Satışı Durdurulmuş Silmarillion Kitabı İle Game Of Thrones Kitapları Takas Edilir

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğu yerde Silmarillion’un satışı durdu. Satanlar da 200-300 TL gibi fiyatlara satıyor. 2 adet Game of Thrones kitabı veya GOT’a giriş kitaplarıyla takas edebilirim. Başka LOTR kitaplarıyla da takas edebilirim.

Acelen yoksa dizi çıkana kadar bekleyebilirsin( epub falan idare ederek veya kütüphaneden alarak) yine popüler olur dizi satınca ve satılır. İkisi de güzel eserler olduğu için takas edecek kişi bulabileceğini sanmam pek.Tabi denemelik ilk kitabı alıp okuyunca beğenip tüm seriyi sipariş eden bu yüzden elinde 2 kitap olan ya da elinde olmasına rağmen aynı kitap hediye edilen kişiler olabilir gerçi. Ama orta dünya dutluk şu an dizi çıksın hele iyi bir iş olursa GoT denen diziyi tokatlar. Büyük ihtimal iyi de olur Amazon’a güven var inşallah bozmazlar…!

NOT:Bu arada sen elindeki orta dünya kitaplarını asoiaf ile mi takas etmek istiyorsun yoksa ilk anladığım gibi Silmarillion almak için 2 asoiaf kitabı vermeyi mi?

@PechenegSS

Ben de asoiaf’ın ilk kitabını ayrı olarak almıştım sonra seriyi ayrı satın aldım eskiyi birisine vermemişsim sana verebilirim

silmarillion verip 2 asiof kitabı almak

Tabikide Olur Hangi Şehirde Oturuyorsunuz Ve Hangi Kitap

Eldeki Silmarillion lar artık değerli mi😊

Arka arkaya ileti atmak :no_entry_sign: arkadaşlar, dikkat edelim. :blush: