Sezon 3: LA Galası

Of! O galaya girebilmek için yarım dişimi verebilirdim sanırım! Hatta bir!

Sen gerçek misin? Bence değilsin.

Ben osha’yı Harry Potter’dan seviyorum, ama bu sefer çok daha çekici geldi öyle böyle değil.
Bu Sophie daha uzar bide. Çok uzun oha!
Ve Rose yine unutulmuş !

Natalie Dormer

vuhuuu :slight_smile:

Ek olarak bana fotoğraf yetmez video istiyorum diyenler varsa. LA Galasından Kırmızı Halı bütün oyuncular video halinde.

VİDEOLAR izlenmeli, Melisandre, kızlarımız oğlanlarımız hepsi iyiler iyi.

-Alfie Allen’in dip boyası gelmiş.O saçlar ney lan.Akıllara zarar :open_mouth:
-Maisie Williams küçücük kalmış zavallım.Topuklu ayakkabı falan giymiş ama kurtarmamış.
-Sophie Turner’ın boyu Richard Madden’den uzun resmen.Şaşırdım :open_mouth:
-Emilia Clarke çok güzel görünüyor.Elbisesine bayıldım.Saçlarını biraz fazla yapıştırmışlar gerçi
-Rose Kızıl saç beyaz ten ve yeşil elbiseyle ölümcül komboyu tamamlamış :smiley:

Kit Harington bildiğimiz mühendis profili sergilemiş… Tam anlamıyla düz adam ve o bıyık tamamen falso. Lena Headey ise yine tarzını konuşturmuş, farkını gösteriyor. Natalie Dormer ile birlikte en sevdiğim kadın oyuncudur şüphesiz.

The Tudors’tan beri Natalie Dormer’ın güzelliğine şaşıp şaşıp kalıyorum. Bir bayan olarak kıskanmamak elde değil. Kit iyi giyinmiş, düz siyah takım gayet güzel ve sade. Sophie’nin güzelliğine ise diyecek bir şey bulamıyorum. Hepsi tarz sahibi güzel insanlar :slight_smile:

Melisandre’ye gözüm takıldıktan sonra diğer oyuncuları gözüm görmedi. :T
Kızıl saç bende severim ama bu resimde Ros çok çirkin gözüküyor. (bence)

Dany’nin kaşlar: tüm yelkenler fora misali. (kötü anlamda demiyorum, çok fazla hareketliler. duygusunu iyi yansıtıyor.) :smiley:

ygritte çok çirkin olmuş, cersei de güzel değil. catelyn, marg, sansa, brienne, osha en beğendiklerim arasında. diğerleri olmamış.

Sophie,sophie,sophie bu kız için göze alamıcağım şey yok güzellik tanrıçam tek tanrım.

Sophie(sansa) güzel olmuş, emilia(daenerys) ve lena(cersei) değişik olmuş saçlar falan farklı. Lena’yı saçları siyah olarak farklı filmlerde de izledim ama game of thrones’ten sonra aklımda sarı kalmış.
Çok özledim diziyi yahu hergün 2. sezon özetini izliyorum derslerde bile :smiley:

Arya’nın doğallığını, Jon’un rahatlığını ve Robb’un karizmasını çok beğendim. :smiley:

Yalnız genel olarak kadınların çirkin gözükmek için her şeyi yaptığını düşünüyorum. Sansa ve Cersei’nin saç stili; Ygritte, Margaery ve Melisandre’nin elbiseleri; Daenerys’in ve Brienne’in aşırı makyajları kendilerini güzelleştirmek yerine daha çok çirkinleştirmiş bence. Margaery’nin kendisi çok güzel ama elbisesi “ben garsanum” der gibi duruyor. Melisandre ise yaşına göre çok çocuksu giyinmiş. Theon’a ise sarı saç hiç gitmemiş.

Neyse; Catelyn, Arya, Robb, Jon, Tyrion, Jaime, Davos ve… Missandei çok güzel olmuşlar. :slight_smile:

Oyuncu isimlerini yazmak daha zor;

Margaery’nin dudağı,
Daenerys’ın diş ve diş etleri,
Sansa ve Missandei’nin saçları,

VE!
Melisandre’nin tarzı !!! :redface:

Tiplere bak ‘-’

İyi ki dizide böyle değiller xd

Gamze Özçelik’e benzeyen kim?

Yalnız Finn Jones(Loras Tyrell) ve Diana Rigg(Diken Kraliçesi) katılmamış sanırım. Sonuçta Glee’nin oyuncularından bazıları bile orada ama onlar yok. Finn kalbimi kırdı, onu da orada görmek isterdim.

Düzeltme: Videolara baktıkça farkediyorum bi bu kadar daha oyuncu katılmamış. Gönül isterdi ki hepsini görelim orada. Hepsinin başka işi gücü de var tabi :slight_smile:

richard madden ve sophie turner farklı

En çok Sophie ve Emilia’ı beğendim, Gwendoline Christie de iyi olmuş. Maisie her zamanki gibi çok tatlı :slight_smile:

Emilia Clarke’ın elbisesi, saçı, makyajı herşeyi harika görünüyor kadınlardan en çok onu beğendim. Erkeklerden ise en karizmatik görünenler Nikolaj Coster-Waldau ve Peter Dinklage :stuck_out_tongue: Kit iyi, hoş ama güdük :smiley: Richard Madden’i hep dayıma benzetirdim bu haliyle iyice olmuş bu yüzden tipiyle ilgili yorum yapasım gelmiyor :stuck_out_tongue: :smiley:

bu arada Natalia Tena saçlarına ne yapmış öyle hiç beğenmedim.

Maisie…Ay canım ya…boy kısa kalınca insan topuklu giyiyor ama onu topuklular da kurtarmamış.
Kit,abi ilk fotoğrafta saçını taramadın mı?
Richard abi her zamanki gibi çok yakışıklı.
Lena çok hoş gözüküyor.
Emilia ve Jason…çok muhteşemsiniz yahu;)
Sophie’nin boy topuklularla uçuyor.
Jack Gleeson(bilmiyorum nasıl yazılıyor.) nerede?

ahaha martin yalnız kalmış kameramanla :DDAS

theon kötü.
dany awosome
sansa bazısında süper bazısında out
jon ya olum kundura stayla olmamış başka konsept bul
drogo valla adam olmuş yani akanzı
tyrion ya sem adamsın
catelyn bu kadın torpilli ya kötülemicem neyse
robb fena değil

veee LENA HEADEY, bu kadın çuval giyse en güzeli olur yinede galanın ya :slight_smile:

üzgünüm Lena ama en çoook Natalie Dormer’i beğendim, o dudak büzüşü bitiriyo beni yemin ederim ya the most beautiful one, yani tek geçerim natalieeee

tek tek yorum yazamıycam diyorum ama davos reis harika, tarz adam :slight_smile:
theon o saçlar olmamış :slight_smile:
genelde herkes iyi ama brienne makyajı acayip abartmış :slight_smile: