Sevdiğiniz Müzik Grupları

Yabancı olarak:

The Beatles:Müziklerini deli gibi dinlediğim nadir gruplardan.

Yerli olarak ise:

MFÖ
Ayna

Buraya ekleme yapacağım,şu an biraz meşgulüm …

1 Beğeni

4 Beğeni

Nirvana
Pink Floyd
The Beatles
Guns N’ Roses
Metallica
Green Day

2 Beğeni

The Beatles :heart::heart:
The Rolling Stones
Pink Floyd
Led Zeppelin
The Who

1 Beğeni

Metellica
Manga
Mor ve Ötesi
Athena
MFÖ
Badfinger
Queen
Duman

1 Beğeni

Queen birinci sırada benim için sonrasında ise
Pink Floyd
Guns N’ Roses
Scorpions
Led Zeppelin
Metallica
Türkçe olarak
maNga
Athena geliyor.

1 Beğeni

Bu kadar kaliteli müzik zevki olan insanların forumda olması beni çok mutlu ediyor. Zaten tüm bu grupları severim. Farklı olarak İmagine Dragons’ı severim ama The Beatles benim çocukluğum, gençliğim ve muhtemelen hep benimle olacak. Queen’i lise yıllarımdan beri çok severim. Tam liste şu:
The Beatles
Queen
The Rolling Stones
Pink Floyd
Led Zeppelin
Guns N’ Roses
The Animals
İmagine Dragons
The Who
Nirvana
The Doors
Türk gruplar var ama yazmama gerek yok fazla uzamasın zaten yazılmışlar. Burada olmayan bir Model var bir de Son Feci Bisiklet. Yüzyüzeyken Konuşuruz’da iyi grup.

2 Beğeni

Cidden forumdaki herkesle müzik zevkimin benzer olması beni de çok mutlu etti.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yüzyüzeyken Konuşuruz’u Tutunamayanlar dizisi ile keşfettim, çok iyi şarkıları var.

2 Beğeni

Yabancı:

Queen
The Beatles
Linkin Park
Rammstein

Türk:

Kolpa
Manga
Yüksek Sadakat
Zakkum
Model
Mor ve Ötesi
Athena

2 Beğeni

Alphaville de güzeldir.

Queen,
Nirvana,
The Animals,
Metallica,
Megadeth,
Black Sabbath,
System of A Down

1 Beğeni

maNga,
KONGOS :heart:,
The HU,
Sabaton,
Powerwolf,
Korpiklaani.

1 Beğeni
  • Metallica

Aldıkları tüm eleştirilere rağmen çıkardıkları Load albümlerinde fena halde hakkı yenmiş olan gruptur. İnanmayanları Until It Sleeps, Bleeding Me, Thorn Within, Mama Said gibi şarkıları tekrar dinlemeye dinlemeye davet ediyorum. Siyah Albüm’e dek çıkardıkları ilk dört albümleri zaten metal camiasında ders olarak okutulmaktadır. Yeri de gelmişken ‘‘Huzur içinde yat Cliff Burton.’’

• Rammstein

Almanların üretilecek şey ne olursa olsun bu işi kaliteli bir şekilde yaptıklarının yüzlerce kanıtından biri olan güzide grup. Kendi dilleriyle çatır çatır metal yaparak tüm dünyaya metalin yalnızca İngilizce sözlerle yapılmayacağını gösterdiler. Sehnsucht, Mutter, Reise Reise albümlerini düzenli olarak dinlerim. Hastasıyım. Âşığım. Çok seviyorum.

• Slipknot

Şarkıların dinlemek dünyadaki en zararsız deşarj olma yöntemlerinden bir tanesi.

• Black Sabbath

İlk taşı atanlar…Metal müziğin babaları. Eğer kız arkadaşınıza açılma arifesindeyseniz ona N.I.B şarkısını dinletin. Ben değil de bir arkadaşım bundan netice almıştı.

• Pantera

Bir Pantera şarkısını nerede olsanız tanırsınız. Öyle özgündür gitar motifleri. ‘‘Sen de huzur içinde yat Dimebag Darrel.’’

Dahasını da yazacaktım fakat bu işin çok uzayacağını fark ettim. Yoksa bu işin Iron Maiden, Accept, Pink Floyd, Nirvana, Megadeth, Guns N Roses… tarafları da var. Fakat işin içinden çıkamadım. Siz yine de rock ve metali sevin, sevdirin.

3 Beğeni

@Loren_Lannister metallica hariç aynıymış.Metallica pek dinlemem bu biraz da fan tayfasından kaynaklı aslında yaptıkları müzik kaliteli ama hicbir zaman tam bir grup havası bulamıyorum.Ama james aşırı ıyidir.
Onun dışında metal/rock çok severim.
Rammstein(mutter albumü kendini aşmıştır)
Black Sabbath(fanıyım uzun süredir,ozzy osbourne,tony iommi mükemmel)
Guns N Roses(Axl Rose bence en iyi Rock vokallerinden,Slash’i anlatmaya gerek yok)
Pantera(Kill This Love,I’m Broken)
Slipknot(Arkadaş tavsiyesiyle dinlemeye başladım,bırakamıyorum)
Rage Against The Machine(Tom Morello’nun müthiş riffleri)
Led Zeppelin(En sevdiğim rock grubu olablr,jimmy page efsanesi)
Sonra Avenged Sevenfold,Cannibal Corpse,Anthrax,Pink Floyd,Scorpions çok var hepsini yazamayacağım
Rock/Metal bir kültürdür,girdigim her ortamda tavsiye ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Hayret hiç yazılmamış FAUN

Çoğu söylenmiş ama Grup vitamin de iyidir.

1 Beğeni

Queen
Guns N Roses
Led Zeppelin
Bon Jovi
Fleetwood Mac
Kansas
AC DC
ABBA
Rolling Stones
Metallica

ayrıca ,Evanescence,