Season 3 Trailer#2- YENİ -Türkçe Altyazı-

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CkXSxM9Ef1o[/video]

-2. ve de şimdiye kadarki en uzun trailer yayınlandı.
-3 günde 3 farklı video…Hem de 1’i trailer… HBO günah çıkartıyor valla adafadgag xD
-Çevirisini de yaptım. İyi seyirler. HD veya 3D gözlüğünüz varsa 3D de izleyebilirsiniz ;D

Ve, 25.saniyede konuşan Jojen :wink:
Bilin istedim :wink:

son sahne harika

1 gün girmedik 2 fragman birden düşmüş :slight_smile: en sağlamı da bu olmuş

mu-kem-mel. en cok repligin oldugu fragman, tyrion un repligi <3 sondaki dany sahnesini 1384849 kere izleyebilirim

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

OMG(OH MY GODNESS)

Bomba resmen, bomba. Çevirirken kafayı yedim resmen <3
Nasıl bi şeysin sen GoT. Sana dizi demeye 1000 şahit+nikah memuru ister. Yine de inanmam ben. Sen dizi olamazsın <3

Şu 2 haftayı sağ salim atlatabilirsek başka bi şey istemiyorum <3

tapatalkta tesekkur yok naparsin, +1

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

çok güzel olmuş adamlar atmosferi yakalamakta cidden çok iyi ve en güzel tarafı da yaptıklarıyla yetinmeyip daha da ileriye gidebilmiş olmaları işlerini çok ciddiye aldıkları belli.8 sezon GoT yetmeyecek orası kesinleşti artık tek korkum oyunculara birşey olmamaları,umarım aynı kadroyla sonunu getirebilirler

En iyisi buydu. Fragman dediğin böyle olur. Son sahne de dehşet.

Dany severlere birkaç derleme.

[spoiler]

[/spoiler]

Ve işte o çukur.

Mükemmel ya başlasa da izlesek artık…

Beyler ormanda yürüyen adamın sakalıda varmış ama ben yakından görünce samin karşılaştığı ötekiye benzettim.Stanniste kitaptaki tasvirin aksine gençleşmiş duruyo ve sanırım davosla konuşuyo bide sansayla joffrey yürürken sansanın tipine asdfs :smiley:

556215465318625265651531 kere izledim
Nası bir diziyse artık 3.kitabı okumama rağmen aşırı bir merak içerisindeyim :smiley:

yine gece gece fragman çıkmış :slight_smile: neyse bu sezon ejderhaları çok görücez anlaşılan ve daarionun yanındaki diğer iki kişi güme gitti direk daario ile pazarlık yapıyor dany

mormont un arkasındaki rast bir halt edecek …

daario yu da dövüşürken gördük :slight_smile:

hep drogon u gösterdeiler nerde viserion ile rhaegal ???

ghost un gözleri neden kırmızı değil :frowning: eğer o yaz ise o zaman başka :smiley:

melisandre nin arkasındaki thoros of myr değilse neyim. onların ne işi var aynı yerde ???

drogon balık avlamış :slight_smile: (her izlediğimde farklı şeyler görüyorum :D)

ve ghost ilk başlarda görünüyor sonradan görünen yaz imiş :smiley:

sonunda reed leri branin yanında gördükte neyden korktular öyle ?

sansa ile joff un yürümesi tyrion ile sansanın malum olayı galiba :smiley:

Allahım sana geliyorum… YGS’ye son 7 gün ama ben gelmişim trailerı 100x kere izliyorum. DROGON sadas :smiley:

Çeviri için teşekkürler. Bu arada @“jojen reed” herkes mance’nin en büyük ateşi yakmakla ilgili dediği kısmı “ben” olarak almış. Ama We’re going to diyor. İleride kilerde dikkat edersin.

Tormund harbi olmuş… şu ana kadarki belki de en iyi casting seçimlerinden biri…

Dany yine atarlı ergen modunda… :confused: Daario’yu erkek halimle çok çok çok beğendim. dizide Jaime reyisten sonraki en yakışıklı adam ilan ediyorum kendisini…

Theon… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: … işkence sahnelerinin a… komuşlar belli (İYİ MANADA)… bi de iwan rheon’u ramsay olarak görebilseydik…

“kuzeyin gördüğü en büyük ateşi yakacağım.” mance rayder… SPOILER: “o ateşi söndüreceğim.” stannis baratheon… :smiley: :smiley: :smiley: . . .

Joffrey de bıraktığı yerden devam işte… :smiley: :smiley:

bi de şu kız kimdi lan bilen var mı?:

burda zincirleme sebebi başka.

İstersen oku 3.kitap çok büyük spoiler

Lekesizleri satanlar Dany’den fiyat karşılığı olarka Drogon’yu istiyor. Dany’de tamam diyor. Takası yapmak için Dany, Drogon ile Lekesizlerin oraya gidiyor. Daha sonra, satıcılar Lekesizleri, Dany’nin komutasına geçiyor ve artık Lekesizler ona itaat ediyor (lekesizlerin özelliklerinden biri). Sonra Dany, Drogon’u adamlara veriyor fakat adamlar ejderhayı kendilerine çekemiyorlar, Dany’de diyor ki “EJDERHALAR KÖLE DEĞİLDİR!”… Drogon’da yanlış hatırlamıyorsam satıcıları yakıyordu.

Çok fena olmuş heyecan tavan

Jeor Mormont :confused:

Kabul edilemez! Olamaz! :frowning:

+1
Bu sezon en çok üzüleceğim olaylardan biri, gerçi RW hepsini gölgede bırakacak.

Fragman diyoruzda nerdeyse 1 olay hariç diğer olayların ucundun kıyısından gördük :OO
Daha fragman istemiyorum.