Sezon 3 Genişletilmiş Fragman - Türkçe Altyazı

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tlKYGkQCf7I[/video]

***Youtube altyazı sistemi kullanılmıştır.

daha iyimiydi kesinlikle, ejderhaları daha çok görmek beni feci hallere soktu
Lord öpücüğünüde gördük, ayıyıda, Jon Snow’uda…
Jon snow’un doğru yere mi geldim dediği kişi elbette Mance Rayder, hadi artık başlasın şu lanet sezon :slight_smile: ^^

Of Ygritte of
Birde Cersei
Birde Dany

19.saniyede yüzü kapalı adam kim acayip merak ettim hiçbirşey aklıma gelmiyor onunla alakalı

OMG!
@ThadCastle. ifşa oldum :((((

Fragman da adından belli. Çok ‘‘GENİŞ’’ olmuş xd
Daha fragmandan bu kadar çok çıplak karı görüyosak ohoooooo bu sezon bizi çok bomba sahneler bekliyo…

Drogon <3 Bu ejderha sevgim yüzünden Danyci olcam diye korkuyorum.

theon olabilir bence. 3 ve 4. sezonda hiç yok. bir karakteri aniden yok edemeyecekleri için onun için sahneler eklemişlerdir.

NİHAYET STANNİS REYİSİ 1 SANİYELİĞİNE DE OLSA GÖREBİLDİK… :smiley:

ASHA’YI GÖRMEK BAYA SÜRPRİZ OLDU…

VARGO HOAT’UN AYISI… :smiley: :smiley: :smiley:

Beric Dondarion’un kılıcı çıkarış sahnesi of ki ne of

ashayı görmek şaşırtıcıydı.Bide ayıyı gördük vargoyuda görcezmi ?

Vargo’nun isim değişimine uğramış hali olan '‘Locke’'u görüceksin.
Kendisi direk Roose Bolton’un adamı olarak geçicek dizide.

Cesur Oyuncular’a falan girilmeyecek.

teşekkürler.fragmanda aşırı sade olmuş eski fragmana 20 saniyelik bi kaç sahne sokmuşlar

brienne ,jamie dövüşünün sonu çok hazin :smiley:

ashanın ordusu da iyimiş.

evet, HBO’nun sitesinde 2 dakika yazıyodu ama 1.20 saniye olmuş sadece.
Bunu direk en başta da yayınlayabilirlerdi yani.

Eskisinden pek farkı yok

ejderha harika :)))

çok ekstra bir sahne yok adam akıllı birşey yayınlasınlar artık şuda kala kala bir aydan az kaldı …

23.saniyede Melisandre reyizin arkasındaki kim ki acaba ^^

bide bu tywin’in masaya bıçak saplama derdi ne boyuna yapıyor artiz :slight_smile:

Davos gibi gördüm ben ama pek de emin değilim…

@"Jojen Reed"
Yara(Asha) Greyjoy’u gördük:cool:. Sanki kendine bağlı demir adamları topluyor gibi. Düşündüğüm gibi Balon olayını bu sezon öğrenebiliriz.
Fragmanda Yara’yı ilk gördüğümde atlının o olduğundan emin olmuştum. Fragmanı tekrar tekrar izleyince bir acaba düştü içime. Bir şeyler eksik gibi. Atlının tipini hala Yara’ya benzetiyorum ama atlının giysisi farklı gibi. Daha kirli daha basit. Zaten Demir doğumluların giysileri sade olur ama Yara’nın giysileri koyu renk ve üstünde pelerin gibi birşey var. Atlının giysiler içe açık renk ve pelerin yok. Gerçi hep aynı giysilerle dolaşacak diye birşey yok :smiley: . Eğer düşündüğüm gibi kuzeyde bir yerdeyse tanınmamak için öyle giyinmiş de olabilir.
Sonuç olarak; Atlı=Yara olayında ilk fragmanda %90-95 diyordum ama bu fragmandan sonra %70-60’a kadar düştüm.

@Jojen Reed

reedin geliş sahnesini olağanüstü bişey olcak diye düşünüyoduk çocuk yürüyüp geliyo :smiley:
Bide briennin tipini bitek benmi gördüm kimse o konuya girmemiş :smiley:

daha napsın!!!
dumanların içinden çıkıyo Cocenim benim!!!
Ondan kuulu olamaz !!!