Siz de benim gibi heyecanlanıyormusunuz?

Bildiğiniz üzere seride çok sır var . herşeyin ortaya çıkışını hayal ederek günümü geçiriyorum . Bran ile Rickon’ın sağ olduğu ortaya çıksa . Sansa harry ile evlenip kuzeye vadinin gücü ile saldırsa gibi hayaller kurarak yaşıyorum fakat GRRM her seferinde hayal kırıklığı uğratıyor . Yine de sizdede böyle duygular yaşanıyorsa veya daha farklı şekilde duygular yaşanıyorsa bu konunun altında belirtirseniz sevinirim.

Jon’un neyi bilmediğini bilsem bana yeter. :slight_smile:

1 Like

oda iyi . Çıldırıyorum ben adeta .

En çok Varys ve Serçeparmak’ın planlarını ve amaçlarını düşündükçe heyecanlanıyorum. Howlan Reed’i de görmek istiyorum, Azor Ahai kim çıkacak, Ejderhanın 3 başı kimler olacak… bu böyle uzar gider.

Hayır.

Maalesef.

Hayır.

Bende heyecn yapıyorum özellikle tuvalete annemsiz gi…!!!Wtf!
Ups.

2 Likes

başlığı görünce hunharca güldüm

Senin için fesat :slight_smile:

+1

En çok merak ettiğim yada dilediğim diyim Jon la Dany nin işbirliği yapması
yada evlenmesi mi diyim
kısacası birbirlerini sevmeleri
ama george martin çok acımasız buna izin vermez gibi

Sende mi Karabalık :frowning:

Ben bir intihar etmeye gidiyorum @Rhaegar

Jon dirilecek mi, dirilirse nasıl dirilecek, Aegon ne kadar tutunabilecek, Tyrion ejderhalar ile nasıl bir bağlantı kuracak, Jaime-Stoneheart arasında ne olacak, Winterfell savaşı ne olacak, Iron Fleet ne halt yiyecek, Dany Barristan’ın kararlarını destekleyecek mi, karşı mı çıkacak?

sana bişey sorcan jon starkın rheagear targayenle lynna starkın oğlu olduğu söyleniyor doğrumu biliyonmu

@"Brynden Blackfish"
Sadece bir teori ama bu başlıkta baya bilgi var merak ediyorsan; http://forum.gameofthronestr.com/konu-jon-snow-un-rhaegar-targaryen-ve-lyanna-stark-in-oglu-oldugu-teorisinin-kanitlari.html

pek hayal kurmuyorum,uzun zamandır seriden uzak kalınca soğudum galiba yeni kitap çıkana kadar herşeyi unuturum diye korkuyorum.

alper tunga öldü mi ısszı ajun kaldı mı

Jon’un Lyanna ve Rhaegar’ın oğlu olma ihtimali yüksek bir teori fakat Daenerys’la evlenmesi tamamen saçmalıktan ibaret neden diye sorarsan

1.Jon Daenerys’ın hoşlandığı erkek tiplemesine uymuyor.Bknz:Khal Drogo Daario Noharis hep maço tipli adamlar Daenerys Jon gibi karakteri olan Quentyn’i ret etti.
2.Jon bir Gece Nöbetcisi nöbeti bu yüzden evlenemez.Ygritte ile olan olaylardan sonra Lord Kumandanlığı zaten yeterince sorgulanıyor kaldı ki kendine eş alırsa bu işler zıvanadan çıkar.
3.Jon Rhaegar’ın oğlu olduğunu öğrenirse kesinlikle Daenerys’la evlenmez Eddard Stark’ın yetiştrdiği bir adamın ensest ilişkiye girmesi ne kadar mantıklı?Bana göre çok saçma geliyor.
4.Martin kesinlikle böyle tarz bir yazar değil adam serinin 5 kitabı boyunca kitapları dark fantasy türünde yazdı.Kitapların bu kadar okunmasının sebebi bu türde bir numaralı yazarın Martin olmasıdır Martin kendi ayağına kurşun sıkmayacağına göre bu teori yatar bana göre teorinin gerçekleşmemesi seriyi daha güzel yapar.Stannis Lannisterları tahttan indirseydi.Eddar, Robert, Robb ölmeseydi biz bu seriyi bu kadar severmiydik?Şahsen ben sevmezdim 3.sınıf fantastik bir kitap gözüyle bakardım.

1 Like

E yuh …

Asıl sana yuh be. Tee kac senelik konuyu hortlattın seni iştigal-i merhumcu

2 Likes