Sizce Daario Naharis ve Aegon Targaryen ( Young Griff) Blackfyre Midir?

• Aegon İçin Evet
  • Daario İçin Hayır
  • Evet (Her ikisi için)
  • Hayır ( Her ikisi için)
  • Kararsız Kaldım
  • İhtimal Vermiyorum
  • Bilemiyorum Her An Herşey Olabilir

0 oylayanlar

Bu konu hakkında hem yorumlasıp hem de ankete oy vermeye davet ediyorum :smiley:

Şimdi neden böyle bir anket diye sorarsanız ben de hemen tezimi sunayım istedim.

İlk başta ikisinin de Tyrosh durumu var. Hatırlayanlar bilir; Young Griff’in saçları maviye boyaliydi. Kimliğini gizli tutmak için… Malumunuz Tyrosh marjinal tipli insanların olduğu bir yer. Mavi, pembe ne renk ararsanız var. Ee bizim Danyciğimizin gönlünü okşayan, adeta kelebekler uçuşturan Daario Naharis beyfendi var. Kendisi Tyroshlu ve saçı maviydi…( bak şimdi unuttum. Saçı veya sakalını neyse işte. :slight_smile: Affınıza sığınıyorum. ) Neyse şimdi ee ne var bunda. Eee hadi biraz maziye gidelim. Bizim Değersiz Aegon’nun kız kardeşi Daena’dan gayrimeşru bir çocuğu var. Daemon Blackfyre şimdi bu zat gitti Tyroshlu Rohanne’den 9 çocuğunu dünyaya getirttirdi. Sanırım 7 oğul,2 de kız. Neyse bizim meşhur isyan patladı gitti ve Daemon da savaşta yenilince ve ölünce Rohanne de çocukları aldı kaçtı Tyrosh’a gitti. Şimdi geliyoruz günümüze… Young Griff benim annem Tyroshlu o yüzden saçım mavi diye dolaştı durdu ortalıkta… Sonra dayanamadı bombayı attı. Benim babam Rhaegar Targaryen annem de Elia dedi. Saklanmak içinde saçımı boyadım vs vs… Şimdi bizim de forum ahaliyle kafa patlatıp durduğumuz aslında Aegon,Targaryen değil bir Blackfyre olması nihayetinde… Daario’nun da kıyıdan köşeden Blackfyre olma ihtimali de patlak verince dedim bir anket açalım da konuya derinlik katayım istedim. :slight_smile:

Aegon için evet ve Daario için hayır aynı kapıya çıkıyor.

3 Beğeni

Şıklar biraz anlamsız olmuş ama… Aegon bir BF olsa da Daario’nun uzaktan yakından alakası yok.

Forumda çok BF teoristi varmış, şaşırdım açıkçası.

Ben de ne yapmak istediğimi bilemedim :slight_smile: biraz Türkçe yetersizliği olsa gerek