Shireen Baratheon

Ruh hastası annesi tam. Yazık kıza üzülüyorum. çok tatlı ve akıllı.
Kraliçe olur bundan:)

Normalde fazla romantik davranmayı sevmem ama Rickon-Shireen izdivacını can-ı gönülden istiyorum.

çok şirin bir çocuk ya dizideki :smiley:

ismi en iyi tınılayan karakterlerden biri. Sansa ne kadar saçma bir isimse veya Cersei ne kadar kulak tırmalayıcıysa Shireen bir o kadar tatlı bir melodi gibi. Babasını sevmesem de bu kızı seviyorum, ne anne ne baba sevgisi görebiliyor kız. Davos bunu da Edric’le beraber kurtarsaydı keşke. Bu kıza Catelyn gibi bir anne lazımmış.

Çok cadı bi annesi, on numara babası vardır. Davos’la arasındaki bağa hastayım.

O cadının bu kıza birşey yapmasından korkuyorum bizim ön görülü-kötürü Stark Lord’umuz veya diğei ile izdivacı Baratheon&Stark hanesi için çok iyi olurdu. Tabi daha yaşı küçük…

babası sevgisi mi görmüyo? BITCH PLEASE!!! Stannis’in en belki de tek değer verdiği şey kızı lan!

Ölecek bu kız… Gri hastalıktan kim kurtulmuş?

Bence yakacaklar Shireen’i :’(

Ağzını hayra aç!
İki ay daha forum felç olur.

Rickon’a bula bula bu hasta kızımı layık gördünüz?Yazık oğlana.

Hasta kız mı?

Hiç şaşırmam. Mel Stannis’i kral olarak görüyor, e bu kızda da kral kanı var haliyle. Annesi zaten gıkını çıkarmaz. Babaya da diyarın iyiliği derler taht derler taç derler olan Shireen’e olur. (R’hollor kurban istiyor - Ortaçağ is coming)

kız çok tatlı. insanın vura vura öldüresi geliyor

Diyarın gerçek kralının tek varisini layık gördüm daha ne? :smiley:

Edric Storm - Shireen izdivacı olur ancak rickonın ablası olur shireen

Öyle demeyin Lord’um. Oda büyük bir ızdırap içinde ve sevgiye ihtiyaci var. Ölüm onun için kurtuluş.

Adı gibi Şirin bir kız.

Kızı yaksınlar da bize söyleyecek birşey çıksın kafası seziyorum.

Got’ta merhamet en buyuk zayıflıktır.kız yakılmalı.

Yakılma olasılığı yüksek.
Yüzünün iyileştirilmesi de muhtemel. Malum yamacındaki bir büyücü.