Sizce En İyi Kılıç?

Evet arkadaşlar gerek hanenin gerekse kişiler arasında en beğendiğiniz kılıç hangisi?

Benim ki Jaime’nin kılıcı :smiley:

Arthur Dayne’in kılıcı Şafak ve Blackfyre kılıcını beğeniyorum.
Bir şey daha ekleyeyim,ismen de en çok Yeminkar’ı severim.

Aslında isim olarak Şanlıkükreyiş’de iyi ama kayıp işte. Bu arada ben mobilim fotoğraf koyamıyorum ama koysakda güzel olur :smiley:

[font=Arial]Buz.

Eddard Stark’ın kılıcı olan ve benim ismim olan ‘‘Buz’’.

Aegon’un kılıcı Blackfyre müthiş bir kılıç sonra hiç şüphesiz Dawn Arthur Dayne :slight_smile: 2 kılıç da çok can aldı çok canlar yaktı . Dark Sister da çok uzun ve güçlü bir kılıç .

not: İmzam da Ortada ki Aegon’un elinde ki kılıç Blackfyre sağ taraftaki Visenya’nın elinde ki ise Dark Sister .

Ice.dd

Resim ekleyeyim.

Dawn:

Blackfyre:

Buz:

Yeminkar:

Goblin cleaver.

1 Like

daario naharisin kılıcı.

King maker.

cCc buz cCc

cofri nin kılıcının ismide hoşuma gitmişti…tek başına mı düşündü la o ismi acaba :rolleyes:

sırf görünüşlerinden dolayı şafak ve yeminkar.

Dawn ya da Lightbringer.

Eğer soru bu seri için ise cevabım şimdilik Şafak. Neden şimdilik diyorum çünkü Azor kehaneti gerçekleşirse ve kılıcı Işıkgetiren meydana çıkarsa şüpesiz en iyisi o olacaktır :slight_smile:

Eğer soru bu seri dışında da sorulduysa Elendil’in kılıcı Narsil sonraki adıyla Aragorn’un kılıcı Andúril favorilerimdendir.

Altındiş mi Kalpyiyen mi :smiley:

kalpyiyen :slight_smile:

Şuan ortada olanlardan … Heartsbane ve Nightfall

Ah şöyle adam gibi,savaş sahneleri dizide uzun sürsede şu kılıçları adam gibi görebilsek :smiley: