Sezon 3 In Production Fragmanı(Yeni)

Ben yeni bi teaser çıkacak diye umutlansandam da maalesef 'Rheagar Targaryen’ında dediği gibi bi prodüksiyon videosu sundu HBO bu sefer bize.Yine de oldukça iyi hazırlanmış bir video,bizi bi süre daha tatmin edebilir.En azından karakterlerin yeni sezondaki hal ve hareketlerinden,görüntülerinden biraz ipucu elde etmiş olduk.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2yj0e0r_yLI&feature=share&list=UL2yj0e0r_yLI[/video]

Breassa’nın Türkçe çevirisi için;

http://forum.gameofthronestr.com/konu-sezon-3-in-production-turkce-altyazi.html

1 saniye bile görsek; “Aha şu”, “Burası işte” gibi şeyler geliyor aklıma.

Arya da çok mu büyümüş ne? Toparlak bir şey gibi geldi gözüme.

@Maxcaiser,Böyle her yıl bi sezon çekmeye devam ederlerse zaten,Arya da Sansa da Bran da feci şekilde karakterden çıkacak.

Bu videolar sadece bizi daha çok heyecanlandırmak için yapılıyo zaten,hiçbi şey anlamasak da dediğin gibi her ipucundan bi şey çıkarmaya çalışıyoruz.
Yine de en azından beni ele geçirmeye başardılar,saniye saniye durdurarak izledim valla :smiley:
Olenna hayal ettiğimden çok daha mülayim görünüyo saçı falan da kapalı olunca ama mahsus öyle duruyodur muhtemelen.
Reed kardeşler tam beklediğim gibi olmuş,ikisi de yaşalrınını büyüklüğünden dolayı biraz sırıtırlar dedim ama yok süper olmuşlar.
Beni tek hayal kırıklığına uğratan Mance Rayder’dı.Olması gerekenden baya yaşlı gözüküyo.Ciaran Hinds’i biraz daha gençleştirirler diye düşünmüştüm ama anlaşılan o ki hiç dokunmamışlar adama.
Bi de bi sofra kuruluyo 1.04’te o da Olenna’nın verdiği yemek olsa gerek.Ya da Sansa’nın düğünü belki?
Edit:Kesinlikle Sansa’nın düğünü,çünkü Joffrey’nin o şekilsiz kafasının arkasını da gördüm.

Eskisi gibi değil, Arya artık kadın fiziğine sahip.Gelişimlerinden pek memnun değilim, hızlı büyüyorlar :smiley:

olenna margaery’nin yanindaki basi kapali kadin mi yani?? sacini niye oyle yapmislar ki sansanin dadisi gibi olmus ayrica cok genc gozukuyor.

GT-S5670 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

O gördüğümüz askerler Lekesizler heralde . Doğvu mu ?

Güzel.

Evet dostum, Astapor da tütüyor sanki. :slight_smile:

Bayağı güzel olmuş. Keşke her gün böyle videolar yayımlasalar da heyecanımız daha da artsa.

çok güzel ya izlemek için sabırsızlanıyorum.

Heyecandan kalp krizi geçiricem.@Jojen Reed haklısın,bence Mance’ı daha genç hayal etmiştim benim için tek sıkıntı bu olur.

Beni en çok heyecanlandıran Bolton flamalarını görmek oldu video içinde. Yalnız gelenler içinde Ramsay Bolton’u yani Iwan Rheon’u göremedim en ön sırada sanki Vargo Hoat vardı önlerinde Brienne ve Jaime’yi gördüm. Acaba 2. Kitapta olduğu gibi Reek haliyle mi karşımıza çıkacak emin değilim çünkü sürekli oynadığı karakteri gizli tutmaya çalışıyorlar neymiş efendim oynadığı karakterin adı yalnızca ‘‘Boy’’ imiş. Neyse Reed kardeşleri, Tormund’u , Mance Rayder’ı , Edmure Tully’i, Olenna Tyrell’i , Lekesizler’i, Brynden Tully’i görmüş olduk, sanırım günde en az 10 kere açar izlerim bu video’yu yeni bölüm gelene kadar.

oh my good.başla artık allahsız.böyle gösterip gösterip vermemekle olmuyor :’(

ALLLLAAAAAH!!!

Cok super olacak bu sezon ya :’( offff bir sürü yeni karekter var :’(
Beric, Jojen, Meera ve Edmure’u merakla bekliyoruz. :smiley:

Meera çok iyi, Natalie Dormer ı saniyeler gördüm ama ne diyeceğimi bilmiyorum =)
Daenerys’ın tarafında olup biten görüntüler kitapta okuyup canlandırdıklarımın aynısı nerdeyse…

altyazı geliyoooorrr :smiley:

ya nisan’a kadar nasil beklenir ki bari boyle daha fazla yayinlasalar

Benimde profilime ve imzama malzeme çıkmış oldu.Gerçek bi Jojen Reed gördü sonunda bu gözler :wink:

Eğer şimdi yayınlarlarsa senede 2 sezon çevrilecekmiş gibi olur. Yılda 1 sezon (10 bölüm) bütçeleri var. Keşke yılda 20 bölüm olsa…

Jaime ve Bireene’nni kılıç dövüşü sahneside var…Ayrıca kartal yuvasınıda görücez galiba…