Danerys ölürse gerçekleşebilir. Fragmanda Danerys kışyarına geldiğinde Sansa kıskançlıkla onu süzüyordu Jon’u Dany’den kıskanıyor olabilir. Onun kraliçe olmasını kıskanıyor olabilir çünkü kendisinin kraliçe olma hayallerini hepimiz biliyoruz. Bunun için bile Jon ile evlenmek isteyebilir. 6 bölümlük kısacık sezonda romantik aşk hikayesi beklemiyorum. Hard core entrika, beklenmedik ihanetler, sinema tarihine geçecek savaş sahneleri bekliyorum.

Ben kitapta ne Jon Arya ne Jon Dany ne de Jon Sansa bekliyorum. Jon öyle biri değil. “heee hafız kardeş değilmişiz o zaman evlenebiliriz” diyecek bir karakter değil. Ölümden dönünce ne olur bilmem o ayrı mesele. Diziye gelirsek Jon Sansa olsun istiyorum.

1 Like

1 Like

Maisie Arya Stark’ı değil Jeyne Poole’u canlandırmalıymış.

1 Like

3 Likes

Jon ve Sansa = Ned Ve Catelyn
Aegon ve Arya = Rheagar ve Lyanna

Yeni ve eski nesil
Benim shiplediklerim

1 Like