Şapşapcılar ve kafalar

Şapşapcılar uzaktan insan gibi görünürler ama kafaları çok büyüktür ve saç yerine pulları vardır .Tenleri balık karnı kadar beyazdır,parmaklarının arasında ağlar vardır .Her zaman ıslak ve balık kokarlar,kırmızı dudaklarının altındaki sıra sıra yeşil dişleri bir iğne kadar sivridir.Bazıları ilk insanların şapşapcıları öldürdüğünü söylerler ,Şapşapcılar ağlı ayaklarıyla geceleri şap şap sesleriyle gelirler ve çocukları kaçırırlar.Sör Clarence Crabb şapşapçıların kralını öldürmüştür

Kafalar hakkında fazla bilgimiz bulunmamaktadır

Bu kısmı ben de okumuştum ama Crabb’in sallaması gibi geldi.Çocukları kandırmak için. :smiley:

Brienne’in bölümünde geçenler mi bunlar?

Yalan olmaya bilir ama keşke biri deniz şeytanlarını açıklasa

Kesinlikle.

Westeros’ta değilde diğer kıtaların olduğu bölgelerde yaşamalarını istediğim güzide yaratıklar;

Deep Ones’ı hatırlattılar bana.

Ya bunları anladım ama adalardaki deniz şeytanlarını bilmiyorum ne onlar

kitabı okurken bunları Crabb sallıyor sanmıştım gerçekten varmış demek :S

Lovecraftin Deep Ones’ından esinlendigine eminim. Greyjoyların dininin de Ctulhudan esinlenilerek yaratıldığından eminim. George zaten Lovecraft fanı.

Ama bunlarda da bir pedolfillik var cocuk kaciriyorlar

efso konu

Tipine göre fazla nerd’sin cnm

kitap serisinde dağ, deniz ve buz ejderlerine göndermeler varmış buz ejderleri olabilir bu tanım bana öyle geldi
zaman içinde hikaye değişe değişe bu hale gelmiştir
yada direk ötekiler bunlar ötekiler daha mantıklı geldi açıkcası

Witcher oynayanlar bilir onlarin drowner olduğunu

Şapşapçılar kim abi? Saçma sapan insanları youtuber yapıyorsunuz… Kafalar’ı biliyorum ama takip etmiyorum. Komik gelmiyorlar bana. Nüktedanlar daha iyi, açın onları izleyin illa bir şey izleyecekseniz. Youtube bomboş mekan. Ben Duygu Özaslan ve Ece Dinç’e bakıyorum arada. Ama bir şey diyeyim mi? Makyaj sektörüne girsem bu isimler aç kalır, sokakta kalır, yiyecek yemek bulamazlar.

Nüktedanlar yalnız gerçekten iyi