Seriyle İlgili Komik Fotoğraflar

images%20(7)

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. Ama buna çok gülüyorum

Not: Aralarındaki hafif argolu olanlar var ama sorun olur mu emin değilim, olmaz herhalde :confused:

resim
resim
resim
resim
resim

resim
resim
resimresim
resim
resim
resim

resim
resim
resim
resim

images%20(9)imagesimages%20(12)images%20(18)images%20(7)top-patladi-284x350

images%20(14)fft22_mf2158912

images%20(8)images%20(5)

images%20(19)images%20(6)images%20(10)images%20(15)images%20(6)images%20(4)images%20(13)images%20(20)images%20(3)images%20(11)

resim
resim
resim
resim

foto değil ama :slight_smile:

Kingsguardların söylediği yalana ne denir? Beyaz yalan.

Yok, olmadı ._. Espri yeteneğim pek iyi değildir affedin.

(bu eskidi artik ama olsun)

Fotograf degil, video :

:joy:

Serideki en ciddiyet abidesi, en heykel karakteri oynayan adamın castının böyle bir videosunun bulunması gülümseten detaylardan.

Robert’in isyanı bir yalana dayanıyor!! :joy::face_with_hand_over_mouth::joy:

Ara ara kontrol ediyorum da neye gülmemiz gerektiğini tam anlamadım, .s

Aslında Rhaegar Lyanna’yı değil Lyanna Rhaegar’ı kaçırıyormuş.

Aslında Robert Rhaegar’a aşıkmış kıskançlık krizi geçirmiş…

Ya da anlamadığım Başka bir şey :frowning:

Aslında gayet açıktı ama :smile: rhaegar lyanna yı değil, lyanna rhaegar’ı kaçırıyor. Erkeksi bir kız ya hani.

Ha işte tamam Benim ilk dediğim şey. Buna gülmemiz lazımmış yani.

Tabi zevk renk meselesi ancak bence komik değil sksksk

Valla ben güldüm. Çizimden ziyade ana fikri komikti bence :smile:

Gerçi resim değil ama

Özet

sevgili güzin abla;

benim derdim dünyalardan büyük.

biz altı kardeştik. ben babamın gayrimeşru bir ilişkisinden olduğum için annem beni hiç kabul edemedi hep kardeşlerimden ayrı tuttu. sonunda beni yatılı bir askeri okula gönderdiler.

ben okuldayken ailem babamın işi dolayısıyla güneye taşınmak zorunda kalmış, benim haberim bile olmadı. orada babam elim bir olay yüzünden vefat etmiş, ondan bile çok sonraları haberim oldu. ben o esnada operasyondaydım. babam öldükten sonra ailemiz dağılmış, büyük abim annemle birlikte seyahate çıkmış, bir daha haber alamadık.

küçük kız kardeşim evden kaçmak zorunda kalmış. büyük ablamı çok kötü biriyle nişanlamışlar, adam sürekli ablama eziyet ediyormuş. üzüldüm ama elimden bir şey gelmiyor.

ortanca kardeşim evimizin balkonundan düşmüştü, kötürüm kaldı, sonunda o bana ulaştı. şimdi ona ben bakıyorum. en küçük kardeşim ben evden ayrılırken daha bebekti. şimdi çocuk esirgeme kurumunda olmalı. acaba kardeşime ulaşmamın resmi yollarını bana tarif edebilir misin? şimdiden teşekkür ederim.

rumuz: karlı dağlar…

ahaha güzelmiş, bunu cidden yollasalar ne cevap gelir merak ettim. :smiley: