Shireen Baratheon

Sanki yeteri kadar yakmıyırlır .s

Jon ve Val arasındaki hastalık muhabbetinden sonra kesin bir olayı çıkacak.

Shirenn’le Davos’da çok iyi ikili oldular :smiley: Özellikle Davos’un sözü süperdi tam babanın kızısın ikinizinde acıması yok :smiley:

Efferin gızıma git şu köşede oyna

Eğerki olurda reise nasip olmazsa diyarın tahtı,aynen reisin gösterdiği yol gibi davamız Shireen Baratheon ile devam eder.

Burası iyiydi :smiley:

Benim dikkatimi çeken yüzündeki lerin pul gibi durması, sanki ejderha derisi ? Sizin de dikkatinizi çekti mi ?

Şu Shireen’in yüzünü ejderhalara bağlama olayı bi bitmedi… .s .s .s bebekken geçirdiği bir hastalıktan dolayı yüzü öyle… ejderhalarla alakası pek yok yani…

Bence de yaksınlar ya. Hafif bronzluk her zaman iyidir. Esmer kız olur talibi artar.

kizin niye kardesi yok hep merak ettigim bi konu olmustur Stanniste sorun felan mi var dicem kirmizi kadindan catir catir cocuk yapti bu kizda Targeryan kaninin agir bastigini düsunuyorum

Selyse gibi karıdan çok bile 1 çocuk. :smiley:

Sıkıntı Selyse’de sürekli düşük yapıyor. 3 erkek çoçuğunun üçüde ölmüş.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Selyse gibi iğrenç bir anneye sahip olduğu, babası tarafından bile yeterince şefkat ve sevgi görmediği için serinin en çok sevdiğim karakteridir. Hastalıklı olmayı o seçmedi, yobaz ve iğrenç ötesi bir anneye sahip olmayı da. Ama çevresindeki herkes, hatta ailesi hastalığı yüzünden yargıladı bu kızı. Kendilerini kusursuz sanan insanlar tarafından ucube olmakla suçlanan Tyrion ve Shireen gibi insanlar önemli olanın görünüş değil görünüşün altındaki düşünce ve duygular olduğunu kanıtladılar. Dik durun, eğilmeyin. #DirenImp #DirenKüçükKız

Kitapta öyle bir şey yok. Ha dizi Selyse kitap versiyonu kadar çirkin değil zaten. Düşük yapmasında kadının suçu ne anlamadım. Şanssız Florentler.

Tek diyar tek kral! Bazılarının hayallerinin uzanamayacağı Sura Stannis’in askerleri çıkar. Başbuğum :smiley:

O deil de ölürsem yazık olur

Sana yeni bir nick buluruz boş ver :smiley: nickin bile grileşecek yakında :smiley:

Bana nedense tahta bu kız çıkacakmış gibi geliyor sonunda :confused:

Yok devenin bale pabuçu

Neden? Stannis’in varisi işte.